USB
WI-FI
WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
DAB / DAB+
DLA DZIECI
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 170,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
999,00 zł
Cena przed kodem
999,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Tak |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 25 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Taniej o 50,00 zł
549,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Tak |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 120 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 50 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD Audio, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Taniej o 50,00 zł
699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
699,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | Nie |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 40 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-DA, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 50,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
440,15 zł
Cena przed kodem
349,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 099,89 zł
Cena przed kodem
996,86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 5 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Taniej o 100,72 zł
669,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
649,71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD Audio, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 40 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3, WAV |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 24 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sugerowana cena producenta:
959 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
|---|---|
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 12 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |


