Produkt archiwalny
Zestaw kolumn TAGA HARMONY TAV-506 V.2 Venge
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Zestaw kolumn TAGA HARMONY TAV-506 V.2 Venge
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDruga wersja TAV-506 nie jest tym samym modelem co poprzednio poddanym jedynie paru kosmetycznym zmianom, ale całkowicie przeprojektowaną konstrukcją, która wznosi ten zestaw na całkowicie nowy poziom jakości dźwięku.
Głównym wyzwaniem dla naszych projektantów i inżynierów akustycznych było połączenie wysokiej jakości brzmienia w systemach stereo (dla przednich zestawów głośnikowych) i niesamowitej rozdzielczości dynamicznej w kinie domowym. Może to się wydawać łatwym zadaniem, ale wyłącznie kilka firm głośnikowych na świecie może osiągnąć taki poziom i TAGA Harmony jest jedną z nich.
Nie polega to wyłącznie na wykorzystaniu najlepszych komponentów i świetnego projektowania, ale prawdziwą sztuką ukrytą za kulisami konstrukcji jest końcowe zestrojenie równowagi tonalnej, i tutaj nasi akustycy pokazali swój kunszt.
Finalnym efektem jest łagodna charakterystyka, szczegółowy i zrównoważony dźwięk z olbrzymią dynamiką i bogatym, wysokiej rozdzielczości brzmieniem słyszalnym w całym zakresie częstotliwości.
Dodając do tego świetne, lecz klasyczny dizajn - TAV-506 v.2 jest świetnym wyborem zarówno dla stereo i kina domowego.
OBUDOWY
TLIE – Taga Low Interference Enclosures: obudowy wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF o grubości 9mm (12mm przedni panel) z wewnętrznymi obręczami wzmacniającymi (model podłogowy), które zwiększają sztywność oraz ograniczają niechciane rezonanse.
Kształt obudów został perfekcyjnie wykonany pod kątem nie tylko wspaniałego i nowoczesnego wyglądu, ale głównie po to, żeby obniżyć niepożądane wibracje, rozproszenia lub turbulencje, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku.
BASSREFLEX
BOM (Bassreflex Omnidirectional Module) - nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory zwiększające dyspersję niskich częstotliwości.
ZWROTNICE
Wysokiej jakości zwrotnice, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi elementami o niskiej tolerancji gwarantują najlepszą neutralność, wytrzymałość termiczną i trwałość.
OKABLOWANIE
Produkty serii TAV posiadają wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie połączeniowe pomiędzy zwrotnicami a przetwornikami, co gwarantuje, że wchodzący sygnał z amplitunera lub wzmacniacza nie zatraci żadnych ważnych informacji na swojej drodze do głośników.
TERMINALE
Kolumny wykorzystują wysokiej jakości zakręcane, pozłacane terminale akceptujące przewody o przekroju do 10AWG oraz większość popularnych typów złączek (w tym bananowe).
Dane techniczne
| Moc znamionowa RMS [W]: | 330 |
|---|---|
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Typ kolumn przednich: | 3-drożne bass-reflex |
| Typ kolumn tylnych: | 2-drożny Bass-reflex |
| Wyposażenie: | Maskownice |
| Typ kolumny centralnej: | 2-drożny bass reflex |
| Kolor: | Wenge |
Fizyczne | |
| Waga kolumny centralnej: | 2.8 kg |
|---|---|
| Waga kolumny przedniej: | 10.2 kg |
| Waga kolumny tylnej: | 1.75 kg |
| Wymiary kolumny centralnej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 400 x 140 x 145 |
| Wymiary kolumny przedniej (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 170 x 900 x 235 |
| Wymiary kolumny tylnej* (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 140 x 245 x 145 |
Techniczne | |
| Impedancja znamionowa kolumn przednich [Ohm]: | 6 |
| Impedancja znamionowa kolumn tylnych [Ohm]: | 6 |
| Impedancja znamionowa kolumny centralnej [Ohm]: | 6 |
| Kolor: | Wenge |
| Liczba kolumn w zestawie: | 5 |
| Moc muzyczna [W]: | 440 |
| Moc muzyczna kolumn przednich: | 120 W |
| Moc muzyczna kolumn tylnych: | 100 W |
| Moc muzyczna kolumny centralnej: | 100 W |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 330 |
| Moc znamionowa RMS kolumn przednich [W]: | 90 |
| Moc znamionowa RMS kolumn tylnych [W]: | 50 |
| Moc znamionowa RMS kolumny centralnej [W]: | 50 |
| Pasmo przenoszenia kolumn przednich [Hz]: | 42 - 25000 |
| Pasmo przenoszenia kolumn tylnych [Hz]: | 55 - 25000 |
| Pasmo przenoszenia kolumny centralnej [Hz]: | 55 - 25000 |
| Skuteczność kolumn przednich [dB]: | 89 |
| Skuteczność kolumn tylnych [dB]: | 86 |
| Skuteczność kolumny centralnej [dB]: | 88 |
| Subwoofer w zestawie: | Nie |
| Typ kolumn przednich: | 3-drożne bass-reflex |
| Typ kolumn tylnych: | 2-drożny Bass-reflex |
| Typ kolumny centralnej: | 2-drożny bass reflex |
| Impedancja znamionowa kolumn przednich [Ω]: | 6 |
| Impedancja znamionowa kolumn tylnych [Ω]: | 6 |
| Impedancja znamionowa kolumny centralnej [Ω]: | 6 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Wenge |
| Wyposażenie: | Maskownice |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Charakterystyka | |
| Moc maksymalna [W]: | 440 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DSV BOKUNIEWICZ JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA |
| Ulica i numer budynku: | pl. Kaszubski 8 |
| Kod pocztowy: | 81-350 |
| Miasto: | Gdynia |
| Adres elektroniczny: | SEKRETARIAT@DSV.COM.PL |