Gramofon ROADSTAR HIF-8892D Drewno

Kod: 395169
Kolor: Drewno
Sterowanie: Ręczne
Prędkość obrotowa [RPM]: 33, 45, 78
Złącze USB: Tak
Przedwzmacniacz: Tak
Możliwe odtwarzanie z wielu źródeł-all in one
Wbudowany tuner DAB/DAB+/FM z funkcją RDS
Zobacz cały opis
Gramofon ROADSTAR HIF-8892D Drewno
Gramofon ROADSTAR HIF-8892D Drewno
999 99
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

Gramofon ROADSTAR HIF-8892D to domowy sprzęt audio zaopatrzony w odtwarzacz CD, magnetofon kasetowy, odtwarzacz MP3, radiowy tuner DAB/DAB+/FM, port USB, czytnik kart pamięci SD i Bluetooth. Gramofon odtwarza płyty z prędkością 33, 45 i 78 obrotów na minutę, a muzykę możemy słuchać prosto z dołączonych do zestawu głośników stereo o mocy 64W.

 

Gramofon ROADSTAR HIF-8892D łączy w sobie klasyczny wygląd urządzeń audio z końca XX wieku z nowoczesną technologią umożliwiającą odtwarzanie dźwięku z wielu źródeł. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń – ROADSTAR HIF-8892D jest samodzielnym i kompletnym zestawem audio. Dzięki trzem prędkościom odtwarzania (33, 45, 78 obr./min) możesz cieszyć się ciepłym brzmieniem płyt winylowych nagranych w różnych standardach. Dodatkowo gramofon został wyposażony w funkcję Autostop. Muzyki można słuchać korzystając z dołączonych do zestawu głośników stereo o mocy 64W lub na słuchawkach poprzez gniazdo Jack 3.5 mm.

 

Na tym zestawie możemy odtwarzać muzykę z wielu źródeł - z wbudowanego odtwarzacza CD, magnetofonu kasetowego, poprzez złącze USB lub czytnik kart SD z nośników pamięci, a także z cyfrowego tunera radiowego. Możemy również odtwarzać muzykę z zewnętrznych źródeł takich jak komputer czy smartfon, korzystając z wejścia AUX poprzez gniazdo Jack 3.5 mm lub bezprzewodowo dzięki technologii Bluetooth. Obsługę ROADSTAR HIF-8892D ułatwia podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD oraz manualne przyciski i pokrętło na froncie urządzenia. Zestaw audio ROADSTAR HIF-8892D posiada nominalną moc wyjściową 2 x 4W (RMS) oraz wyjście zygnału przez złącze RCA.

 

Odtwarzacz CD
Kieszeń odtwarzacz CD zaopatrzona została w system elektronicznej ochrony przed wstrząsami. Czytnik obsługuje płyty w standardzie CD, CDR i CD-RW. Posiada funkcję automatycznego wykrywania tagów ID3 oraz odtwarzania dźwięku skompresowanego MP3. Umożliwia szybkie przewijanie utworów do przodu i do tyłu, wyszukiwanie utworów, odtwarzanie losowe oraz powtarzanie utworu lub albumu.

 

Tuner DAB/DAB+/FM
Gramofon został wyposażony w cyfrowy stereofoniczny tuner DAB, DAB+ i FM z funkcją RDS. Umożliwia zapamiętanie stacji radiowych oraz strojenie automatyczne lub ręczne.

 

Obsługa klasycznych i nowoczesnych nośników
Nie ma znaczenia czy swoją ulubioną muzykę przechowujesz na kasetach magnetofonowych, czy w formie nowoczesnych plików cyfrowych MP3. Gramofon ROADSTAR HIF-8892D został wyposażony w magnetofon kasetowy z funkcją Auto Stop, a na froncie urządzenia zostało umieszczone złącze USB oraz czytnik kart SD, umożliwiające odtwarzanie dźwięku z plików MP3.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sterowanie Ręczne
Prędkość obrotowa [RPM] 33, 45, 78
Przedwzmacniacz Tak
Złącze USB Tak
Bluetooth Tak
Funkcje dodatkowe Bluetooth, Funkcja Autostop, Funkcja ID3 dla CD/SD/USB, Magnetofon, Odtwarzacz CD, Odtwarzacz MP3, Odtwarzanie z USB, Radio, System RDS, Tuner FM, Wejście AUX, Wyjście RCA, Wyświetlacz LCD, Złącze słuchawkowe
Wyposażenie Dwa głośniki, Pilot
Kolor Drewno

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Gramofon ROADSTAR HIF-8892D Drewno
  Gramofon ROADSTAR HIF-8892D Drewno
  999 99
  Odbierz
  Zadzwoń i zamów 756 756 756
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 999,99 zł
  999 99