Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400

Kod: 252949
Porównaj
Regulacja oporu: Tak
Rodzaj oporu: Elektromagnetyczny
Pomiar pulsu: Tak
Długość kroku [cm]: 39
Waga koła zamachowego [kg]: 14
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 130
6 programów treningowych
Szerokie, antypoślizgowe platformy
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400
Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400
4 999 00
249,95 zł x 20 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Opis produktu

Sprawdzony i niezawodny

Wygoda i komfort w domowym zaciszu

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Ponadto regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym.

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 Sprawdzony i niezawodny

Wszystko pod kontrolą

Czytelny, kolorowy, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD o wymiarach 117 × 86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu. Pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów. Ponadto na umieszczone na kierownicy sensory dotykowe umożliwiają pomiar tętna, a uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

Wyświetlane parametry: czas treningu, dystans (km lub mile), zużycie energii (kcal lub kJ), tętno, prędkość, kadencja (obr./min) oraz moc (w Watach).

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 wyświetlacz LCD parametry

Aż 10 programów treningowych

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika. Za pomocą konfiguratora można tworzyć nowe programy lub modyfikować już istniejące. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji, możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb lub go po prostu stworzyć.

Dostępne programy treningowe: szybki start, trening z wyznaczonym celem (czas/dystans/kalorie), trening HRC oraz trening na trasie o różnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra).

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 10 programów treningowych

Cicha i płynna praca

Orbitrek wyposażony jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Orbitrek z 14 kg kołem zamachowym i 15 poziomami oporu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się za pomocą komputera treningowego. Pozwalają na optymalne dopasowanie do wzrostu. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 Cicha i płynna praca

Platformy na stopy

Szerokie, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy znajdzie optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm.

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400 Platformy na stopy

Dołączona dokumentacja

Do sprzętu fitness została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Przeznaczenie: H - użytek domowy
Rodzaj oporu: Elektromagnetyczny
Regulacja oporu: Tak
Rodzaj napędu: Napęd przedni
Pomiar pulsu: Tak
Waga koła zamachowego [kg]: 14
Funkcje komputera: 6 programów treningowych, Czas, Kadencja (obr./min), Prędkość, Przebyty dystans, Puls, Spalane kalorie, Watt

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Wniesienie, rozpakowanie i złożenie orbitreka

Instrukcje

Instrukcja obsługi Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400
Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400
Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 400
4 999 00
249,95 zł x 20 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 4999,00 zł
4 999 00