STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Wzmacniacz NAD AMP1

Kod: 475797
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

  Zniekształcenia THD: 0.03 %
  Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: 100
  Wi-Fi: Nie
  Wyjście na subwoofer: Nie
  Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: 220 x 252 x 63
  Zobacz cały opis
  Wzmacniacz NAD AMP1
  Wzmacniacz NAD AMP1
  2 599 00
  259,90 zł x 10 rat 0%
  Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  Odbierz
  Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Opis i dane

  Ten wzmacniacz hi-fi ma wbudowany Chromecast i pozwala na strumieniowe przesyłanie i wysyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia mobilnego lub dowolnej aplikacji do streamingu, pozwalając cieszyć się muzyką bezprzewodowo. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth AMP1 może bezprzewodowo połączyć się z dowolnym smartfonem, tabletem lub urządzeniem Bluetooth w zasięgu, dzięki czemu można bezproblemowo przesyłać strumieniowo swoje ulubione biblioteki w postaci. Dodaj gramofon za pomocą wejścia phono i doświadcz ciepła kolekcji płyt winylowych z wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem czystej technologii wzmacniacza cyfrowego. Konstrukcja jest kompaktowa i bardzo dyskretna z piękną aluminiową obudową z wykończeniem niespotykanym w tej kategorii cenowej. 

   

  Właściwe wykorzystanie podstaw
  Zastosowanie przetworników cyfrowo-analogowych ESS Sabre 32Bit w trybie zbalansowanym z sześcioma oddzielnymi zasilaczami zabezpiecza najlepszą możliwą ścieżkę sygnału. Ta wysoce zoptymalizowana konstrukcja zapewnia fenomenalną wydajność wzmacniacza AMP1, zarówno w pomiarach jak i subiektywnie.

   

  Wydajna moc klasy D
  NAD niestrudzenie pracował nad stworzeniem najlepszych wzmacniaczy w klasie D. Wzmacniacze klasy D, które są energooszczędne i wytwarzają piękny dźwięk - nie ciepło - niezależnie od podstawowych zasad projektowania. Wykorzystując zaawansowane pomiary i dane, NAD opracował wysoce wydajny zasilacz AMP1, który
  błyskawicznie spełnia wymagania najbardziej dynamicznej muzyki. Ta nowa konstrukcja jest bardzo liniowa w szerokim paśmie przenoszenia i zapewnia spójne, wolne od szumów osiągi.

   

  Zawsze gotowy do streamingu
  AMP1 ma wbudowany Chromecast, dzięki czemu można przesyłać muzykę, iTunes, podcasty i listy odtwarzania z ulubionych aplikacji na swoim telefonie, tablecie lub laptopie. Dzięki integracji Bluetooth i jego dodatkowej elastyczności, Twoje możliwości strumieniowania muzyki AMP1 daje naprawdę nieograniczone możliwości.

   

  Wbudowany stopień gramofonowy do słuchania płyt winylowych
  Podłącz gramofon do AMP1 z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym. AMP1 może odtworzyć ciepło płyt LP z dokładną korekcją RIAA i kontrolować szumy infradźwiękowe, obecne we wszystkich nagraniach, bez wpływu na brzmienie basu.

   

  Elastyczne połączenia
  Dzięki szerokiej gamie połączeń, AMP1 jest gotowy do każdego rodzaju odsłuchu. Wejście liniowe może pomieścić wszystkie rodzaje analogowych komponentów źródłowych, oferując automatyczne włączanie/wyłączanie zasilania. A wejścia cyfrowe zapewniają optymalną jakość dźwięku dzięki układom redukującym zakłócenia jitter. Podłącz również subwoofer z wyjściami liniowymi o niskiej impedancji i rozszerzaj wszechstronność tego przyjaznego dla budżetu, wszechstronnego wzmacniacza. AMP1 można podłączyć do istniejącego systemu TV i dostarczać ostry, wysokiej jakości dźwięk, zapewniając wrażenia telewizyjne o których normalnie można by tylko pomarzyć, bez bez uszczerbku dla wygody, którą uznajesz za oczywistą. AMP1 rozumie kody pilotów zdalnego sterowania najpopularniejszych marek telewizyjnych na rynku, dzięki czemu AMP1 jest idealnym partnerem dla większości telewizorów w salonie.

  Dane techniczne

  Dane podstawowe

  Typ wzmacniacza Analogowo - cyfrowy
  Zniekształcenia THD 0.03 %
  Wi-Fi Nie
  Liczba kanałów 2
  Cyfrowe wejścia audio Tak
  Wyjście na subwoofer Nie
  Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm] 220 x 252 x 63
  Kolor Czarny

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Inne produkty w kategorii:

   Wzmacniacz NAD AMP1
   Wzmacniacz NAD AMP1
   2 599 00
   259,90 zł x 10 rat 0%
   Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   Odbierz
   Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie 756 756 756
   Dostawa 7 dni w tygodniu

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

   Łącznie 2599,00 zł
   2 599 00