Produkt archiwalny
Rower gravel ROMET Boreas 2 U21 28 cali Zielono-grafitowy 2023
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Rower gravel ROMET NYK 3.0 SRAM 28520362-A U20 28 cali męski Czerwono-czarny
Rower gravel ROMET NYK 3.0 SRAM 28560364-A U22 28 cali męski Czerwono-czarny
Rower gravel ROMET NYK 3.0 SRAM 28540363-A U21 28 cali męski Czerwono-czarny
Rower gravel ROMET NYK 3.0 SRAM 28580365-A U23 28 cali męski Czerwono-czarny
Produkt archiwalny
Rower gravel ROMET Boreas 2 U21 28 cali Zielono-grafitowy 2023
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneKażdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower z wygodną geometrią ramy idealny na długie jazdy treningowe zarówno dla początkujących, jak i ambitnych kolekcjonerów kilometrów. Lekki, o wysokiej sztywności zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy. Lekko i precyzyjnie zmienia przełożenia oraz ma wystarczające rezerwy na ostre sprinty, czy długie podjazdy. Dzięki oponom najwyższej jakości idealnie trzyma się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Wystarczy wsiąść i skoncentrować się na jeździe, ponieważ wysoki komfort zapewni osprzęt najwyższej jakości, nawet podczas długich przejażdżek.
Dane techniczne
Fizyczne | |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Rozmiar ramy [cal]: | 21 |
| Rozmiar ramy: | XL |
Koła | |
| Obręcze: | Ryde DP19 |
| Opona marka: | Schwalbe |
| Opona typ: | 700 x 38C |
| Rozmiar koła [cal]: | 28 |
| Piasta przód typ: | D981-12 |
| Piasta tył typ: | D982TSE-X12 |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Napęd | |
| Hamulec przedni marka: | SRAM |
| Hamulec przedni model: | Apex |
| Hamulec przedni typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka: | SRAM |
| Hamulec tylny model: | Apex |
| Hamulec tylny typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Kaseta marka: | SRAM |
| Kaseta typ: | PG1130 11-42T |
| Korba marka: | SRAM |
| Korba typ: | FC-S350. 40T. 175 mm |
| Liczba przełożeń: | 11 |
| Manetki marka: | SRAM |
| Manetki typ: | Apex 11 biegów |
| Przerzutka przednia marka: | Brak |
| Przerzutka przednia model: | Brak |
| Przerzutka tylna marka: | Sram |
| Przerzutka tylna model: | Apex 11 biegów |
Parametry | |
| Gwarancja na ramę: | 24 miesiące |
| Kolor: | Zielono-grafitowy |
| Kolekcja: | 2025 |
| Waga [kg]: | 10.4 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.4 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Typ roweru: | Gravel |
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Zielono-grafitowy |
| Pedały w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Wspornik kierownicy typ: | Aluminiowy 90/100/110mm |
| Sztyca siodła marka: | Romet |
| Sztyca siodła typ: | Aluminiowa |
| Wspornik kierownicy marka: | Romet |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Amortyzator/Widelec przód marka: | Romet |
| Kierownica marka: | Romet |
| Kierownica typ: | Gravel Aluminiowa 420 mm |
| Siodełko marka: | Fizik |
| Siodełko typ: | Taiga |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ROMET sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | PODGRODZIE 32 C |
| Kod pocztowy: | 39-200 |
| Miasto: | Dębica |
| Adres elektroniczny: | bok@romet.pl |