Rower górski MTB SIROX Siron M19 27.5 cala męski Czarny mat
Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!
Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| 21 | |
| 27.5 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Tourney | |
| Zoom | |
| Aluminiowy | |
| Waga [kg]: | 15.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Nie ma to jak rower
Realizuj swoje pasje
Rowery MTB, zwane popularnie „góralami”, takie jak MTB SIROX Siron M19, to jeden z najchętniej kupowanych w Polsce typów jednośladów. Został zaprojektowany z myślą o jeździe poza utwardzonymi drogami, gdzie liczy się kontrola, trwałość i pewność prowadzenia. Konstrukcja pozwala swobodnie korzystać z roweru zarówno podczas rekreacyjnych przejażdżek, jak i bardziej wymagających wypraw terenowych. Geometria MTB wspiera stabilną pozycję za kierownicą, co ułatwia manewrowanie na zakrętach i poprawia komfort jazdy na nierównej nawierzchni.
Lekka rama
Odpowiednio dobrany rozmiar ramy jest jednym z ważniejszych czynników, który wpływa na komfort jazdy i odpowiednią kontrolę nad rowerem. W rowerze MTB SIROX Siron M19 zastosowano 19-calową aluminiową ramę, która sprawia, że rower jest bardzo zwinny, lekki i w razie potrzeby łatwo podnieść go, by przenieść przez przeszkodę podczas jazdy w trudnym terenie. Ramy wykonane z tego materiału są odporne na korozję, więc nie musisz obawiać się, że rower zacznie rdzewieć.
Przy wyborze rozmiaru ramy najważniejszymi czynnikami są Twój wzrost mierzony w zrelaksowanej pozycji oraz typ roweru, na jaki się decydujesz. W wyborze może pomóc Ci nasz kalkulator rozmiaru ramy. Rower przeznaczony jest dla osób o wzroście od 174 do 180 cm.
Płynna jazda
Rozmiar koła 27,5 cali pozwala na szybkie osiągnięcie docelowej prędkości jazdy, przez co zmęczysz się na nim mniej niż na rowerze z mniejszymi kołami. Również dzięki dużym kołom łatwo jest pokonać różne przeszkody, takie jak np. dziura w drodze czy stromy podjazd, bez przerywania jazdy, a duży kontakt koła z podłożem i szerokie opony marki SIROX oferują dobrą przyczepność. Koła zostały osadzone na aluminiowych obręczach, które dbają o zachowanie regularnego kształtu kół, co przekłada się na stabilne trzymanie opony, a to umożliwia bezpieczną i komfortową jazdę.
Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i większe ryzyko przebicia opony. Zalecaną przez producenta wartość znajdziesz na bocznej części opony.
Pakiet bezpieczeństwa
Sprawne hamulce to podstawa bezpieczeństwa każdego rowerzysty. W rowerze MTB SIROX Siron M19 wykorzystano hamulce tarczowe mechaniczne, które sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i na każdej trasie. Mają bardzo dużą siłę hamowania, na którą nie mają wpływu zabrudzenia ani deszcz, więc nie zaskoczy Cię ich utrata sprawności i szybko wyhamujesz w razie nagłej sytuacji na drodze. Hamulce umieszczono z przodu i z tyłu, dzięki czemu zyskujesz podwójny pakiet bezpieczeństwa, który umożliwi Ci skuteczne zatrzymywanie się w niemal każdej sytuacji.
Prosta zmiana biegów
Rower ma przerzutki marki SHIMANO (21 przełożeń), które są praktycznym rozwiązaniem, by dostosować pojazd do swoich preferencji i warunków jazdy. Wyróżnia je duża wytrzymałość i sprawne działanie, dzięki któremu zmiana biegów jest płynna i bezproblemowa. Rower został wyposażony w przednie i tylne przerzutki SHIMANO Tourney, które świetnie sprawdzą się podczas rekreacyjnej jazdy na rowerze na niewymagającej nawierzchni.
Kontrola i lekkość jazdy
Rower MTB SIROX Siron M19 został zaprojektowany do wszechstronnej jazdy terenowej i rekreacyjnej. Wyposażony w 3-rzędową korbę marki SIROX oraz wolnobieg SHIMANO typu MF-Tz500, umożliwia płynną zmianę przełożeń i łatwe dopasowanie siły pedałowania do warunków terenu. Dzięki temu użytkownik może komfortowo pokonywać zarówno strome podjazdy, jak i szybkie zjazdy, co wspiera przyjemność i efektywność codziennych treningów lub wycieczek.
Komfort przede wszystkim
MTB SIROX Siron M19 to rower typu hardtail, co oznacza, że został wyposażony w przedni aluminiowy amortyzator ZOOM ze skokiem 100 mm, który ułatwia najeżdżanie na przeszkody i niweluje wstrząsy na kierownicy, zmniejszając tym samym obciążenie rąk podczas jazdy. Tego typu amortyzacja zapewnia niską masę roweru i dużą sztywność, którą można regulować za pomocą sprężyny. Sprężyna obsługiwana jest za pomocą manetki, dzięki czemu regulacja jest bezproblemowa.
