Opis i dane

Opis i dane

Nasze wszechstronne systemy muzyczne łączą cyfrowe radio, odtwarzacz CD i łatwe połączenie bezprzewodowe z urządzeniami przenośnymi, co daje ogromny wybór słuchania. Zajmujące mało miejsca konstrukcje ze zintegrowanymi głośnikami zapewniają ultra-czysty, wiodący w swojej klasie dźwięk i wyglądają pięknie dzięki prostym elementom sterującym i wykończeniu w stylu drewna. Nasz najbardziej kompaktowy model, Evoke C-D4, oferuje radio cyfrowe DAB i FM, odtwarzacz CD z ładowaniem szczelin i zawiera technologię Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania całej muzyki z telefonu komórkowego.

 

Ciesz się całą swoją kolekcją muzyki
Pomimo ogromnego wzrostu liczby pobrań muzyki, CD wciąż oferuje jakość i wygodę, którą trudno pokonać, a posiadanie fizycznych kopii ulubionych albumów jest czymś wyjątkowym. Evoke C-D4 zawiera stylowy odtwarzacz CD z możliwością ładowania losowego i powtarzania, kompatybilny z płytami CD, CD-R i CD-RW.

 

Włącz radio cyfrowe
Cyfrowe radio DAB zapewnia wysokiej jakości dźwięk w jakości cyfrowej, świetne treści, z których większość jest dostępna tylko w radiu cyfrowym, i wykorzystuje przewijany tekst do pokazywania tytułów utworów, nazw programów i innych. Cyfrowe radia automatycznie wyszukują wszystkie dostępne stacje i pozwalają wybierać je według nazwy, a wszystkie nasze cyfrowe radia zawierają również FM dla wszystkich stacji, które nie zostały jeszcze cyfrowe. Evoke C-D4 jest również zatwierdzony przez Digital Tick, więc możesz być pewny, że jesteś gotowy na każde przyszłe przejście z radia na cyfrowe.

 

Twoja mobilna muzyka, bez przewodów
Wbudowany moduł Bluetooth pozwala wybrać ulubioną muzykę, usługę przesyłania strumieniowego lub internetową stację radiową i odtwarzać ją bezpośrednio z telefonu lub tabletu bez przeciągania przewodów.

 

Wygląda dobrze, brzmi świetnie
Stylowy, dobry wygląd nie jest tylko na pokaz - drewniana obudowa zapewnia głębię i solidność, która idealnie łączy się z dostrojonym głośnikiem i zaawansowanym cyfrowym wzmacniaczem, aby zapewnić wiodący w swojej klasie dźwięk. Niezależnie od tego, jaką muzykę lubisz, Evoke C-D4 sprawi, że będzie brzmiała jeszcze lepiej.

Dane techniczne

Waga (bez baterii) [kg] 2.8
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [mm] 210 x 136 x 223
Funkcje dodatkowe Bluetooth
Korektor dźwięku Nie
Pilot Tak
Regulacja tonów wysokich / niskich Nie
Włącznik czasowy (budzik) Tak
Wyłącznik czasowy (sleeptimer) Tak
Zegar Nie
Wyposażenie Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Kolor Orzech
Gwarancja 24 miesiące
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 20
Radio Cyfrowe DAB+
Zakres fal radiowych DAB, DAB+, FM
Zakresy fal radiowych DAB, DAB+, FM
Dźwięk Mono
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Sieciowe
Standardy odtwarzania CD-R/RW
Uchwyt do przenoszenia Nie
Wejścia/wyjścia Wyjście słuchawkowe
Moc wyjściowa RMS 10 W
Podbicie basów Nie
Magnetofon Nie
Odtwarzacz CD Tak
Sposób umieszczania płyty CD Szuflada
Nazwa producenta/importera PURE
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert