Rolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44)

Kod: 606153
Porównaj
Rozmiar: 44
Łożyska: ABEC-11 Carbon
Płoza: Aluminiowa
Regulacja rozmiaru: Nie
Średnica kółek [mm]: 80, 120
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Rolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44)
Rolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44)
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Nietuzinkowe doznania z łyżworolkami od Spokey

Bezwzględna pod kątem wydajności

Łyżworolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44) to świetny sposób na aktywność na świeżym powietrzu. Ich konstrukcja została wyposażona w odpowiednio zaprojektowaną, dwufunkcyjną płozę, której ważnym elementem są łożyska ABEC11. Dzięki łyżworolkom można cieszyć się szybką i dynamiczną jazdą w każdych warunkach terenowych.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - wydajnosc

Dwa układy rolek

Płoza w łyżworolkach SPOKEY Shiffty Pro ma charakter dwufunkcyjny. Oznacza to, że można jej używać z wykorzystaniem aż dwóch odrębnych układów kółek napędowych. Standardowo są to koła o średnicy 8 cm każdy. Opcjonalnie można podpiąć do płozy 3 kółka o średnicy 120 mm każde, które są przeznaczone do znacznie szybszej jazdy. Tak czy inaczej, układ napędzający łyżworolki i tak zapewni użytkownikowi maksimum bezpieczeństwa.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - uklady rolek

Doskonała ochrona nóg

Łyżworolki SPOKEY Shiffty Pro zostały zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić ich posiadaczom maksimum komfortu w trakcie jazdy. Ważnym ich elementem jest obuwie, którego struktura została w znacznej mierze wykonana z naturalnej skóry. Dzięki temu udało stworzyć się funkcjonalne obuwie, w którym skóra potrafi skutecznie oddychać. Doskonała wentylacja sprawia, że nawet długotrwałe poruszanie się w tych łyżworolkach będzie dla jego posiadacza w pełni komfortowe.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - ochrona nog

Maksimum wygody

Łyżworolki SPOKEY Shiffty Pro zostały zaprojektowane w sposób niezwykle dokładny i precyzyjny. Ich płoza - o której już była mowa - została w całości wykonana z aluminium. Metal ten charakteryzuje się nie tylko odpowiednią twardością, ale też jest lekki. Dzięki temu wykonywanie manewrów na trasie nie będzie już wiązało się z dyskomfortem i uczuciem ciężkości nóg. Na uwagę zasługuje również sama technologia wycinania łyżwy, w ramach której wykorzystano potencjał maszyn CNC.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - Maksimum wygody

System zabezpieczeń

Istotą projektu tych łyżworolek było zapewnienie ich posiadaczom maksimum bezpieczeństwa. Standard ten udało się m.in. wdrożyć dzięki zastosowaniu specjalnego obuwia. Tak naprawdę składa się ono z dwóch warstw: tej, która jest na zewnątrz i z tzw. buta wewnętrznego. W tym drugim przypadku mowa jest o rozwiązaniu, w ramach którego podeszwa jest idealnie wyprofilowana względem stopy. Połączenie to sprawia, że but nie przesuwa się w trakcie szybkiej jazdy.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - zabezpieczenia

Specjalne klamry

Zastosowanie tu specjalnych klamr, wygodnego osznurowania i mocnych rzepów sprawiło, że nawet bardzo dynamiczna jazda nie spowoduje spadku bezpieczeństwa. Dzięki temu posiadacz łyżworolek SPOKEY Shiffty Pro może czuć się w nich całkowicie bezpiecznie i to niezależnie od tego, czy lubi jeździć wolniej, czy też preferuje bardziej dynamiczną jazdę.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - Specjalne klamry

Niezawodność

Łyżworolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44) to wyjątkowe gadżety, które sprawdzą się niezależnie od pogody i wielu innych warunków otoczenia. Sprzęt ten zapewni maksymalną dynamikę jazdy, pełne bezpieczeństwo i optymalną stabilizację stopy w bucie wewnętrznym.

Łyżworolki SPOKEY Shiffty-Pro - Bezpieczny system

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rozmiar: 44
Płoza: Aluminiowa
Regulacja rozmiaru: Nie
Zapięcie: Klamra, Rzep, Sznurowadła
Hamulec: Nie
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Rolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44)
Rolki SPOKEY Shiffty Pro (rozmiar 44)
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756