Uchwyt na telefon do statywu ELGATO Multi Mount Smartphone Holder Czarny

Kod: 205025
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Uchwyt do tabletu
Kompatybilność: Uniwersalny
Kolor: Czarny
Zobacz cały opis
Uchwyt na telefon do statywu ELGATO Multi Mount Smartphone Holder Czarny
Uchwyt na telefon do statywu ELGATO Multi Mount Smartphone Holder Czarny
69 90
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder

Wartość pojedynczego smartfonu stale wzrasta. Coraz częściej w codziennej pracy wykorzystuje się modele, których cena przekracza 1000 a nawet 2000 złotych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób stawia na rozwiązania, których celem jest skuteczne zabezpieczenie urządzenia mobilnego. Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder to gadżet, dzięki któremu smartfon z pewnością będzie o wiele bardziej bezpieczny. Zwłaszcza, że jest on wykonany z trwałego, stalowego rdzenia i ochraniającej urządzenie gumy.

Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder - Uchwyt

Wyprofilowany kształt

Cechą wyróżniającą uchwyt marki ELGATO, jest jego charakterystyczny kształt. Jak na dopracowany produkt przystało, uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder posiada specjalne, wyprofilowane ramiona, które są stabilnym podparciem dla urządzenia mobilnego. Dzięki nim ryzyko wypadnięcia telefonu jest zredukowane do zera. Z tej - wydawałoby się - prostej cechy, zadowoleni będą miłośnicy aktywnego wypoczynku. Od teraz materiały nagrywane przez kamerę telefonu (opcjonalnie aparat), będą jeszcze bardziej dynamiczne, atrakcyjne i niepowtarzalne. Może właśnie dlatego warto mieć to urządzenie?

Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder - Wyprofilowany kształt

Stylowe połączenie gumy i stali

O maksymalnym dopracowaniu uchwytu marki ELGATO, świadczy również materiał, z którego został on wykonany. W zasadzie jest to połączenie trwałej stali i miękkiej gumy. Zadaniem tej pierwszej jest maksymalne wzmocnienie konstrukcji uchwytu, a tej drugiej - ochrona delikatnego skądinąd smartfonu przed silnymi oddziaływaniami mechanicznymi i zarysowaniami. Dzięki temu połączeniu, całość prezentuje się też nadzwyczaj ciekawie, stylowo i przede wszystkim praktycznie. Taki uchwyt w połączeniu z dedykowanym statywem, będzie wyglądał niezwykle nowocześnie. Może warto zestaw ten podarować miłośnikom podróży i fotografii?

Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder - Styl

Urządzenie dopasowane do smartfonu

Jak na ergonomiczny uchwyt przystało, uchwyt marki ELGATO może być dopasowany o kształtu urządzenia mobilnego. W związku z tym, że jego maksymalna wysokość to 85 mm, model ten współpracuje ze zdecydowaną większością smartfonów. Co więcej - uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder posiada również specjalną blokadę, dzięki której (po domknięciu ramion uchwytu) telefon zostaje stabilnie unieruchomiony. W ten sposób można go łatwo zabezpieczyć przed wyślizgnięciem i to nawet wtedy, gdy panujące warunki atmosferyczne tego nie ułatwiają.

Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder - dopasowane do smartfonu

Dostęp w każdym miejscu

Dzięki niewielkim rozmiarom i małej masie, uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder jest w pełni mobilnym, funkcjonalnym narzędziem. Jego możliwości docenią zwłaszcza te osoby, które lubią nagrywać multimedia wśród dzikiej i nieprzewidywalnej natury. Model ten znacznie usprawnia proces tworzenia selfie, które odtąd stanie się jeszcze ciekawsze i bardziej atrakcyjne. Na marginesie warto podkreślić, że zestaw ten z pewnością będzie odpowiedni dla wszystkich influencerów.

Podsumowując, uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder to rozwiązanie, z którego każdy pasjonat fotografii będzie zadowolony. Może więc warto dodać go do zbioru swoich fotograficznych akcesoriów?

Uchwyt ELGATO Multi Mount Smartphone Holder - Dostęp

Dane techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Kompatybilność Uniwersalny
Grubość [mm] 26
Szerokość [mm] 35
Wysokość [mm] 62
Kolor Czarny
Rodzaj Uchwyt do tabletu
Automatyczne otwieranie Nie
Uchwyt grawitacyjny Nie
Uchwyt magnetyczny Nie
Dedykowany model Uniwersalny

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Uchwyt na telefon do statywu ELGATO Multi Mount Smartphone Holder Czarny
  Uchwyt na telefon do statywu ELGATO Multi Mount Smartphone Holder Czarny
  69 90
  Dostawa 2-5 dni
  Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
  Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 69,90 zł
  69 90