Polecane produkty podobne

Opis i dane

Innowacyjny sprzęt do prezentacji

Uniwersalny projektor EPSON EB-E20 to idealne rozwiązanie dla domu i biura. Urządzenie to wyróżnia się kompatybilnością z technologią 3LCD, jasnością obrazu wyjściowego wynoszącą 3400 lumenów, rozdzielczością 1024 × 768 pikseli i dostępem do HD Ready. Na tym jednak możliwości tego urządzenia się nie kończą, gdyż posiada ono również żywotną lampę i szereg trybów, dostosowanych do konkretnych rodzajów multimediów.

Projektor EPSON EB-E20 HD Ready rozdzielczość lumeny technologia żywotność

Właściwości obrazu

Dzięki technologii 3LCD projektor EPSON EB-E20 może wyemitować niezwykle dopracowany, a zarazem nasycony barwami obraz. Jego jasność może sięgnąć nawet 3400 lumenów, aczkolwiek w trybie ekonomicznym wartość ta spada nawet do 2400 lumenów. Co ważne — urządzenie to potrafi wygenerować obraz o rozmiarach od 30 do nawet 350 cali. Sprawdzi się ono zatem w średnich i dużych pomieszczeniach, w których może być ono wykorzystywane w trakcie szkoleń lub prelekcji. Na uwagę zasługuje również wysoka rozdzielczość maksymalna, która wynosi aż 1024 × 768 pikseli. Efekt ten potęguje niezwykle duży współczynnik kontrastu, który wynosi aż 15000:1.

Projektor EPSON EB-E20 cale rozdzielczość kontrast

Właściwości techniczne obrazu

Dzięki funkcji korekcji pionowej projektor EPSON EB-E20 eliminować charakterystyczny efekt trapezu i to nawet w kącie +/- 30 stopni! Z kolei dzięki korekcji poziomej, obraz może być idealnie wycentrowany w dokładnie tym samym przedziale. Na uwagę zasługuje również technologia HD Ready, dzięki której rzutowane w formacie 4:3 multimedia będą bardziej płynne i lepiej dopracowane. Na marginesie warto też dodać, że urządzenie to posiada wbudowany zoom optyczny, którego wartość wynosi 1:35.

Projektor EPSON EB-E20 technologia HD Ready mulimedia

Oszczędność czy efektywność?

Urządzenie zostało wyposażone w zestaw wbudowanych głośników, których natężenie dźwięku (w trybie standardowym) wynosi aż 37 dB. Jeśli jednak użytkownik przełączy urządzenie w tryb ekonomiczny, to wartość ta spada do 28 dB. To samo zresztą dotyczy lampy. W projektorze EPSON EB-E20 ma się do czynienia z 210 źródłem światła, którego żywotność wynosi 12 000 godzin w trybie ekonomicznym i 6 000 godzin w przypadku wyboru trybu normalnego. Niezależnie od zastosowanego trybu, moc świetlna lampy zapewnia maksymalną jakość przetwarzanego obrazu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że wskazane przez niego pliki multimedialne, będą odtwarzać się w najwyższe, dostępnej jakości.

Projektor EPSON EB-E20 jakość żywotność

ABC złącz

Urządzenie zostało wyposażone w pojedyncze wejście HDMI, wejście kompozytowe, podwójne wejście D-Sub 15pin (i jedno wyjście), a także w port RS-232 i dwa wejścia liniowe audio (jedno wyjście). Bardzo ważną rolę odgrywa tu też wbudowane złącze USB, za pomocą którego można w łatwy sposób zarządzać pracą urządzenia i to za pomocą komputera lub laptopa! Poza tym projektor EPSON EB-E20 jest urządzeniem niezwykle lekkim - waży zaledwie 2,7 kilograma.

Projektor EPSON EB-E20 waga port wejścia AUX

Zawartość zestawu

Projektor EPSON EB-E20, kabel zasilający, pilot.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy 3LCD
Jasność [ANSI lumen] 3400
Współczynnik kontrastu 15000:1
Rozdzielczość podstawowa XGA (1024 x 768)
Moc lampy [W] 210
3D ready Nie
Prezentacja bez komputera Nie
Głośniki Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Projektor EPSON EB-E20

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756