Wieża BLAUPUNKT MS13BT Czarna, Odtw.CD/-R/-RW, Bluetooth, Tuner FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacji, Wejście USB
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Wysoka jakość dźwięku
Funkcje
Wieża BLAUPUNKT MS13BT ma odtwarzacz CD z funkcją odczytu plików MP3 i obsługą formatów CD, CD-R oraz CD-RW. Wyposażony w Bluetooth, umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacji pozwala na szybki dostęp do ulubionych programów. Co więcej, wejście USB umożliwia odtwarzanie muzyki z pamięci przenośnych. Maksymalna moc wynosi 30 W (2 x 15 W), a moc wyjściowa to 10 W RMS (2 x 5 W).
Zestaw
W zestawie znajduje się: wieża BLAUPUNKT MS13BT, pilot, baterie oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Radio: | FM |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | Pełnozakresowe |
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Strumieniowanie plików audio, Wyświetlacz |
| Kolor: | Czarny |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Strumieniowanie plików audio, Wyświetlacz |
|---|---|
| Korektor dźwięku (Equalizer): | Nie |
| Podbicie basu: | Nie |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| System dźwięku przestrzennego: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
Odtwarzacz | |
| Magnetofon: | Nie |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
| Odtwarzanie płyt DVD: | Nie |
| Sposób umieszczania płyty: | Szuflada |
| Wbudowany gramofon: | Nie |
Radio | |
| Radio: | FM |
Techniczne | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Typ kolumn: | Pełnozakresowe |
| Zgodność z iPod/iPhone/iPad: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ baterii: | AAA |
Złącza | |
| Cyfrowe złącze koaksjalne: | Nie |
| Cyfrowe złącze optyczne: | Nie |
| Wejście antenowe: | Nie |
| Wejście liniowe audio AUX: | Nie |
| Wyjście AV: | Nie |
| Wyjście do aktywnego subwoofera: | Nie |
| Wyjście komponentowe: | Nie |
| Wyjście liniowe audio: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze Ethernet: | Nie |
| Złącze EURO: | Nie |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
Fizyczne | |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Wymiary kolumn (szer. x wys. x głęb.): | 144 x 220 x 175 mm |
| Wymiary zestawu (szer. x wys. x głęb.): | 458 x 220 x 220 mm |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wieży: | |
| Wyposażenie: | Baterie, Pilot |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Dla dzieci: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | 2N-EVERPOL SP.Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | UL. PUŁAWSKA 403a |
| Kod pocztowy: | 02-801 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | info@everpol.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.