Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 300W/600W Modyfikowana sinusoida

(2)
Kod: 319700
Porównaj
Sprawność: 85%
Moc [W]: 300
Moc szczytowa [W]: 600
Zobacz opis produktu
Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 300W/600W Modyfikowana sinusoida
Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 300W/600W Modyfikowana sinusoida
119 99
11,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Wielkie możliwości w niewielkiej obudowie

Przetwornica GREEN CELL

Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Dokładnie takie samo napięcie znajduje się w każdym domowym gniazdku (Typ F) na terenie całej Europy. Przetwornica jest doskonałym wyborem dla osób wybierających się na wyjazd samochodem, kamperem lub ciężarówką - dzięki niej będziesz mógł swobodnie korzystać ze wszystkich niezbędnych urządzeń wymagających gniazdka do działania.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-parametry-mozliwosci

Przemyślana konstrukcja

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby użytkowanie było jak najbardziej komfortowe. Przód przetwornicy wyposażony jest w gniazdo sieciowe dostosowane do wtyczek stosowanych w całej Europie oraz port USB, dzięki któremu naładujemy nasz smartfon, czytnik ebooków oraz każde inne urządzenie posiadające możliwość połączenia przez port USB.

Z tyłu inwertera umiejscowiono wentylator zapewniający odpowiednie chłodzenie urządzenia.

Całość została zamknięta w niewielkiej, a zarazem bardzo wytrzymałej obudowie. Wykonana ona jest z wysokiej jakości aluminium dzięki czemu odporna jest na wszelkie mechaniczne uszkodzenia oraz wstrząsy podczas podróży. Ponadto dzięki zastosowanym materiałom, przetwornica jest bardzo lekka.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica-konstrukcja-przetwornicy

Parametry, które mają znaczenie

Szukając przetwornicy, należy zwrócić uwagę na parametry takie jak napięcie [V] oraz moc [W]. Ma to kluczowe znaczenie, gdyż wybór przetwornicy o złym napięciu wejściowym, bądź o za małej mocy nie pozwoli na pracę naszych urządzeń.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica-podroze2

Napięcie

Pierwszym parametrem, jaki należy ustalić jest napięcie naszego akumulatora, które powinno być w pełni zgodne z tym podanym na przetwornicy. Najczęściej spotykaną wartością napięcia jest 12V, występujące w samochodach osobowych, kamperach oraz niektórych ciężarówkach oraz 24V, wykorzystywane głównie w ciężarówkach.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica-przetwornica-gora-zestaw

Moc

Po wyborze napięcia należy zdecydować, jaka moc przetwornicy będzie odpowiednia. Ma ona kluczowy aspekt, gdyż informuje nas ile i jakie urządzenia jest w stanie zaopatrzyć w prąd. Jeśli chcemy podłączyć do inwertera wybrane urządzenie, musimy sprawdzić na tabliczce znamionowej, jaką pobiera moc (w przypadku chęci podłączenia większej liczby urządzeń, moce należy zsumować). Pobierana przez Twoje urządzenie moc nie powinna przekraczać 85% mocy znamionowej przetwornicy! Przykładowo dla laptopa pobierającego moc 100W i grzałki pobierającej 300W odpowiednią przetwornicą będzie ta o mocy 500W i większej.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica-zestaw4

Dlaczego modyfikowana sinusoida?

Zastosowanie modyfikowanej sinusoidy zapewnia prostą konstrukcję przetwornicy, dzięki czemu inwerter posiada mniejszą awaryjność, a jego waga jest bardzo niska.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica-sinusoida

Inteligentny wentylator

Nad prawidłową temperaturą urządzenia czuwa inteligentny wentylator, który automatycznie włącza się gdy temperatura pracy przekracza dozwoloną. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów oraz perfekcyjnemu dopasowaniu do obudowy, zapewni bezkompromisową ciszę zachowując przy tym wysoką wydajność.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica-wytrzymalosc

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Inwerter został wyposażony w szereg niezbędnych zabezpieczeń chroniących użytkownika oraz podłączone urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty CE oraz RoHS, które oznaczają gwarancję bezpieczeństwa.

Przetwornice marki Green Cell posiadają wymienny bezpiecznik, który stanowi niezbędne zabezpieczenie dla przetwornicy oraz podłączonych urządzeń. Jego wymiana jest bardzo prosta i nie powinna sprawić nikomu najmniejszych problemów. Do każdej przetwornicy dołączamy zapasowe bezpieczniki, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo i jak najdłuższe działanie sprzętu.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica ochrona

Wszystko czego potrzebujesz pod ręką

W zestawie znajdują się najważniejsze akcesoria pozwalające na bezpieczną pracę Twojego urządzenia:

⇒2 przewody umożliwiające bezpośrednie podłączenie do akumulatora,

⇒Kabel pozwalający podłączyć przetwornice do gniazda zapalniczki samochodowej,

⇒2 bezpieczniki,

⇒Instrukcję obsługi.

GREEN-CELL-Czysta-sinusoida-przetwornica box

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sprawność: 85%
Moc [W]: 300
Moc szczytowa [W]: 600
Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: 230
Liczba gniazd [szt.]: 1, 1 x USB
Zakres napięcia wejściowego [V]: 24
Ochrona: Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Informacje dodatkowe: Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Modyfikowany sinus, Możliwość ładowania urządzeń, Wskaźnik diodowy

Opinie

3/5
2 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Moc
3 /5
Jakość wykonania
3 /5
Funkcjonalność
3 /5
Prosta obsługa
3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
1/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jurek 22 czerwca 2023
Przetwornica
Nie polecam. Przetwornica dotarła uszkodzona, trafiła od razu do naprawy. Po zwrocie (wymiana na nową), zobaczyłem, że mi nie pasuje, ale w między czasie skończył się czas na zwrot urządzenia z tytułu zakupu na odległość. Brak fachowego podejścia do sprawy.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
TOMASZ 16 listopada 2020
Przetwornica
Działa ok.
Czy ta opinia była pomocna?
Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 300W/600W Modyfikowana sinusoida
Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 300W/600W Modyfikowana sinusoida
119 99
11,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 119,99 zł
119 99