Telewizor SAMSUNG QE75Q95TDT 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265

(2)
Kod: 350692
Ekran: 75", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Nie
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Tak
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED
Kolor obudowy: Czarno-srebrny
Precyzyjny kontrast , Direct Full Array 16X
Moc minimalizmu, połączenie jednym przewodem
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 75
65
75
Zobacz wszystkie warianty >
Przekątna ekranu [cal]: 75
Zobacz wszystkie warianty >
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: B
Telewizor SAMSUNG QE75Q95TDT 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Telewizor SAMSUNG QE75Q95TDT 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
Taniej o 1 700
8 999 , 00
7 299 00
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

Doświadczaj najwyższej jakości obrazu w 4K

Nowy telewizor Samsung QLED Q95TD z jakością obrazu 4K. Q95TDTXXH

Precyzyjny kontrast dla zachwycającej głębi i detali

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x  


Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie dodaje wyrazu nawet najmniejszym detalom, perfekcyjnie podkreślając głębię kolorów. Mocniej skoncentrowane sfery podświetlenia zapewniają precyzyjną regulację każdej sceny, uwydatniając czystość bieli i głębię czerni. Dzięki temu doświadczysz jeszcze lepszych wrażeń i nie umknie Ci żaden szczegół.

*Wartość indeksu liczbowego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia jest zależna od zastosowanego podświetlenia tylnego, powłok antyrefleksyjnych oraz technologii poprawy kontrastu.

Podświetlenie strefowe ekranu w QLED Q95TD Samsunga. Q95TDTXXH
Szeroki kąt widzenia w telewizorach Samsung QLED Q95TD. Q95TDTXXH

Idealny obraz z każdego miejsca w salonie

Szeroki kąt widzenia 


Dostrzeż każdy szczegół i tak samo świetną jakość obrazu bez względu na kąt patrzenia na telewizor. Szeroki Kąt Widzenia zapewni Ci komfortowe oglądanie prosto z kanapy, fotela czy krzesła ustawionego skosem do ekranu.

Inteligencja nastawiona na perfekcję

Procesor Quantum 4K


Telewizor wyposażono w procesor Quantum 4K, dzięki któremu obraz jest optymalizowany w czasie rzeczywistym. Przekonaj się, jak Sztuczna Inteligencja pozwala Ci dostrzec jeszcze więcej!

Procesory Quantum 4K QLED 2022 Samsunga. Q95TDTXXH

Podwyższ jakość różnych treści do 4K

Inteligentne Skalowanie do 4K 


Odkryj możliwości procesora Quantum 4K! Procesor automatycznie analizuje źródło treści i skaluje je do jakości możliwie zbliżonej do 4K. Sprawdź, jak redukuje on szumy w dźwięku oraz wyostrza kontury w obrazie. Delektuj się doskonałym obrazem podczas domowych seansów!

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Doskonała jakość obrazów i funkcja adaptacji oczu w nowych telewizorach Samsung QLED. Q95TDTXXH

Otoczenie się zmienia, a obraz nadal pozostaje perfekcyjny

Funkcja Adaptacji Obrazu


Poznaj Funkcję Adaptacji Obrazu, która analizuje oświetlenie w pomieszczeniu, gdzie znajduje się telewizor i dopasowuje do niego jasność ekranu. Możesz delektować się doskonałym obrazem bez względu na porę dnia.

Niewidoczny przewód zasilający w telewizorze Samsung QLED Q95TD. Q95TDTXXH

Odkryj moc minimalizmu

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem oraz Uchwyt Przylegający


By uniknąć plątaniny przewodów, skorzystaj z Jednego Prawie Niewidocznego Przewodu* i połącz swój telewizor z modułem One Connect, który integruje kable urządzeń zewnętrznych. Powieś TV na ścianie za pomocą Uchwytu Przylegającego, dzięki któremu będzie prezentować się wyjątkowo elegancko. 

*Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem oznacza pojedynczy, półprzezroczysty kabel podłączony do Modułu One Connect. Moduł One Connect integruje kable urządzeń zewnętrznych. Połączenie nie odnosi się do kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar.(Uchwyt Przylegający) Odległość mierzona od tylnej części telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. Uchwyt Przylegający do modelu Q95T jest sprzedawany osobno. 

