Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 50E7Q Pro 50" QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
1 949 00 zł
2 199,00 zł
Cena przed obniżką
1 998,98 zł
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor PHILIPS 43PUS9060 43" QLED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
2 099 00 zł
Sugerowana cena producenta:
2 299 zł
Porównaj
Telewizor SHARP 50GR8465E 50" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
1 799 00 zł
1 999,99 zł
Cena przed kodem
1 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
42LN570S to 42-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Telewizor posiada głośniki o łącznej mocy 20 W. Zawiera technologię Triple XD Engine, Motion Clarity Index 100 Hz, SimpLink i Clear Voice II. Wyposażony jest również w 3 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video oraz optyczne cyfrowe.
Dane techniczne
| Ekran: | 42" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Tuner: | |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x3, USB x1 |
| Funkcje: | DLNA |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 106.6 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Tuner: | |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Motion Clarity Index 100 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | Triple XD Engine |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
Dźwięk | |
| System dźwięku: | Stereo |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Clear Voice II, Virtual Surround Plus |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | WIFI Ready |
| DLNA: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Antenowe, Wejście audio |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Informacje dodatkowe | |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 52 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.3 |
| Zasilanie: | 230V; 50Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 76 kWh = 46.36 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 76 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Pilot, Podstawa |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Funkcje | |
| Funkcje Smart TV: | Game World |
Komunikacja | |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 22 |
| Kod pocztowy: | 02-675 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | kontakt@strefalg.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.