Atlas FINNLO Maximum Inspire M3

Kod: e1467195
Porównaj
Rama: Stalowa
Regulacja kąta nachylenia ławki: Tak
Wsporniki sztangi: Nie
Wyciąg pionowy: Tak
Ławka Scotta (modlitewnik): Nie
Ćwiczone partie mięśni: Łydki, Nogi, Pośladki, Uda
Zobacz opis produktu
Atlas FINNLO Maximum Inspire M3
Atlas FINNLO Maximum Inspire M3
19 999 00
1999,90 zł x 11 rat
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Opis produktu

Prawdziwy trening studyjnej jakości w domu - bez kompromisów. Finnlo Maximum Inspire M3, atlas najwyższej klasy: wysokiej jakości materiały, doskonała ergonomia, stabilna studyjna konstrukcja i ponad 100 profesjonalnych wariantów ćwiczeń.

 

Atlas Finnlo Maximum Inspire M3 nie pozostawia nic do życzenia:
Atlas doskonale łączy optymalną funkcjonalność i wysokiej jakości wzornictwo studyjne w domu. Inspire M3 umożliwia najlepszy trening całego ciała i zajmuje tylko około 2 m² powierzchni. Dzięki stosowi do 96 kg (215 funtów) można intensywnie trenować wszystkie główne grupy mięśni, co przyspiesza bicie serca również ambitnym sportowcom siłowym. Idealna motywacja: „Trening personalny na żądanie” - aplikacja treningowa Inspire umożliwia trening personalny na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy jest to trening pleców, budowa mięśni czy szybki trening siłowy, Twój osobisty trener współpracuje z Tobą, każdy na swoim M3.

 

Podwójny wyciąg górny dla zróżnicowanego i skutecznego treningu siły i budowy mięśni
Nierówne obciążenia w życiu codziennym prowadzą do nierównego zaangażowania mięśni u wielu osób. W przypadku większości atlasów dostępnych na rynku wszystkie ćwiczenia fitness są wykonywane za pomocą jednego cięgna (oba ramiona pchające / ciągnące poruszają się jednocześnie i zależnie), więc strona silniejsza automatycznie próbuje zrekompensować brak siły po stronie słabszej. Trening na podwójnym wyciągu (oba ramiona pchające / ciągnące są od siebie niezależne) idealnie kompensuje tę dysproporcję. Innym powodem korzystania z treningu na tego typu wyciągu jest efekt zapobiegawczy. Głębokie mięśnie można trenować znacznie lepiej i bardziej efektywnie podczas takiego treningu. Powodem jest idealne wzmocnienie głębokich mięśni, co zapobiega kontuzjom podczas codziennych ruchów lub zajęć sportowych. Badania wykazały również, że podczas treningu na podwójnym wyciągu następuje większy wzrost mięśni niż podczas treningu na wyciągu pojedynczym.

 

Ćwiczenia do treningu klatki piersiowej pod różnymi kątami
Boczne taśmy do „motylków” umożliwiają szczególnie skuteczne budowanie mięśni górnej, środkowej i dolnej części klatki piersiowej. Szczególnie skuteczna jest zmiana kąta treningu w ramach jednej jednostki treningowej (1 zestaw = kilka powtórzeń). Bezpieczne dla stawów, przyjazne dla skóry, antypoślizgowe obrotowe uchwyty treningowe. Różne opcje chwytu modułu do wyciskania.

 

Zintegrowany „AB crunch” do intensywnego i selektywnego treningu brzucha
Dzięki zintegrowanemu trenerowi mięśni brzucha można uniknąć błędów treningowych i postawy. Mięśnie brzucha są trenowane w izolacji, dzięki czemu są angażowane na najwyższym poziomie, co również prowadzi do szczególnie szybkiego ich wzrostu.

 

Podwójny wyciąg liny
Ruchome rolki podwójnego wyciągu liny umożliwiają trening pod różnymi kątami. Mięsień jest trenowany w różny sposób i otrzymuje dodatkowe bodźce, które wspierają jego wzrost.

 

Funkcja studia: regulowane podparcie dla ud
W zależności od długości nóg i różnorodności ćwiczeń można 6-stopniowo regulować poduszkę na uda. To sprawia, że Inspire M3 idealnie nadaje się do osób o wzroście 2 metrów.

 

Oddzielna stacja do bicepsów
Oddzielny wyciąg z łamanym uchwytem jest niezbędny do wymagającego treningu ramion. Również w tym ćwiczeniu Inspire M3 zapewnia doskonałą amplitudę ruchu, czym wyraźnie przewyższa typowe domowe atlasy.

 

Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg
Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu szybkiej regulacji. Dobrze rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są też ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp.

