Uchwyt na telefon HAMA 188301 Magnet Vent Czarny

Kod: 270483
Porównaj
Rodzaj: Uchwyt samochodowy
Kompatybilność: Uniwersalny
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Uchwyt na telefon HAMA 188301 Magnet Vent Czarny
Uchwyt na telefon HAMA 188301 Magnet Vent Czarny
29 99
Odbierz

Opis produktu

188301 UNIWERSALNY UCHWYT "Magnet Vent" NA KRATKĘ (CZARNY)

UNIWERSALNY UCHWYT "Magnet Vent" NA KRATKĘ (CZARNY)

Wygodny i najszybszy sposób umieszczenia telefonu w uchwycie

Mocowanie magnetyczne

Magnetyczne mocowanie to wygodny i najszybszy sposób umieszczenia telefonu w uchwycie samochodowym. Wystarczy przyłożyć smartfon wyposażony w metalową płytkę do uchwytu. Telefon można zamocować jedną ręką.

Bezpieczeństwo i stabilność

Uchwyt samochodowy został wyposażony w mocny magnes, który zapewnia stabilne i bezpieczne mocowanie. Nie ma obawy o to, że telefon niespodziewanie zsunie się z uchwytu w trakcie jazdy.

Proste działanie

Montaż zestawu jest bardzo łatwy. . Płytkę magnetyczną nakleja się na tył smartfona za pomocą dołączonej taśmy lub umieszcza między telefonem a etui. Natomiast uchwyt mocuje się standardowo na kratce wentylacyjnej. Telefon możesz zamocować na uchwycie w dowolnej pozycji – pionowej lub poziomej.

Mocowanie na kratce wywietrznika

Uchwyt mocowany jest do kratki wentylacyjnej pojazdu. Ten sposób mocowania jest doceniany dlatego, że zasłania szyby i tym samym nie ogranicza widoczności podczas jazdy. Dodatkowo daje wygodny dostęp do telefonu i zajmuje mało miejsca w samochodzie.

Cechy:

 • uniwersalny uchwyt magnetyczny do zamocowania telefonu w samochodzie
 • stabilne i bezpieczne mocowanie telefonu
 • łatwa i wygodna obsługa telefonu
 • mocowanie na kratce wentylacyjnej
 • mocowanie telefonu jedną ręką
 • metalową płytkę można zamocować za pomocą dołączonej taśmy (do przyklejenia na tył telefonu) lub wkładają płytkę między telefon a etui

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Dane techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Kompatybilność: Uniwersalny
Miejsce montażu: Kratka wentylacyjna
Grubość [mm]: 45
Szerokość [mm]: 45
Kolor: Czarny
Rodzaj: Uchwyt samochodowy
Automatyczne otwieranie: Nie
Uchwyt grawitacyjny: Nie
Uchwyt magnetyczny: Tak
Dedykowany model: Uniwersalny

Producent

 • Nazwa producenta/importera: Hama Polska sp. z.o.o.
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Uchwyt na telefon HAMA 188301 Magnet Vent Czarny
  Uchwyt na telefon HAMA 188301 Magnet Vent Czarny
  29 99
  Odbierz

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 29,99 zł
  29 99