Telewizor SHARP 65FQ8EG 65" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1

(36)
Kod: 601843
Porównaj
Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
Smart TV: Tak
System: Google TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny
HDMI 2.1 z funkcjami eARC, ALLM i VRR do 144 Hz
AQUOS 144 Hz-technologia interpolacji klatek obrazu
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Telewizor SHARP 65FQ8EG 65" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SHARP 65FQ8EG 65" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
4 299 00
214,95 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Opis produktu

Idealny obraz dzięki AI

Wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki Sztucznej Inteligencji

Sztuczna Inteligencja w telewizorze Sharp FQ analizuje treści w czasie rzeczywistym. Dzięki zaawansowanym algorytmom AI (Artificial Intelligence) telewizor potrafi identyfikować różne elementy obrazu, takie jak postacie, krajobrazy czy obiekty, a następnie dostosowywać parametry wyświetlania, m.in. kontrast, jasność, nasycenie kolorów czy ostrość, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjne i realistyczne wrażenia wizualne. To umożliwia dostosowanie obrazu do konkretnego typu treści, np. filmów, gier czy sportu oraz do warunków otoczenia, jak poziom oświetlenia w pomieszczeniu. W rezultacie można doświadczyć bardziej realistycznego i dopasowanego do swoich preferencji obrazu, co przyczynia się do wyższego poziomu satysfakcji z oglądania.

Telewizor SHARP FQ8EG - ai

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ to zaawansowana technologia, która łączy funkcje Dolby Vision (poprawiające jakość obrazu poprzez dynamiczne dostosowywanie parametrów w zależności od sceny) z analizą warunków otoczenia, takich jak poziom oświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki temu telewizor może dostosować wyświetlane treści do panujących warunków, aby zapewnić optymalną jakość obrazu bez względu na natężenie światła wokół telewizora.

Telewizor SHARP FQ8EG - dolby vision

Technologia Quantum Dot QLED

Nowy telewizor Sharp serii FQ to również dopracowany system reprodukcji obrazu, którego podstawą jest ultranowoczesna matryca LCD VA z bezpośrednim podświetleniem LED oraz warstwą zawierającą kropki kwantowe – Quantum Dot. Zapewnia ona najszerszą obecnie dostępną gamę odtwarzanych kolorów w telewizorach LCD. Przekłada się to na doskonałe odwzorowanie barw nie tylko najbardziej nasyconych części obrazu, ale również znacząco poprawia przejścia tonalne, oddając realistycznie kolory i tony skóry, a także niuanse błękitów nieba czy zieleni oceanu.

Telewizor SHARP FQ8EG - qled

Płynny i naturalny obraz

Częstotliwość odświeżania 144 Hz w telewizorze znacząco poprawia płynność i jakość obrazu, co pozytywnie wpływa na doznania zarówno podczas oglądania filmów, jak i podczas grania. Dzięki tej funkcji ruchy na ekranie prezentują się niezwykle płynnie, eliminując efekt „rozmycia” czy „ścierania” obrazu w dynamicznych scenach. Oglądając filmy, możemy zobaczyć każdy detal w szybkich akcjach, co intensyfikuje wrażenia i wciąga w treść. W grach z odświeżaniem 120 Hz (konsole) i 144 Hz (PC) niezwykle płynny i precyzyjny obraz pozwala na szybszą reakcję i większą kontrolę w dynamicznych sytuacjach, co znacząco poprawia komfort gry.

Telewizor SHARP FQ8EG - płynność obrazu

AQUOS Smooth Motion 144

W celu zapewnienia doskonałej płynności obrazu, w telewizorach Sharp serii FQ zastosowaliśmy system zwiększania płynności ruchu AQUOS Smooth Motion 144. Zaimplementowany w ultrawydajnym procesorze system Sztucznej Inteligencji analizuje obraz klatka po klatce, generując dodatkowe obrazy poprawiające jego płynność i ostrość. Użytkownik ma kontrolę nad systemem AQUOS Smooth Motion 144 i możliwość dostosowania jego pracy do własnych upodobań.

Telewizor SHARP FQ8EG - aguos

Lepsza jakość streamingu dzięki AV1

Kodek wideo AV1 stanowi efektywne narzędzie wykorzystywane przez dostawców usług strumieniowych, oferując najwyższą jakość przy jednoczesnym ograniczeniu wymagań dotyczących przepustowości łącza. Telewizory z serii FQ marki Sharp przetwarzają materiały zakodowane przy użyciu tego kodeka w sposób sprzętowy, co gwarantuje najwyższą wydajność i bez zarzutu jakość podczas oglądania seriali lub filmów.

Telewizor SHARP FQ8EG - av1

Doskonały dźwięk i wyraźne dialogi

Przednia osłona głośników została starannie zaprojektowana, aby dostarczać czysty i niezniekształcony dźwięk prosto do Twoich uszu. Efekt ten, czyli krystalicznie wyraźne dialogi z bogatym tłem muzycznym, został osiągnięty dzięki współpracy z ekspertem od dźwięku Hi-Fi, firmą Harman/Kardon. Stworzyliśmy wyjątkowy dwudrożny system audio, który cechuje frontalne, kierunkowe odtwarzanie tonów średnich i wysokich, oraz dolnych tonów niskich. Dźwięki tonów wysokich bezpośrednio docierają do Twoich uszu, co zapewnia perfekcyjny odbiór dialogów, podczas gdy tony niskie, skierowane w dół, ulegają odbiciu i sprawnie się rozprzestrzeniają w pomieszczeniu.

