Rower szosowy ROMET Jaguar 3.0 28560302-A U21 28 cali Srebrny
| Rama: | Carbon, 21" |
|---|---|
| 24 | |
| Shimano Ultegra | |
| Shimano Ultegra | |
| Opona typ: | 700x32C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Waga [kg]: | 8 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
Produkt chwilowo niedostępny
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę i siodło. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower z wygodną geometrią ramy idealny na długie jazdy treningowe zarówno dla początkujących, jak i ambitnych kolekcjonerów kilometrów. Lekki, o wysokiej sztywności zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy. Lekko i precyzyjnie zmienia przełożenia oraz ma wystarczające rezerwy na ostre sprinty, czy długie podjazdy. Dzięki oponom najwyższej jakości idealnie trzyma się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Wystarczy wsiąść i skoncentrować się na jeździe, ponieważ wysoki komfort zapewni osprzęt najwyższej jakości, nawet podczas długich przejażdżek.
Dane techniczne
| Typ roweru: | Szosowy |
|---|---|
| Rama: | Carbon, 21" |
| Rozmiar ramy [cal]: | 21 |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Ultegra |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Ultegra |
| Hamulec przedni typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Kaseta typ: | 105 CS-R7101, 11-34T |
| Korba typ: | FC-R8100. 52 - 36T 175 mm |
| Opona typ: | 700x32C |
| Waga [kg]: | 8 |
Fizyczne | |
| Rama: | Carbon |
|---|---|
| Rozmiar ramy [cal]: | 21 |
| Rozmiar ramy: | XL |
Koła | |
| Obręcze: | FSA Trimax Carbon 40mm |
| Opona marka: | Schwalbe |
| Opona typ: | 700x32C |
| Rozmiar koła [cal]: | 28 |
| Piasta przód marka: | Romet |
| Piasta przód typ: | FSA Trimax, 12mm / 100mm |
| Piasta tył marka: | Romet |
| Piasta tył typ: | FSA Trimax 12mm / 142 mm |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Napęd | |
| Wkład suportu Marka: | Romet |
| Hamulec przedni marka: | Shimano Ultegra |
| Hamulec przedni model: | ST-R8170 / BR-R8170, 2 pistons |
| Hamulec przedni typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka: | Shimano Ultegra |
| Hamulec tylny model: | ST-R8170 / BR-R8170, 2 pistons |
| Hamulec tylny typ: | Tarczowy hydrauliczny |
| Kaseta marka: | Shimano |
| Kaseta typ: | 105 CS-R7101, 11-34T |
| Korba marka: | Shimano Ultegra |
| Korba typ: | FC-R8100. 52 - 36T 175 mm |
| Liczba przełożeń: | 24 |
| Manetki marka: | Shimano Ultegra |
| Manetki typ: | ST-R8170, Di2 |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Ultegra |
| Przerzutka przednia model: | FD-R8150, Di2 |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Ultegra |
| Przerzutka tylna model: | RD-R8150, Di2 |
| Wolnobieg marka: | Brak |
| Wolnobieg typ: | Brak |
| Ostre koło: | Nie |
Parametry | |
| Gwarancja na ramę: | 24 miesiące |
| Kolor: | Srebrny |
| Kolekcja: | 2026 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 12 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Typ roweru: | Szosowy |
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Srebrny |
| Pedały w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Techniczne | |
| Wspornik kierownicy typ: | Carbon 110mm |
| Sztyca siodła marka: | Romet |
| Sztyca siodła typ: | Carbon 400 mm |
| Stery Marka: | Romet |
| Wspornik kierownicy marka: | Romet |
| Kierownica marka: | Romet |
| Kierownica typ: | Carbon integrated, 440mm |
| Siodełko marka: | Fizik |
| Siodełko typ: | Vento Argo R5 |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Amortyzator/Widelec przód marka: | Romet |
| Łańcuch marka: | Romet |
| Łańcuch typ: | Stalowy |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ROMET sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | PODGRODZIE 32 C |
| Kod pocztowy: | 39-200 |
| Miasto: | Dębica |
| Adres elektroniczny: | bok@romet.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.