Spektakularne kolory i detale – dokładnie tak, jak widział je reżyser

Quantum HDR 2000  


Marzysz o obrazie tak realistycznym, żeby akcja filmu wciągała Cię bez wytchnienia? To możliwe z Quantum HDR 2000. Technologia doskonale odzwierciedla wszystkie kolory, dzięki czemu masz wrażenie oglądania prawdziwych scen. Dynamiczne odwzorowanie tonów w HDR10+ udoskonala kontrasty tak, by nie umknął Ci żaden detal.

*Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. 

Spektakularne kolory w jakości HDR na telewizorze Samsung QLED Q95TD 4K. Q95TDTXXH
Znakomite natężenie kolorów w tv QLED Q95TD Samsunga. Q95TDTXXH

Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)


Pozwól zaskoczyć się miliardowi barw dostarczanemu przez technologię Quantum Dot. Odkryj, czym jest żywy, wyrazisty obraz. Delektuj się nim nawet przy najwyższej jasności ekranu.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Grasz płynniej, grasz lepiej 

Real Game Enhancer +


Lubisz relaksować się przy konsoli? Teraz granie sprawia jeszcze więcej frajdy. Dzięki Dynamicznemu Korektorowi Czerni i funkcji Freesync ruch na ekranie stał się płynniejszy, a każdy detal wyraźniejszy. Daj się wciągnąć do świata gier!

*Funkcja Real Game Enhancer+ dostępna jest dla wybranych konsoli.

Funkcja Real Game Enhancer + na telewizorze Samsung QLED Q95TD 4K. Q95TDTXXH
Aktywny wzmacniacz głosu w telewizorze QLED Q95TD Samsunga poprawi jakość dialogów. Q95TDTXXH

Nie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)


Zapomnij o nerwowym zwiększaniu poziomu głośności, gdy domowe hałasy zaczynają zagłuszać dialogi w oglądanym przez Ciebie filmie. Aktywny Wzmacniacz Głosu zwiększy poziom dźwięku automatycznie, gdy tylko wykryje niepożądane hałasy.

Telewizor oraz soundbar współgrają ze sobą w pełnej harmonii 

Q-Symphony


Zapewnij sobie harmonijne współbrzmienie głośników telewizora i soundbara. Urządzenia zsynchronizują się dzięki funkcji Q-Symphony. Efektem będzie wzmocniony i wciągający dźwięk. 

Telewizor Samsung QLED Q95TD z Q-Symphony. Q95TDTXXH

Oglądaj obraz, nie telewizor

Bezramkowy Design


Delektuj się doskonałym obrazem bez ograniczeń. Zapewni Ci to nowoczesny, Bezramkowy Design.

Bezramkowy nowoczesny design Samsung QLED Q95TD. Q95TDTXXH

Nowy sposób na biuro w domu

Remote Access


Telewizor pomoże Ci nie tylko zrelaksować się, ale też wypełniać biurowe obowiązki. Poznaj Funkcję Zdalnego Dostępu i bezprzewodowo wyświetlaj na ekranie zawartość swojego komputera. Możesz też połączyć się zdalnie z komputerem w biurze, a nawet pracować z plikami Microsoft Office 365. Działaj z domu wygodnie, wykorzystując możliwości dużego ekranu.

*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu i regionu. *Telewizor i komputer muszą być podłączone do sieci. *Udostępnianie ekranu (duplikowanie) jest obsługiwane tylko w systemie Windows 10. *Zdalne połączenie z komputerem działającym w systemie Windows jest obsługiwane tylko w systemie Windows 7 lub nowszym. System operacyjny w wersji Professional lub wyższej. *Zdalne połączenie z komputerem PC działającym w systemie Mac jest obsługiwane tylko w systemie Mac OS X 10.5 lub nowszym. *Akcesoria do komputera PC, takie jak mysz i klawiatura, są sprzedawane oddzielnie. *Powyższa usługa wymaga ustawień umożliwiających zdalne połączenie z komputerem PC. 

Funkcja zdalnego dostepu do ekranu w QLED Q95TD Samsung. Q95TDTXXH

Wiele urządzeń, Jeden Pilot

Jeden Pilot


Kontroluj wszystkie kompatybilne urządzenia w swoim domu z pomocą Jednego Pilota. Urządzenie samo rozpozna podłączone sprzęty i ułatwi Ci ich obsługę z poziomu wygodnej kanapy. Zamień kilka różnych pilotów na jeden pilot do wszystkiego – i to o wspaniałym designie!

