Produkt archiwalny
Zestaw głośników PIONEER Amtech HTS-009 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Aktywne Kolumny Podstawkowe THOMSON WS902DUO Drewno (2 szt.)
539 00 zł
599,00 zł
Cena przed obniżką
599,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Aktywne kolumny podstawkowe THOMSON WS602DUO Drewno (2 szt.)
449 00 zł
499,00 zł
Cena przed obniżką
499,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Zestaw głośników PIONEER Amtech HTS-009 Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Zestaw głośników PIONEER Amtech HTS-009 Czarny
Dystrybutor tych głośników to firma Pioneer. Waga kompletu netto : 16 kg. Liczba kolumn centralnych: 1. Moc centralnego głośnika: 120W, Liczba kolumn przednich: 2. Moc maksymalna przodów 200W. Liczba kolumn tylnych: 2. Moc głośnika surround 90W. Rodzaj kolumn przednich: podłogowe, rodzaj kolumn tylnych: wiszące, rodzaj kolumny centralnej: wiszące.
Dane techniczne
| Liczba kolumn w zestawie: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
Fizyczne | |
| Wymiary kolumny centralnej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 117 x 410 x 145 |
|---|---|
| Wymiary kolumny przedniej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 900 x 200 x 240 |
| Wymiary kolumny tylnej* (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 252 x 117 x 145 |
Techniczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Moc muzyczna kolumn przednich: | 90 W |
| Moc muzyczna kolumn tylnych: | 90 W |
| Moc muzyczna kolumny centralnej: | 100 W |
| Pasmo przenoszenia kolumn przednich [Hz]: | 60 - 20000 |
| Pasmo przenoszenia kolumn tylnych [Hz]: | 80 - 20000 |
| Pasmo przenoszenia kolumny centralnej [Hz]: | 80 - 20000 |
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Typ kolumn przednich: | 2-drożny |
| Typ kolumn tylnych: | 2-drożny |
| Typ kolumny centralnej: | 2-drożny |
Parametry | |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV BOKUNIEWICZ JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA |
| Ulica i numer budynku: | pl. Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.