Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline 8K 1 m

Kod: 293191
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Kabel
Obsługiwany format: 8K
Typ kabla: HDMI - HDMI
Długość [m]: 1
Zobacz cały opis
Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline 8K 1 m
Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline 8K 1 m
49 99
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

kabel HDMI 8K

Doskonałej jakości dźwięk jest bardzo ważny dla każdego gamera i miłośnika dobrego, domowego kina. Niestety uzyskanie dobrych parametrów audio i wideo, nie zależy wyłącznie od przetwornika. Równie ważna jest jego transmisja, która w żadnym stopniu nie powinna ograniczać emitowanego, cyfrowego przebiegu. Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline doskonale spełnią tą rolę, gdyż oprócz skutecznego ekranowania, posiada on pozłacane styki i zapewnia odbiór sygnału audio.

Kabel HDMI-HDMI HAMA Techline

Wysoka rozdzielczość generowanego obrazu

Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline zapewniający perfekcyjny obraz wysokiej rozdzielczości 7680x4320 (8K) (pikseli). Dynamiczny standard HDR umożliwia renderowanie każdego obrazu z jego indywidualnymi wartościami szczytowymi w zakresie głębi, ostrości, jasności, kontrastu i rozszerzonej przestrzeni barw. Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla.


Wyraźne obrazy

O doskonałych właściwościach przesyłowych kabla HDMI - HDMI HAMA Techline, świadczy również zastosowane w nim ekranowanie. Ma ono strukturę wielopłaszczyznową, dzięki czemu emitowane pole elektromagnetyczne, jest jeszcze skuteczniej tłumione. To właśnie dzięki temu przewód ten nie zakłóci pracy innych urządzeń audio i wideo, a zwłaszcza tych, które w komunikacji wykorzystują pasmo bezprzewodowe.


Bez złota ani rusz

Ktoś kiedyś powiedział, że złoto to jeden z najpewniejszych kruszców świata. Zasada ta dotyczy nie tylko ekonomii, ale też przesyłania sygnału audio i wideo. Zastosowanie w kablu HDMI - HDMI HAMA Techline wysokiej klasy pozłacanych złącz, skutecznie wpływa na redukcję szumów, tłumień i innych form zakłóceń. Nakładanie warstwy złota na końcówki przewodów, znacznie zwiększa ich przewodność i poprawia jakość (i czystość) przesyłanego w nich sygnału.


Bezpieczeństwo i jakość

Sposób wykonania kabla HDMI - HDMI HAMA Techline, powinien budzić uznanie wśród jego posiadaczy. Dlaczego? Pomimo, iż przewód ten zachowuje swoją smukłość i ultranowoczesny kształt, charakteryzuje się on również bardzo dużą odpornością na przeciążenia, zginanie i inne oddziaływania mechaniczne. Dzięki temu można go montować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach, które wymagają przemyślanego ułożenia kabla. Warto też dodać, że styki przewodu zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu izolacja w ich sąsiedztwie nie ulegnie uszkodzeniu.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj Kabel
Typ kabla HDMI - HDMI
Długość [m] 1
Typ HDMI - HDMI
Obsługiwany format 8K
Transfer danych 48 Gbit/s
Standard 2.1
Wtyk kątowy Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline 8K 1 m
Kabel HDMI - HDMI HAMA Techline 8K 1 m
49 99
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 49,99 zł
49 99