Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT TECHNIRADIO Solar Czarno-niebieski
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Radio TECHNISAT TECHNIRADIO Solar Czarno-niebieski
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneMinimalny rozmiar maksymalne możliwości
Słońce jest jego przyjacielem
TECHNIRADIO SOLAR w kolorze czarno-niebieskim wyposażone w akumulator, który ładuje się przy pomocy słońca. Działanie radia po pełnym naładowaniu to 10 godzin. Podświetlany, czytelny ekran LCD. Zyskujesz również dostęp do wielu funkcji np. budzik, drzemka, pamięć ulubionych stacji (10 DAB+/ 10 UKF).
DAB+, czyli doskonała jakość dźwięku
Radio TECHNIRADIO SOLAR z funkcją obsługi w doskonałej jakości odbioru, które można odbierać stacjonarnie i mobilnie przez antenę. Bez zakłóceń i szumów z doskonałą jakością dźwięku. W Polsce możesz słuchać wielu stacji radiowych, a oferta programowa jest coraz większa.
Zegar
Na ekranie wyświetlana jest aktualna godzina. Cyfry są wyjątkowo duże i czytelne.
Słuchaj klasycznego radia
Odbieraj ulubione stacje radiowe FM. Możesz wybrać spośród wszystkich programów dostępnych w twojej okolicy, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych.
Wejście USB
Dzięki wejściu USB w TECHNIRADIO SOLAR możesz naładować swój tablet, smartfon. Za pomocą kabla USB podłączysz swoje urządzenie do radia.
W skład zestawu wchodzi
Urządzenie podstawowe, kabel USB.
Dane techniczne
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, UKF |
| Rodzaj: | |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-niebieski |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ładujący panel solarny |
| Regulacja barwy dźwięku: | Nie |
| Sygnał alarmu: | Radio |
| Wbudowany zegar: | Tak |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Radio | |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+: | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM: | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania: | 20 |
| Radio: | , |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, UKF |
| Rodzaj: | |
Techniczne | |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Dźwięk: | Mono |
Fizyczne | |
| Waga [g]: | 340 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.): | 100 x 175 x 41 mm |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarno-niebieski |
| Wyposażenie: | Kabel USB |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TechniSat Digital Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 2 |
| Kod pocztowy: | 55-120 |
| Miasto: | Oborniki Śląskie |
| Adres elektroniczny: | biuro@technisat.com |