Przetwornica RYOBI RY36BI300A-0 36V/230V 300W/500W
Kod: 440303
Sprawność: 90%
Moc [W]: 300
Moc szczytowa [W]: 500
Liczba gniazd [szt.]: 1, 2 x USB
Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: 230
Zakres napięcia wejściowego [V]: 36
Źródło prądu 230V/300W
Kompatybilne akumulatory Ryobi MAX POWER
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Cena z kodem:
Cena przed kodem
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Przetwornica Ryobi RY36BI300A-0 MAX POWER to znakomite źródło prądu do zasilania urządzeń przewodowych oraz do ładowania urządzeń akumulatorowych. Wyposażona została w 2 porty USB i gniazdo 230V. Idealne urządzenie do użytku na kempingu, w podróży oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzebny dostęp do zasilania.
Cechy:
- Żródło prądu 230V/300W do zasilania prądem przemiennym urządzeń przewodowych poza domem
- Oświetlenie LED ułatwia podłączenie urządzeń i kabli nawet w ciemności
- Zintegrowany uchwyt do przenoszenia
- Przetwornica współpracuje z akumulatorem o napięciu 36V (brak w zestawie)
Dane techniczne
Dane podstawowe
Sprawność: 90%
Moc [W]: 300
Moc szczytowa [W]: 500
Ochrona: Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Informacje dodatkowe: Oświetlenie LED, Wskaźnik diodowy
Charakterystyka
Sprawność: 90%
Techniczne
Napięcie wyjściowe (min.) [V]: 230
Porty USB: USB-A, USB-C
Parametry
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Techtronic Industries GmbH
Ulica i numer budynku: Max-Eyth-Straße 1ß
Kod pocztowy: 71364
Miasto: Winnenden
Adres elektroniczny: kontakt@ryobitools.eu
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: RYOBI
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Raty i leasing