Polecane produkty podobne

Opis i dane

Pasuje do każdej kieszeni

Głośnik mobilny HAMA SPHERE to małe i kompaktowe urządzenie które idealnie leży w ręce i bez problemu zmieści się w najmniejszej torebce. Dzięki temu głośnikowi możesz mieć swoją ulubioną muzykę zawsze ze sobą, a wbudowana bateria pozwoli Ci na cały dzień odtwarzania ulubionych utworów.

Głośnik Mobilny HAMA Bluetooth SPHERE Czarny - Ogólny Wygląd

Bezprzewodowe Strumieniowanie Muzyki

Zapomnij o poplątanych przewodach. Głośnik HAMA SPHERE obsługuje łączność Bluetooth, dzięki czemu możesz połączyć z nim swojego smartfona, tablet czy laptop bez podłączania przewodów. Słuchaj swojej ulubionej muzyki zawsze tam gdzie chcesz w jakości wyższej niż standardowe głośniki montowane w smartfonach i tabletach.

Głośnik Mobilny HAMA Bluetooth SPHERE Czarny - Łączność Bluetooth

Stworzony Do Przenoszenia

Ten model głośnika został zaprojektowany z myślą, abyś mógł zabrać go zawsze ze sobą, aby nie zajmował dużo miejsca i dobrze leżał w dłoni. Podstawa HAMA SPHERE została pokryta specjalnym gumowym materiałem, który jest antypoślizowy i zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem.

Głośnik Mobilny HAMA Bluetooth SPHERE Czarny - Wykonanie

Wbudowana Bateria

Głośnik HAMA SPHERE posiada wbudowany akumulator, który do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 4 godzin. na pełnym naładowaniu jest w stanie pracować nawet do 14 godzin. Dzięki temu możesz słuchac swoich ulubionych utworów przez cały dzień czy też przez całą drogę w długiej podróży.

Głośnik Mobilny HAMA Bluetooth SPHERE Czarny - Wbudowana Bateria

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W] 3
Czas pracy na akumulatorze [h] 14
Odporność na zachlapanie Tak
Zgodność z urządzeniami Urządzenia z Bluetooth
Zasilanie Akumulatorowe
Złącza USB
Wyposażenie Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB
Kolor Czarno-złoty

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Głośnik mobilny HAMA Sphere Czarno-złoty

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756