Radio PURE Elan Connect+ Antracytowy

Radio
Cyfrowe DAB, Internetowe
Zakresy fal radiowych
DAB, DAB+, FM, Radio internetowe
Dźwięk
Stereo
Zasilanie
Bateryjno-sieciowe
Taniej o
20,99
499,99
479,00
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
479,00
499,99
Taniej o
20,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Elan Connect + łączy w sobie najlepsze cechy radia cyfrowego, bezprzewodowego przesyłania muzyki i dźwięku stereo w przystępnej cenie. Dzięki dostępowi do stacji na całym świecie, bezproblemowej łączności Bluetooth, Elan Connect + zapewnia niezrównany wybór słuchania. Łączność Bluetooth i najnowsza zaawansowana technologia audio od Pure wprowadzą nowy poziom przyjemności z ulubionej muzyki i dźwięku. Żywy, pełnokolorowy wyświetlacz i przejrzysty układ przycisków sprawiają, że nawigacja po Elan Connect + jest szybka i łatwa. Ponadto to przenośne radio można przenosić i cieszyć się nim w dowolnym pomieszczeniu - wypełniając Twój dom ulubioną muzyką i radiem.

Więcej stacji, cyfrowa jakość
Cyfrowe radio DAB + zapewnia różnorodną gamę wspaniałych treści z bardzo szczegółowym dźwiękiem o cyfrowej jakości; większość z nich jest dostępna tylko w radiu cyfrowym. Elan Connect + automatycznie wyszukuje wszystkie dostępne stacje cyfrowe w Twojej okolicy, aby ułatwić słuchanie, a także radio FM dla każdej stacji, która jeszcze nie stała się cyfrowa.

Światowe radio
Mając dostęp do ponad 25 000 internetowych stacji radiowych z całego świata, zawsze znajdzie się coś, co pasuje do Twojego nastroju.

Łączność Bluetooth
Elan Connect + może być używany jako bezprzewodowy głośnik stereo z laptopem, smartfonem lub tabletem. Prosty w podłączaniu i sterowaniu, Elan Connect + pozwoli Ci cieszyć się radiem, podcastami, aplikacjami muzycznymi i nie tylko w bogatym dźwięku stereo.

Świetna jakość dźwięku stereo
Elan Connect + zapewnia wysokiej klasy jakość dźwięku stereo. Słuchaj swoich ulubionych stacji i osobistych list odtwarzania przez mocny głośnik stereo 2 x 3 W w połączeniu z cyfrowym wzmacniaczem, aby zapewnić wyraźny i naturalny dźwięk. Regulowane sterowanie basami / sopranami umożliwia dostosowanie dźwięku do osobistych preferencji, zapewniając pełną kontrolę nad wrażeniami słuchowymi. Zapisz swoje osobiste preferencje w My EQ lub użyj dowolnego z pozostałych 8 dostępnych ustawień EQ.

Kolorowy ekran
Elan Connect + posiada żywy i bogaty w informacje kolorowy wyświetlacz TFT 2,4 ”. Niezwykle przejrzysty ekran sprawia, że ​​dostęp do rosnącej liczby cyfrowych stacji radiowych jest dziecinnie prosty. Wyświetlaj informacje o ulubionej stacji i grafikę pokazu slajdów w pełnym kolorze.

Prosty w użyciu
Praktyczny układ przycisków i żywy wyświetlacz sprawiają, że obsługa Elan Connect + jest bezproblemowa. Przeglądanie menu, wybieranie stacji i dostosowywanie ustawień jest proste i intuicyjne.

W całym domu
Przenośny Elan Connect + może być zasilany dostarczonym kablem zasilającym USB lub bateriami 4xAA, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu różnych lokalizacji w domu. Elan Connect + zawiera funkcje, takie jak alarmy i wyłączniki czasowe.

Pełen funkcji
Dzięki łącznie 20 zaprogramowanym stacjom na źródło i 3 przyciskom szybkiego dostępu, możesz łatwo znaleźć swoją ulubioną stację w Elan Connect +. Dzięki dodatkowemu wyjściu słuchawkowemu możesz także słuchać prywatnie, nie przeszkadzając innym.

Zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii
Podobnie jak wszystkie nasze produkty, Elan Connect + został zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii przez zespoły ekspertów Pure.


Dane techniczne

Waga [g] 732
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 247 x 115 x 82 mm
Alarm (budzik) Tak
Funkcje dodatkowe Bluetooth
Regulacja barwy dźwięku Tak
Sygnał alarmu Dźwiękowy
Wbudowany zegar Nie
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Tak
Kolor obudowy Antracyt
Wyposażenie Kabel sieciowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+ 174 - 240 MHz
Częstotliwości fal radiowych FM 87.5 - 108 MHz
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 60
Radio Cyfrowe DAB, Internetowe
Zakresy fal radiowych DAB, DAB+, FM, Radio internetowe
Rodzaj Przenośne
Dźwięk Stereo
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Bateryjno-sieciowe
Nazwa producenta/importera PURE
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

479,00
499,99
Taniej o
20,99