Polecane produkty podobne

Opis produktu

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki Bose QuietComfort 35 II Limited Edition to luksusowe słuchawki bezprzewodowe uznanej marki BOSE. Te słuchawki to synonim 50-letniego doświadczenia w budowaniu sprzętu muzycznego, który łączy w sobie wyjątkowy design, innowacyjne technologie oraz najwyższą jakość dźwięku. Nowoczesny i oryginalny design tych słuchawek idealnie dopasuje się do Twojego stylu bycia.

Słuchawki Nauszne BOSE Quietcomfort 35 II Różowo-złoty

Nowoczesne Technologie

Słuchawki zostały wyposażone w system ANC (Adaptive Noise Canceling), który wycisza dźwięki z zewnętrznego otoczenia automatycznie dobierając odpowiedni poziom wyciszenia. Użytkownik ma również do dyspozycji przycisk funkcyjny i sam może regulować redukcję hałasu na jednym z trzech poziomów. Możesz całkowicie oddać się muzyce, a żadne dźwięki otoczenia nie będą cię rozpraszać.

Słuchawki Nauszne BOSE Quietcomfort 35 II Różowo-złoty - Adaptive Noise Canceling

Tylko Ty i Twoja Muzyka

Szybko i łatwo połączysz słuchawki Bose QuietComfort 35 II Limited Edition ze swoim urządzeniem za pomocą parowania przez Bluetooth® oraz NFC. Komunikaty głosowe przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy parowania. W ciągu chwili będziesz w stanie ssłuchać muzyki. Jedno proste połączenie umożliwi Ci przeglądanie twojej muzycznej biblioteki lub słuchanie muzyki za pomocą jednego z serwisów muzycznych.

Słuchawki Nauszne BOSE Quietcomfort 35 II Różowo-złoty - Bluetooth

Wytrzymały Akumulator

Akumulator w modelu QuietComfort 35 II Limited Edition pozwoli Ci nawet na 20 godzin słuchania. Dzięki temu możesz słuchać muzyki przez cały dzień. A jeśli urządzenie się rozładuje możesz skorzystać z szybkiego ładowania, które trwa 15 minut. Daje nam to dodatkowe 2.5 godziny muzyki.

Słuchawki Nauszne BOSE Quietcomfort 35 II Różowo-złoty - Wytrzymała Bateria

Doskonały Dźwięk Niezależnie Od Warunków

Chcesz, aby dźwięk był czysty i bogaty, niezależnie od tego, jaką ustawisz głośność. Dlatego przetworniki w modelu QuietComfort 35 II Limited Edition korzystają z korektora zoptymalizowanego pod kątem każdego poziomu głośności. wszystko po to by jakość dźwięku była lepsza niż kiedykolwiek przedtem. Słuchawki zapewniają czysty dźwięk, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas zapewnią Ci komfortowe prowadzenie rozmowy nawet w hałaśliwych miejscach. dźwięk podczas słuchania muzyki będzie tak samo dobry w biurze jak i na ruchliwej ulicy.

Słuchawki Nauszne BOSE Quietcomfort 35 II Różowo-złoty - Doskonały Dźwięk

Pełna Kontrola dzięki Aplikacji

Możesz kontrolować swoje słuchawki Bose QuietComfort 35 II Limited Edition za pomocą prostej aplikacji Bose Connect. Zapewnia ona łatwy dostęp do wszystkich funkcji zakupionego produktu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj system Bose AR i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki. Ulepszone aplikacje dla systemu Bose AR są teraz dostępne tylko dla użytkowników urządzeń iPhone i iPad. Trwają jednak prace nad aplikacjami dla urządzeń z systemem Android.

Słuchawki Nauszne BOSE Quietcomfort 35 II Różowo-złoty - Aplikacja Mobilna

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ słuchawek: Nauszne
Przeznaczenie: Do biegania, Na rower, Na siłownię
Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth, NFC
Pasmo przenoszenia min. [Hz]: 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]: 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak
Funkcje dodatkowe: Dwa mikrofony wyciszające hałas podczas rozmów, Redukcja szumów otoczenia, Sterowanie głosowe
Kolor: Różowo-złoty

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort 35 II ANC Różowo-złoty

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756