Projektor LG PH510PG
Projektor LG PH510PG
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Projektor o niesamowitych parametrach

Projektor nowej generacji

Projektor LG PH510PG z wbudowanym akumulatorem to świetny wybór dla osób, które poszukują urządzenia, z którego można korzystać w różnych warunkach. Wysoka rozdzielczość obrazu zapewni najlepsze wrażenia podczas korzystania z tego urządzenia.

Projektor LG PH510PG - projektor nowej generacji

Wysoka jakość obrazu

Projektor LG PH510PG oferuje wysoką jakość obrazu podczas korzystania z urządzenia. Cyfrowa korekta geometrii obrazu, możliwość regulacji temperatury kolorów, redukcja szumów i dynamiczny kontrast zadbają o to, by prezentowany na urządzeniu obraz charakteryzował się najwyższą jakością.

Projektor LG PH510PG - jakosc obrazu

Szybkie włączanie i wyłączanie

Projektor LG PH510PG został wyposażony w rozwiązania, które umożliwiają jego szybkie włączania i wyłączenie. Podczas gdy uruchomienie urządzenia trwa około 10 sekund, zakończenie jego pracy to zaledwie 2 sekundy. Dzięki temu uruchomisz film w bardzo krótkim czasie - na przykład podczas niespodziewanego babskiego wieczoru lub spotkania z kolegami.

Projektor LG PH510PG - szybkie uruchamianie

Otwór na statyw

Dzięki otworowi na statyw, możesz ustawić projektor LG PH510PG w optymalnej pozycji. Zyskaj jeszcze lepszą jakość obrazu, wyświetlając go na odpowiedniej powierzchni i zapewnij sobie wygodę, umiejscawiając go na takiej wysokości, by oglądanie było komfortowe.

Projektor LG PH510PG - statyw

Odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth

Projektor LG PH510PG daje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku np. za pośrednictwem soundbara. Brak kabli i możliwość szybkiego połączenia się przez Bluetooth sprawiają, że rozpoczęcie seansu z rodziną czy przyjaciółmi będzie jeszcze prostsze!

Projektor LG PH510PG - odtwaraznie dzwieku

Bezprzewodowe przekazywanie obrazu

Projektor LG PH510PG daje możliwość bezprzewodowego przekazywania obrazu ze smartfona, komputera lub tabletu. Wszystko to dzięki funkcji LG Screen Share.

Projektor LG PH510PG - LG Screen Share

Wydajny akumulator

Projektor LG PH510PG posiada akumulator, dzięki któremu może pracować nawet do 2,5 godziny bez dostępu do prądu. To oznacza, że możesz wykorzystać urządzenia na przykład w plenerze lub podczas awarii prądu.

Projektor LG PH510PG - wydajny akumulator

Długa żywotność lampy

Projektor LG PH510PG zapewnia długą żywotność znajdującej się w nim lampy. Przy najwyższym stopniu jasności, może ona działać bez zarzutu do około 30 000 godzin!

Projektor LG PH510PG - wydajnosc dzialania

Łatwy w przenoszeniu

Projektor LG PH510PG waży zaledwie 650 gramów, a przy tym charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Dzięki temu możesz zabrać urządzenie ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Nie ma znaczenia, czy projektor posłuży do wyświetlenia prezentacji w pracy, czy może oglądania filmu na działce: fakt, że urządzenie zmieści się w Twojej kieszeni sprawia, że przetransportujesz je bez większych trudności

Projektor LG PH510PG - latwosz w przenoszeniu

Rozmiar obrazu dopasowany do potrzeb

Urządzenie oferuje możliwość dopasowania rozmiaru obrazu do Twojego zapotrzebowania. Możesz cieszyć się wysokiej jakości obrazem na ekranie o przekątnej od 25 do aż 100 cali. To oznacza, że urządzenie może być swobodnie wykorzystywane zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach.

Projektor LG PH510PG - rozmiar obrazu

Proste łączenie z innymi urządzeniami

Oprócz łączenia za pośrednictwem technologii Bluetooth, projektor LG PH510PG daje również możliwość przekazania obrazów z innego urządzenia za pośrednictwem kabla HDMI, MHL, SlimPort lub adaptera.

Projektor LG PH510PG - laczenie bluetooth

Oglądaj w 3D

Projektor LG PH510PG daje możliwość oglądania obrazów w jakości 3D. Bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania możesz cieszyć się trójwymiarowymi obrazami. Zachwyć swoich najbliższych nowymi wrażeniami!

Projektor LG PH510PG to urządzenie, które oferuje wysoką jakość obrazu i niezwykle kompaktowe wymiary. Zabierz je ze sobą dokądkolwiek zechcesz i ciesz się przyjemnością z oglądania filmów, seriali lub wydarzeń sportowych na dużym ekranie.

Projektor LG PH510PG - jakosc 3D

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy LED
Jasność [ANSI lumen] 550
Współczynnik kontrastu 100000:1
Rozdzielczość podstawowa HD (1280 x 720)
3D ready Nie
Prezentacja bez komputera Nie
Głośniki Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Projektor LG PH510PG
  Projektor LG PH510PG
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756