*Jeden Pilot pozwala Ci zarządzać wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. *Inteligentne usługi i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą różnić się w zależności od modelu i kraju. Korzystanie z usługi może zostać uniemożliwione przez dostawcę usługi w dowolnym terminie. Samsung nie odpowiada za usunięcie usługi, ani nie ma na nią wpływu.

Jeden pilot do zarządzania wszystkimi urządzeniami Samsung. Q95TDTXXH

Wystarczy zbliżyć smartfon, aby połączyć się z telewizorem

Dotknij i Wyświetl


Chcesz wygodnie przesyłać oglądane na smartfonie treści na ekran telewizora? Ułatw to sobie z funkcją Dotknij i Wyświetl. Po prostu dotknij telefonem TV, a ten od razu wykryje urządzenie mobilne i odtworzy to, co chcesz: film, zdjęcie lub muzykę. Wystarczy jeden ruch!

*Dotyczy tylko kompatybilnych urządzeń.
*Usługa działa tylko wtedy, gdy urządzenie mobilne jest włączone.

Mozliwość połączenia QLED Q95TD z smartfonem. Q95TDTXXH
Funkcja Multi View w QLED Q95TD Samsung. Q95TDTXXH

Oglądaj kilka rodzajów treści jednocześnie

Multi View


Skorzystaj z funkcji Multi View, podziel ekran telewizora na dwie części i na jednej z nich wyświetlaj dane ze swojego telefonu. W trakcie oglądania meczu wygodnie sprawdzaj statystki sportowe, a podczas seansu – nazwisko utalentowanego aktora!

*Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego.

Zacznij żyć mądrze z telewizorem QLED

Panel SmartThings


Zapewnij sobie jeszcze więcej wygody z funkcją SmartThings! Za pomocą pilota steruj nie tylko telewizorem, ale też innymi urządzeniami w domu: inteligentnymi, mobilnymi, internetowymi, a nawet tymi starszej generacji. Telewizor automatycznie wykryje je i połączy się z nimi bezprzewodowo.

Panel Smart Thing w QLED Q95TD Samsung. Q95TDTXXH
Telewizor wisi na ścianie. Przy stole siedzą matka i dziecko, ojciec stoi obok Q95TDTXXH
Widok na podstawę telewizora. Q95TDTXXH
Telewizor wyświetla obraz samolotu. Dziecko przed ekranem bawi się małym samolotem. Q95TDTXXH
Widok na telewizor stojący na szafce. Q95TDTXXH
Widok na telewizor QLED z boku. Q95TDTXXH

*Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

Specyfikacja

Q95TD 

Przekątna ekranu

55”, 65”, 75"

Rozdzielczość

4K (3,840 x 2,160) 

Częstotliwość odświeżania 

100Hz 

Tuner

DVB-T2CS2/HEVC x 2  

Procesor

Procesor Quantum 4K 

HDR

Quantum HDR 2000 

Głośniki

50W 4.2CH 

Rodzaj podświetlenia 

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x 

Design

Bezramkowy Design 

Kąt Widzenia 

Szeroki Kąt Widzenia 

Smart TV

Tak
Filmy:


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 75", UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Tak
Tuner Analogowy, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) Tak
Złącza HDMI x4, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Samsung QLED
Kolor obudowy Czarno-srebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
4.5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
4.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Hubert 30 sierpnia 2022
Potwornie zadowolony klient
Wygląda obłędnie. Dźwięk powalający na kolana (oczywiście w porównaniu do innych tv, a nie dobrego sprzętu muzycznego). Jakość obrazu taka jak się spodziewałem, a nawet lepiej.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomasz 9 lutego 2021
Pozytywna, polecam
Telewizor super. Rodzinka zachwycona. #promocjaSmartQLED
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

  Pakiet STANDARD (Telewizor)


  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

  Więcej

  Pakiet SMART (Telewizor)

  • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
  • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
  • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
  • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
  • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
  • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
  • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
  • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
  • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

  Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

  Więcej

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Montaż podstawy
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Montaż telewizora na ścianie


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
  • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
  • Przymocowanie uchwytu ściennego
  • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
  • Konfiguracja ustawień podstawowych
  • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
  • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
  Telewizor SAMSUNG QE75Q95TDT 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
  Telewizor SAMSUNG QE75Q95TDT 75" QLED 4K 120Hz Tizen TV HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265
  Taniej o 1 700
  8 999 , 00
  7 299 00
  Odbierz
  Zadzwoń i zamów 756 756 756
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 7299,00 zł
  7 299 00
  8 999 , 00
  Taniej o 1 700