 

Uchwyt do treningu wewnętrznej i zewnętrznej strony ud
Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane za pomocą taśmy na stopę (w zestawie). Ćwiczenia te są szczególnie popularne wśród kobiet w celu przeciwdziałania cellulitowi. Również tutaj punktuje Inspire M3: tylne poręcze z opcjami chwytu pozwalają stać stabilnie, dzięki czemu możesz całkowicie skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach.

 

Ergonomicznie regulowane komfortowe siedzisko z profesjonalnej pianki studyjnej jakości
Komfortowe siedzisko M3 można 6-stopniowo regulować w pionie. W ten sposób możesz idealnie dopasować wysokość siedziska do dowolnego wzrostu. To sprawia, że atlas jest idealny dla osób o wzroście do 2 metrów.

 

Profesjonalne oparcie i przyrząd do wyciskania ramion
Ergonomiczne oparcie można regulować 4-krotnie pod kątem nachylenia. Poziom 1: wyciskanie na płasko, poziom 2: wyciskanie pod kątem 1, poziom 3: wyciskanie pod kątem 2 i poziom 4: wyciskanie ramion. W ten sposób trenujesz szczególnie prozdrowotnie, z efektywnym zaangażowaniem mięśni i pod zoptymalizowanym kątem treningu. Profesjonalna, wyjątkowo trwała pianka studyjna zapewnia stabilną i wygodną pozycję do siedzenia.

 

Wysokiej jakości konstrukcja i stylowy design dla najwyższego możliwego obciążenia
Atlas M3 wyróżnia się również wizualnie,łączy w sobie solidność i atrakcyjny design . M3 można idealnie zintegrować z dowolnym otoczeniem pokoju. Podstawowa konstrukcja wykonana jest z bardzo odpornej na zużycie stali premium. Wysokiej jakości i odporna na zarysowania powłoka proszkowa o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie zapewnia trwałość i pasuje do każdego nowoczesnego mieszkania. Precyzyjne łożyska kulkowe na rolkach zapewniają wyjątkowo płynny ruch. Ten wysokiej jakości atlas jest odpowiedni do osób z wyższą wagą do 150 kg.

 

Optymalny ruch i studyjna stabilność
Precyzyjne łożysko kulkowe w rolkach prowadzących zapewnia wyjątkowo płynny ruch. Wyjątkowo mocna konstrukcja i 4-punktowy system podparcia zapewniają stabilność nawet w przypadku bocznych wariantów ćwiczeń.

 

Domowa siłownia z ponad 100 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśni
Dzięki licznym indywidualnym stacjom i opcjom treningowym możesz aktywować każdą grupę mięśni na różne sposoby. Różnorodne formy ćwiczeń i przemyślana geometria atlasu Finnlo Maximum Inspire M3 gwarantują szybkie i ukierunkowane budowanie mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć własną siłownię w domu? Trenować profesjonalnie i skutecznie? Niezależnie od tego, czy chcesz budować mięśnie, czy też utrzymywać, a nawet poprawiać swoje zdrowie, z atlasem M3 możesz trenować profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

 

Finnlo Maximum Inspire M3 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich indywidualnych celów treningowych:
Kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, szeroka sylwetka w kształcie V i wyraźny tzw. „kaloryfer”. Dobrze wytrenowane nogi, uda i łydki oraz jędrne pośladki, od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy, zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców.

 

Dane techniczne:
- Waga stosu: 96 kg
- Ćwiczenia: nogi, motylki, wypychanie
- Regulacja kąta oparcia
- Komfortowe oparcie
- Rama malowana proszkowo
- Waga urządzenia: 239 kg
- Max. waga użytkownika: 150 kg
- Dodatkowa opcja: prasa do nóg Finnlo Maximum Inspire: 5899 zł

 

Wymiary:
- Wymiary: 183 x 102 x 205 cm
- Wymiary: 220 x 290 x 210 cm

 

Dodatkowe informacje:
- Gwarancja domowa 36 miesięcy
- Gwarancja komercyjna 24 miesiące
- Paragon lub faktura vat
- Numer katalogowy: 3969

Dane techniczne

Dane podstawowe

Klasa urządzenia: HA - użytek domowy, wysoka dokładność pomiaru
Rama: Stalowa
Regulacja kąta nachylenia ławki: Tak
Wsporniki sztangi: Nie
Wyciąg pionowy: Tak
Wymiary [cm]: 220 x 290 x 210

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Inne produkty w kategorii:

Atlas FINNLO Maximum Inspire M3
Atlas FINNLO Maximum Inspire M3
19 999 00
1999,90 zł x 11 rat
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 19999,00 zł
19 999 00