Polecane produkty podobne

Opis i dane

Wysoka jakość dźwięku podczas podróży

Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB możesz towarzyszyć Ci zarówno na dłuższych, jak i krótszych trasach. Dzięki wysokiej jakości dźwiękowi, podróż upłynie Ci znacznie szybciej, a przy tym dużo przyjemniej.

Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB - ogólny

Dotykowy czytnik

Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB posiada dotykowy czytnik, który znacząco ułatwia Ci korzystanie z tego urządzenia w trakcie jazdy. Poszczególne elementy przedstawione na ekranie są na tyle duże i czytelne, że bez większych trudności zmienisz stację lub podgłośnisz czy też ściszyć piosenkę.

Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB - dotykowy czytnik

Wysoka jakość dźwięku

Radio charakteryzuje się świetną jakością dźwięku, który pozwoli Ci odkryć ulubione piosenki na nowo. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest również fakt, że zostało ono wyposażone we wbudowany tuner cyfrowy w standardzie DAB/DAB+, dzięki któremu możesz słuchać muzyki w jeszcze lepszej jakości. Zyskujesz dostęp do najnowocześniejszych stacji radiowych, które pracują w wyżej wskazanym standardzie. Dźwięk jest pozbawiony szumów oraz trzasków, które niejednokrotnie czyniły podróż znacznie mniej przyjemną.

Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB - dźwięk

Estetyczny wygląd

Radio posiada specjalną, czarną ramkę, dzięki której prezentuje się niezwykle korzystnie. Możesz cieszyć się doskonałym wyglądem urządzenia w niemalże każdym samochodzie, co ma miejsce dzięki uniwersalnej kolorystyce całości. Radio szczególnie dobrze wkomponowuje się w kokpity o nieco ciemniejszej kolorystyce.

Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB - design

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ odtwarzacza DVD
Maksymalna moc wyjściowa [W] 4 x 45
Standardy odtwarzania dźwięku APE, FLAC, MP3, WMA
Podświetlenie wyświetlacza Różne kolory
Bluetooth Tak
Rozmiar 2 DIN
Dotykowy ekran Tak
Wyjście do subwoofera Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Radio samochodowe BLAUPUNKT Hannover 570 DAB

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756