Produkt archiwalny
Telewizor PANASONIC TX55CR850E 55" LED 4K 100Hz
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 85U78Q Pro 85" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
8 498 99 zł
9 399,99 zł
Cena przed kodem
8 499,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor HISENSE 75U8Q 75" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
7 999 00 zł
8 999,99 zł
Cena przed kodem
8 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor TCL 75C9K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
8 499 99 zł
Sugerowana cena producenta:
8 999 zł
Porównaj
Telewizor SAMSUNG QE75LS03FW 75" Mini Led 4K 144Hz Frame Pro Dolby Atmos
8 999 00 zł
Sugerowana cena producenta:
12 799 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Telewizor PANASONIC TX55CR850E 55" LED 4K 100Hz
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Złącza: | HDMI x3, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 139 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Backlight Motion Rate IFC 1600 Hz |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | PAP, PAT, PIP, Studio Master Color |
| Kontrast (dynamiczny): | Supreme |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
Dźwięk | |
| Moc głośników [W]: | 40 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| webOS TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje społecznościowe |
| Dla graczy: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 3 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 123.6 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 76.4 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 27.5 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 123.6 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 72.7 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 12.4 |
| Standard VESA: | Zgodny |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 137 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 190 kWh = 104.5 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 190 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | Baterie, Okulary 3D, Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Komunikacja | |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Panasonic Marketing Europe GmbH |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wołoska 9 |
| Kod pocztowy: | 02-583 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | sklep@eu.panasonic.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Ogólna
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
5/5
Klient 19 września 2016
Polecam.
Świetny obraz i dźwięk,dużo różnych funkcji Firefox też spoko.
Czy ta opinia była pomocna?