Maszyna Smitha MARBO SPORT MS-U105

Kod: 517118
Porównaj
Rama: Stalowa
Wsporniki sztangi: Tak
Wyciąg pionowy: Nie
Ławka Scotta (modlitewnik): Nie
Ćwiczone partie mięśni: Barki, Klatka piersiowa, Nogi, Plecy, Ręce
Zobacz opis produktu
Maszyna Smitha MARBO SPORT MS-U105
Maszyna Smitha MARBO SPORT MS-U105
1 399 00
139,90 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze

Opis produktu

Maszyna Smitha MS-U105 z serii Semi-Pro to urządzenie na wolny ciężar, które mocowane jest do podłoża. Dostarcza to wiele pozytywnych aspektów podczas pracy z urządzeniem, ponieważ suwnica nie posiada wówczas dolnej belki łączącej, przez co nie ogranicza miejsca na ławkę. Nie przeszkadza także ćwiczącemu w pozycji stojącej. Mimo swojej funkcjonalności i szerokiemu zastosowaniu, urządzenie posiada kompaktowy rozmiar. Jego długość to niecałe 76 cm. Umożliwia to większą swobodę, na umiejscowienie maszyny w domowej siłowni. Dzięki dwóm stabilnym prowadnicom, urządzenie pracuje płynnie i cicho nawet przy maksymalnym obciążeniu. Hakownica maszyny została wypalona z blachy o grubości 4 mm oraz wyposażona w szesnaście haków asekuracyjnych. Taki system asekuracji umożliwia pełen zakres ruchu podczas ćwiczeń, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej bezpieczny i maksymalnie wydajny.

 

Prowadnica gryfu


Dzięki prowadzeniu sztangi na suwnicy, możesz odłożyć ciężar jednym ruchem ręki. Płynne prowadzenie gryfu podczas ćwiczeń zapewniają dwie prowadnice, które zostały umieszczone na dwóch malowanych proszkowo prętach, każdy z nich o średnicy 25 mm. Pręty prowadzące zostały wyposażone w odbojniki, które znajdują się na ich spodzie. Zabezpieczają one suwadło oraz ramę urządzenia przed uszkodzeniem w przypadku puszczenia sztangi bez jej zablokowania.

 

Mocowanie do podłogi


Maszyna Smitha posiada osiem otworów montażowych, za pomocą których należy ją przymocować do podłoża. Przytwierdzona do podłogi maszyna jest stabilna, a trening z jej wykorzystaniem, maksymalnie bezpieczny.

 

Haki asekuracyjne


Hakownica maszyny Smitha została wykonana z blachy o grubości 4 mm i posiada aż szesnaście haków. Zwróć uwagę na kształt hakownic służących do odkładania sztangi. Odpowiednia odległość pomiędzy uchwytami pozwoli Ci łatwo i bezpiecznie odrzucić gryf, jeśli nie będziesz w stanie wykonać pełnego ruchu podczas ćwiczenia.

 

Gryf 197 cm


Maszyna jest wyposażona w gryf fi28 mm o długości 197 cm, który został wyposażony w haki blokujące, dzięki czemu z łatwością odłożysz sztangę w każdym momencie ruchu podczas treningu. Część na obciążenie ma aż 42 cm i możesz na nią nałożyć obciążenia o średnicy 29 mm lub większej.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Klasa urządzenia: H - użytek domowy
Rama: Stalowa
Wsporniki sztangi: Tak
Wyciąg pionowy: Nie
Wymiary [cm]: 197 x 209 x 76

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Inne produkty w kategorii:

Maszyna Smitha MARBO SPORT MS-U105
Maszyna Smitha MARBO SPORT MS-U105
1 399 00
139,90 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1399,00 zł
1 399 00