Produkt archiwalny

Rower INDIANA Moena 28" Czarno-Biały A7B

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Rower INDIANA Moena 28" Czarno-Biały A7B

 

To wyższa półka wśród rowerów miejskich. Aluminiowa, ergonomiczna rama z amortyzowanym widelcem, amortyzowana sztyca, na której umieszczone jest komfortowe siodełko, 28 calowe koła ze stożkowymi obręczami oraz 7 biegowy, bezobsługowy napęd Shimano z wewnętrzną przerzutką Nexus zapewnią wygodę twoich codziennych podróży. Oświetlenie LED zasilane prądnicą umieszczoną w przedniej piaście oraz skuteczne hamulce zadbają o twoje bezpieczeństwo. Błotniki, bagażnik i osłona łańcucha polakierowane są w kolorze ramy, co w połączeniu z białymi lampasami na oponach firmy Kenda daje niesamowity efekt.

 

Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rama: Aluminiowa, 17.5"
Przerzutka przednia marka: Brak
Przerzutka tylna marka: Shimano
Rozmiar koła [cal]: 28
Wyposażenie: Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna
Kolor: Czarno-biały

Opinie

3 opinie 3 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wyposażenie
5 /5
Waga
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Elżbieta 26 czerwca 2016
Rewelacja
Kupiłam ten rower troszkę z przebojami ale to przez sprzedawców. Zaczełam jeździć i... nie jeżdżę już... ja poprostu płynę :) Idealny dla ludzi, którzy lubią jeżdzić ale niekoniecznie wyczynowo. krótko mówiąć rewelacja!
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 8 maja 2016
FAJNY ROWEREK ZA DOBRE PIENIĄDZE
JAK NAJBARDZIEJ MOGĘ POLECIĆ TEN ROWEREK, PASUJE NAWET DLA FACETA BYNAJMNIEJ W TYM KOLORZE. BARDZO WYGODNE SIODEŁKO, BIEGI WYREGULOWANE POPRAWNIE POWODUJĄ ŻE NAWET PODCZAS JAZDY POD WIATR ODCZUWASZ PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 13 września 2016
pozytywna
jestem bardzo zadowolona z zakupu roweruzaraz został przetestowany w trasie, godny polecenia naprawdę warto.
Czy ta opinia była pomocna?