Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Subwoofer YAMAHA NS-SW300 Czarny

Bardzo wydajny wzmacniacz cyfrowy z układem podwójnego sprzężenia zwrotnego. Wbudowana końcówka mocy zapewnia stabilną moc wyjściową 250 W z wysoką wydajnością, przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia prądu i wydzielania ciepła. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania cewki filtra wyjściowego, co zapewnia niezwykle niski szum i zniekształcenia. Opracowana przez Yamahę technologia YST II łączy zasady negatywnej impedancji i stałego prądu w celu wysterowania stożka głośnika z jeszcze lepszą kontrolą niż poprzednia wersja. Wykorzystując obwody ANIC (Advanced Negative Impedance Converter) system optymalizuje efektywną impedancję głośnika, aby zachować doskonałą liniowość. Duży 25 cm głośnik niskotonowy pracuje w konfiguracji wylot do przodu. Cewka przetwornika nawinięta drutem o przekroju prostokątnym i z dużym polem powierzchni może być gęściej ułożona, aby zapewnić wyższą gęstość strumienia magnetycznego. Włącznik zasilania i sterowanie głośnością, najczęściej wykorzystywane kontrolki, zostały przeniesione na przednią ściankę urządzenia, co zapewnia łatwiejszy dostęp do nich. Pochylone pod kątem 45 st. są łatwe w użytkowaniu nawet wtedy, gdy głośnik znajduje się na podłodze. Wskaźnik LED umieszczono powyżej włącznika zasilania. Terminal systemu kontrolnego może być podłączony do wzmacniacza, aby automatycznie włączać i wyłączać zasilanie.  Ponadto dostępna jest funkcja automatycznego trybu czuwania: jeśli żaden sygnał wejściowy nie dociera ze wzmacniacza przez ustalony czas, urządzenie automatycznie przełącza się w tryb czuwania.

Dane techniczne

Moc maksymalna [W] 250
Głębokość [cm] 42
Szerokość [cm] 35
Waga [kg] 18
Wysokość [cm] 36.6
Wyposażenie Kabel zasilający
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Moc znamionowa RMS [W] 250
Pasmo przenoszenia [Hz] 20 - 160
Typ subwoofera Aktywny
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera YAMAHA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Tomasz
kupił/aSubwoofer YAMAHA NS-SW300 Czarny
Subwoofer dokupiony do zestawu stereo po wnikliwej analizie rynku - bardzo przyjemnie uzupełnia w dolnym zakresie dźwięków brzmienie każdej muzyki (szczególnie utworów instrumentalnych). Produkt warty zainteresowania. Polecam przede wszystkim miłośnikom "mocnego uderzenia".

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną