Telewizor SAMSUNG UE50MU6102 50" LED 4K
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PANASONIC TV-55W85BEZ 55" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor PHILIPS 55PUS9060 55" QLED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor LG 50QNED86A6C 50" MINILED 4K WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor TCL 50C7K 50" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
UHD 4K
Gwarancja obrazu w jakości 4K
Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.
Idealnie doświetlone sceny
Smukły design
Jeden pilot Smart Control
Świat smartfona w Twoim TV
Obraz
Naturalnie piękne kolory. PurColor
Idealne doświetlone sceny. Technologia HDR
Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD
POZOSTAŁE CECHY JAKOŚCI OBRAZU
Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300
Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming
Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling
SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ
Miej pod kontrolą cały dom. SmartThings
* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od regionu.
** Urządzenia kompatybilne z aplikacją SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.
TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET
Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen
Wydajność bez kompromisów. Procesor Quad Core
Jeden klawisz a może tak wiele. Smart TV
Design - doskonały wygląd
IDEALNE DOPEŁNIENIE TWOJEGO TELEWIZORA
Spotęguj dźwięk Twojego telewizora. Soundbar HW-MS650
* Produkt rekomendowany. Soundbar HW-MS650 nie jest sprzedawany wraz z telewizorem.
Porównaj
MU6500 | MU6400 | MU6200 | MU6100 | |
| EKRAN | ||||
| Przekątna | 65" / 55" / 49" | 65" / 55" / 49" / 43" / 40" | 65" / 55" / 49" | 75" / 65" / 55" / 50" / 49" / 43" / 40" |
| Rozdzielczość | 3,840 × 2,160 | 3,840 × 2,160 | 3,840 × 2,160 | 3,840 × 2,160 |
| Typ ekranu | Zakrzywiony | Płaski | Zakrzywiony | Płaski |
| OBRAZ | ||||
| Silnik optymalizujący | UHD Up-Scaling | UHD Up-Scaling | UHD Up-Scaling | UHD Up-Scaling |
| Mega Contrast |  |  |  |  |
| Active Crystal Color |  |  |  |  |
| Auto Depth Enhancer |  |  |  |  |
| Contrast Enhancer |  |  |  |  |
| Tryb filmowy |  |  |  |  |
| DŹWIĘK | ||||
| Dolby Digital Plus |  |  |  |  |
| DTS Codec |  |  |  |  |
| Typ nagłośnienia | 2CH | 2CH | 2CH | 2CH |
| Moc akustyczna | 20 W | 20 W | 20 W | 20 W |
| FUNKCJE SMART | ||||
| Smart TV |  |  |  |  |
| Przeglądarka internetowa |  |  |  |  |
| Smart View |  |  |  |  |
| DODATKOWE FUNKCJE | ||||
| TV to Mobile - Mirroring |  |  |  |  |
| Mobile to TV - Mirroring, DLNA |  |  |  |  |
| 360 Video Player |  |  |  |  |
| ŁĄCZNOŚĆ | ||||
| LAN |  |  |  |  |
| Wi-Fi |  |  |  |  |
| WZORNICTWO | ||||
| Design | Chamfer | Chamfer | Deco Mold | Deco Mold |
| Kolor | Silver | Silver | Dark Titan | Dark Titan |
| DODATKOWE CECHY | ||||
| Digital Clean View |  |  |  |  |
| Ultra Clean View |  |  |  |  |
| Automatyczne wyłączanie |  |  |  |  |
| Napisy |  |  |  |  |
| Connect Share™ (HDD) |  |  |  |  |
| ConnectShare™ (USB 2.0) |  |  |  |  |
w opakowaniu
- Telewizor
- Jeden pilot Smart Control
- Baterie do pilota
- Przewód zasilający
- Instrukcja obsługi
- E-podręcznik
warto wiedzieć
Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Czy są już dostępne filmy w rozdzielczości 4K?
Czym różnią się telewizory flat od Curved?
Dane techniczne
| Ekran: | 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |