Polecane produkty podobne

Opis i dane

Ładowarka samochodowa ROCK Sitor

Ładowarka samochodowa firmy ROCK jest bardzo uniwersalnym, a przez to praktycznym urządzeniem. Dzięki dwóm różnorodnym portom pozwala na efektywne i szybkie zasilanie oraz ładowanie urządzeń mobilnych takich jak większość smartfonów, tabletów, aparatów cyfrowych, GPS czy innych sprzętów zasilanych na USB. Jeden z portów ładowarki samochodowej 3,4 A to USB-C o mocy do 3 A, a drugi standardowy USB-A o mocy do 2,4 A. Maksymalna moc ładowania dla obu wynosi 3,4 A. Zaawansowany chip, w jaki jest wyposażone urządzenie, posiada wiele zabezpieczeń chroniących przed uszkodzeniem sprzętu. Najważniejsze z zabezpieczeń jakie zapewnia chip to ochrona przed wysoką temperaturą, przeładowaniem, zwarciem, wysokim napięciem czy przeciwzakłóceniowa i nadprądowa.

Dane techniczne

Parametry

Fizyczne

Techniczne

Kabel na wyposażeniu Nie
Liczba zasilanych urządzeń 2
Moc wyjściowa [mA] 3400
Napięcie wejściowe [V] 12 - 24
Napięcie wyjściowe [V] 5
Przeznaczenie Uniwersalna
Rodzaj Ładowarka samochodowa
Rodzaj wtyku/złącza USB, USB Typ-C
Zintegrowany kabel Nie
Kolor Niebiesko-srebrny
Gwarancja 24 miesiące
Grubość [mm] 27
Szerokość [mm] 27
Wysokość [mm] 59
Czujniki Brak
Dedykowany model Uniwersalny

Producent

 • Nazwa producenta/importera ROCK
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
  Produkt archiwalny

  Ładowarka samochodowa ROCK Sitor

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756