Opis produktu

Przedstawiamy zestaw łączący matę MFK04 z gumami oporowymi i rollerem. Takie połączenie daje wiele możliwości ćwiczebnych. Dzięki gumom wykonamy ćwiczenia na każdą partię mięśniową, tym bardziej, że dzięki macie ćwiczenia wykonywane w pozycji leżącej nie będą problemem. Po wykonanym treningu, ukojeniem dla mięśni będzie rolowanie, co zmniejszy odczucie tzw. zakwasów. Każdy element zestawu, został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje wygodny i komfortowy trening.

 

Mata MFK04, sprawdzi się zarówno w treningu siłowym, jak i w aerobiku. Antypoślizgowa podstawa maty, zapobiega przesuwaniu się, dzięki temu nasz trening będzie komfortowy, niezależnie od rodzaju nawierzchni na której ćwiczymy. Mata zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a twardą podłogą. MFK04 dopasowuje się do kształtu ciała trenującego, co sprawia, że wygoda w czasie ćwiczeń jest doskonała. Dodatkowo dzięki wykonaniu ze zgrzewanej i laminowanej pianki PVC, jest odporna na odkształcenia, zapewniając tym samym dużą swobodę treningu. Praktyczne otwory w macie, umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

 

Gumy oporowe, a przede wszystkim, ich zamykający się w okrąg kształt, pozwolą zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni, co gwarantuje mocny i efektywny trening. Gumy zrobione są z mocnego, elastycznego lateksu, który zapewni im długą żywotność i sprawi, że wygenerują równomierny opór podczas każdego treningu. Regularny trening z gumami, pozwala skutecznie wzmocnić każdą partię mięśniową i zwiększyć elastyczność stawów oraz pomoże, spalić zbędną tkankę tłuszczową, jednocześnie poprawiając wytrzymałość.

 

Roller, to idealny przyrząd służący do automasażu, który jest niezbędny w każdym domu. Krótka sesja rolowania, pomaga rozluźnić całe ciało, a konkretnie powięzi, które na skutek przeciążenia tracą elastyczność (przyklejają się do mięśni), utrudniając przepływ krwi. Wałek pozwala rozładować napięcie mięśniowe, zniwelować zakwasy, poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu. Roller jest uniwersalnym wyborem dla osób trenujących. Można go stosować do masażu każdej partii ciała i na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Taki zestaw, idealnie sprawdzi się w domowej siłowni, jak również w treningu na świeżym powietrzu.

 

Specyfikacja:


Gumy:


- Materiał: lateks

 

- Różowa:


  - Długość: 600 mm.


  - Szerokość: 50 mm.


  - Grubość: 1.2 mm.


  - Zakres obciążenia: 4.5 – 15.75 kg.


- Szara:


  - Długość: 600 mm.


  - Szerokość: 50 mm.


  - Grubość: 1.6 mm.


  - Zakres obciążenia: 9 – 22.5 kg.

 


- Fioletowa:


  - Długość: 600 mm.


  - Szerokość: 50 mm.


  - Grubość: 2 mm.


  - Zakres obciążenia: 13.5 – 27 kg.

 


- Różowo-czarna:


  - Długość: 2250 mm.


  - Szerokość: 13 mm.


  - Grubość: 5 mm.


  - Zakres obciążenia: 6.75- 18 kg.


- Zielono-czarna:


  - Długość: 2250 mm.


  - Szerokość: 17 mm.


  - Grubość: 5 mm.


  - Zakres obciążenia: 9- 22.5 kg.

 


- Niebiesko-czarna:


  - Długość: 2250 mm.


  - Szerokość: 21 mm.


  - Grubość: 5 mm.


  - Zakres obciążenia: 13.5- 27 kg.


• Roller:

 

  - Materiał: EPP.


  - Długość: 45 cm.


  - Średnica: 15 cm.


  - Twardość w skali Shore`a: 45.


  - Maksymalne obciążenie: 120 kg.

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Rodzaj: Mata
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Kolor: Czarny
Antypoślizgowa powierzchnia: Tak
Długość [cm]: 100
Ilość warstw: 1
Szerokość [cm]: 50
Grubość [cm]: 1, 1.2
Materiał: Pianka, PVC

Producent

 • Nazwa producenta/importera: HMS PREMIUM
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Mata HMS SET MFK04 Czarny + Roller FS106 + Zestaw gum oporowych

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756