Opis produktu

Multitalent wśród atlasów

*Tablet nie jest częścią zestawu.


Rewolucja w treningu siłowym

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core to kompleksowy sprzęt, z którym wykonasz wiele ćwiczeń na różne partie mięśni. Zamiast zwykłych bloków obciążających sprzęt wyposażono w kosmiczną technologię oporu TNT (Total Nitrocell Technology), która opiera się o wypełnione azotem cylindry, które generują idealnie równomiernie opór, a do tego pracują całkowicie bezgłośnie. Ten atlas to prosta droga do wymarzonej sylwetki.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core technologia tnt opór bez hałasu

Szybka regulacja, efektywny trening

Obciążenie w atlasie FINNLO Bio Force Extreme Core możesz dostosować szybko i prosto, nawet z niego nie wstając. To dzięki mechanizmowi slide-lock, który umożliwia regulację oporu do 125 kg z dokładnością do 2,25 kg tylko jednym ruchem. Możesz dostosować sprzęt tak, by przeprowadzić trening wyrównawczy dla słabszej połowy ciała - masz możliwość regulacji do 62,5 kg na stronę.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core slide lock regulacja dokładność

Ćwicz tak, jak chcesz

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core daje możliwość ćwiczenia wielu partii ciała. Możesz trenować ramiona podczas treningu wioślarskiego na stojąco, cablecross lub na sztandze wyciągu LAT. Do wyboru masz też wyciskanie ramion, boczne lub przednie podnoszenie, ciągnięcie liny do dołu czy ciągnięcie ramion w pozycji stojącej. Klatkę piersiową wytrenujesz dzięki motylkom albo wyciskaniu lub wyciskaniu skośnemu z uchwytami, a triceps np. przez kickbacks, dipsy albo rozciąganie. A to tylko kilka przykładów ćwiczeń!

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core trening ramiona triceps klatka piersiowa przykłady ćwiczeń

Uniwersalny trening nóg

Przy pomocy uchwytów wyciągu linowego w pozycji stojącej możesz wykonywać przysiady lub martwy ciąg, a jednostka do wyprostów i zgięć nóg doskonale sprawdzi się do kształtowania mięśni ud. W zestawie znajdziesz też taśmy nożne, dzięki którym możesz ćwiczyć formę abduktorów i adduktorów oraz np. mięśnie pośladków oraz łydki.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core trening nóg ud taśmy

Idealny sześciopak

W zestawie z atlasem znajdziesz również 2 pętle na ramiona AB i 1 pasek AB, z których pomocą możesz efektywnie trenować wszystkie obszary mięśni brzucha i ukształtować wymarzoną sylwetkę. Wystarczy, że przymocujesz 2 pętle AB do drążka do podciągania, by rozpocząć trening mięśni bocznych i prostych brzucha jak w profesjonalnym studio. Pętle są sprężyste, wytrzymałe (do 180 kg), a miękka wyściółka zapewnia wygodny trening. Pasek AB wykonano z nylonu i wyposażono w funkcjonalne uchwyty oraz poduszkę naramienną, która zapewnia optymalne przenoszenie mocy.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core pętle na ramiona pasek ab trening brzucha

Silny w pozycji siedzącej i stojącej

Sprzęt ma regulowane oparcie, które możesz ustawić w zależności od potrzeb w 5 różnych pozycjach lub nawet całkowicie zdemontować. Wygodne ustawienie siodełka znajdą dla siebie sportowcy siłowi o wzroście do 1,88 m. Maksymalna waga użytkownika atlasu FINNLO Bio Force Extreme Core to 135 kg.

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core waga wzrost regulacja siedzenia

Zawartość opakowania

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core (135 x 170 x 208 cm), uchwyty do podciągania, lina do ćwiczeń brzucha, pasek AB, taśma na nogę, taśmy na ramiona, instrukcja ćwiczeń w nylonowym segregatorze, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Klasa urządzenia: H - użytek domowy
Rama: Stalowa
Wsporniki sztangi: Nie
Wyciąg pionowy: Tak
Wymiary [cm]: 135 x 208 x 170

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Atlas FINNLO Bio Force Extreme Core

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756