Wygodne podróżowanie
Rower MTB SIROX Siron M19 wyposażono w aluminiową kierownicę SIROX o szerokości 720 mm x 31,8 mm oraz aluminiowy wspornik SIROX Ahead, które odpowiadają za stabilność i precyzję prowadzenia w każdych warunkach. Antypoślizgowe uchwyty zwiększają pewność chwytu w porównaniu do standardowych, gładkich uchwytów, co poprawia kontrolę nad rowerem i bezpieczeństwo podczas jazdy w terenie. Cała konstrukcja waży zaledwie 15,5 kg, co ułatwia manewrowanie, transport i komfort codziennego użytkowania.
Dopasowane do potrzeb
Rower MTB SIROX Siron M19 ma profilowane siodełko marki SIROX typu MTB z centralnym wgłębieniem, które oferuje wysoki komfort jazdy nawet na wielokilometrowych trasach, skutecznie redukując nacisk i poprawiając wentylację w newralgicznych strefach. Pokrycie antypoślizgowym materiałem wpływa na kontrolę nad rowerem w dynamicznych warunkach, zapobiegając przesuwaniu się podczas podjazdów i zjazdów. Lekka, aluminiowa sztyca wspiera precyzyjne manewrowanie, a ergonomiczne ułożenie siodełka minimalizuje zmęczenie w trakcie codziennej jazdy.
Praktyczne dodatki
Rower ma składaną stopkę, która została zamontowana w centralnym punkcie ciężkości, dzięki czemu podczas postoju możesz wygodnie oprzeć pojazd na nóżce i nie martwić się o przewrócenie się pojazdu. Komplet odblasków podnosi bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku i w ruchu ulicznym w porównaniu z rowerami bez nich. Dzięki nim rowerzysta jest lepiej widoczny dla innych uczestników ruchu, a łatwo dostępny dzwonek pozwala sygnalizować obecność w sposób szybki i wygodny. Te funkcje wspierają bezpieczne poruszanie się po mieście i trasach rekreacyjnych, oferując spokój oraz komfort użytkowania.
Funkcjonalne wyposażenie
W zestawie znajduje się rower górski MTB SIROX Siron M19, pedały, stopka, odblaski, dzwonek, a także instrukcja obsługi i montażu oraz karta gwarancyjna.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.
Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Tourney |
| Amortyzator przód marka: | Zoom |
| Amortyzator przód typ: | Aluminiowy |
| Rozmiar koła [cal]: | 27.5 |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Czarny mat |
| Typ roweru: | MTB |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolekcja: | 2025 |
| Waga [kg]: | 15.5 |
| Gwarancja na ramę: | 24 miesiące |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Stopka |
| Pedały w zestawie: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 17.5 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy [cal]: | 19 |
| Rozmiar ramy: | L |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Napęd | |
| Liczba przełożeń: | 21 |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka przednia model: | Tourney FD-TY300 |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka tylna model: | Tourney RD-TY300 |
| Manetki marka: | Shimano |
| Manetki typ: | ST-EF501 |
| Kaseta marka: | Brak |
| Kaseta typ: | Brak |
| Wolnobieg marka: | Shimano |
| Wolnobieg typ: | MF-TZ500 |
| Korba marka: | Sirox |
| Korba typ: | 3-rzędowa |
| Hamulec przedni marka: | Sirox |
| Hamulec tylny model: | HT-001 |
| Hamulec przedni typ: | Mechaniczny, Tarczowy |
| Hamulec tylny marka: | Sirox |
| Hamulec przedni model: | HP-001 |
| Hamulec tylny typ: | Mechaniczny, Tarczowy |
Koła | |
| Rozmiar koła [cal]: | 27.5 |
| Opona marka: | Sirox |
| Opona typ: | 27.5 x 2.125 |
| Obręcze: | Aluminiowe |
| Piasta przód marka: | Sirox |
| Piasta przód typ: | Aluminiowa |
| Piasta tył marka: | Sirox |
| Piasta tył typ: | Aluminiowa |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Techniczne | |
| Amortyzator przedni: | Tak |
| Amortyzator przód marka: | Zoom |
| Amortyzator przód typ: | Aluminiowy |
| Amortyzator tylny: | Nie |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Kierownica marka: | Sirox |
| Kierownica typ: | Aluminiowa oversize 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy marka: | Sirox |
| Wspornik kierownicy typ: | Aluminiowy Ahead |
| Siodełko marka: | Sirox |
| Siodełko typ: | MTB |
| Sztyca siodła marka: | Sirox |
| Sztyca siodła typ: | Aluminiowa |
| Łańcuch marka: | KMC |
| Łańcuch typ: | Stalowy |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Royal Concept sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wojska Polskiego 7 |
| Kod pocztowy: | 05-850 |
| Miasto: | Macierzysz |
| Adres elektroniczny: | biuro@royalconcept.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.