Telewizor SHARP FQ8EG - Harman/Kardon

Rozrywka na najwyższym poziomie akustycznym

Doskonały system audio w telewizorze Sharp FQ8EG został wyposażony w zaawansowane technologie dźwięku przestrzennego: Dolby Atmos oraz dts:X. Zastosowane rozwiązania dźwiękowe sprawiają, że Twój pokój staje się centralnym punktem dźwięku kinowego, co intensyfikuje wrażenia i doskonale uzupełnia oglądany materiał.

Telewizor SHARP FQ8EG - dźwięk

Pełnia kinowych wrażeń z AQUOS Wireless Surround

Przekształć swój salon w prawdziwe kino domowe. Teraz z bezprzewodowymi głośnikami Sharp AQUOS Wireless Surround doświadczysz pełnych i bardziej realistycznych wrażeń dźwiękowych gwarantowanych przez Dolby Atmos i dts:X. Możesz elastycznie wybierać spośród trzech dostępnych opcji – subwoofer, głośniki tylne lub cały zestaw. Skomponuj system audio dopasowany do swoich potrzeb.

Bezprzewodowe połączenie z telewizorem umożliwia umieszczenie urządzeń w dowolnym miejscu w pomieszczeniu i uzyskanie optymalnej dystrybucji dźwięku, a kompatybilność z telewizorami serii FQ sprawia, że instalacja nie wymaga dodatkowego oprogramowania lub urządzeń zewnętrznych, dzięki czemu jest niezwykle prosta i intuicyjna.

* Głośniki sprzedawane osobno. Dostępne od Q1’2024.

Telewizor SHARP FQ8EG - wireless surround

Kompleksowe centrum rozrywki

Zanurz się w zupełnie nowym wymiarze rozrywki dzięki systemowi Google TV. Dzięki inteligentnemu interfejsowi i integracji ze sklepem Google Play Store zyskujesz dostęp do ponad 7000 aplikacji, w tym najpopularniejszych platform streamingowych, takich jak Disney+, HBO Max, Apple TV, Netflix, Prime Video, ipla, Player czy TVP VOD. Łatwo znajdziesz treści z różnych źródeł, począwszy od ulubionych filmów po znane seriale, a personalizowane rekomendacje sprawią, że nigdy nie przegapisz czegoś interesującego. To wszystko zapewnia ciągłą rozrywkę dostosowaną do Twoich preferencji.

Telewizor SHARP FQ8EG - google tv

HDMI – dostęp do ulubionej rozrywki

Wszystkie cztery porty HDMI nowego telewizora Sharp serii FQ pracują w najnowszym i równocześnie najszybszym standardzie HDMI 2.1, wspierając najnowsze rozwiązania w zakresie podłączeń wideo oraz audio, czy również komputerów PC oraz konsol. Dwa z nich gotowe są na przyjęcie natywnego sygnału 120 Hz i 144 Hz z konsol lub komputerów PC.

Telewizor SHARP FQ8EG - hdmi

Certyfikacja Canal+

Certyfikacja telewizorów Sharp z modułem CAM CI+ ECP zapewnia użytkownikom automatyczne pobieranie i aktualizację listy kanałów zgodnie z numeracją CANAL+ Polska. Dodatkowo, gwarantuje prawidłową obsługę ścieżek dźwiękowych i napisów na kanałach oferowanych przez CANAL+ Polska oraz skuteczną kontrolę rodzicielską, co jest szczególnie istotne dla rodziców. Certyfikacja gwarantuje również niezakłócony odbiór kanału CANAL+ 4K Ultra HD na telewizorach Sharp z modułem CAM CI+ECP, co ma istotne znaczenie zwłaszcza dla entuzjastów rozrywki w najwyższej jakości obrazu.

Telewizor SHARP FQ8EG - canal+

Asystent Google – sterowanie za pomocą głosu

Dzięki wbudowanej funkcji Google Assistant, sterowanie telewizorem staje się niezwykle intuicyjne. Możesz łatwo zmieniać kanały, przeszukiwać różnorodne treści oraz znajdować ulubione filmy i seriale za pomocą prostych poleceń głosowych. To sprawia, że korzystanie z telewizora jest jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Telewizor SHARP FQ8EG - sterowanie głosowe

Wbudowany Chromecast – rozrywka bez przewodów

Rozpraw się z bałaganem. Proste podłączenie telewizora do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej przekształci Twój salon w multimedialne centrum rozrywki, bez konieczności używania uciążliwych przewodów. Po połączeniu z domową siecią Wi-Fi, funkcja Chromecast umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu z komputera* lub telefonu na ekran TV.

* Wymagana przeglądarka Chrome

Telewizor SHARP FQ8EG - chromecast

Bluetooth – bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami

Bluetooth umożliwia bezprzewodowe łączenie telewizora z zewnętrznymi urządzeniami i akcesoriami. Dzięki tej funkcji możesz na przykład sparować słuchawki z telewizorem i cieszyć się ulubionymi filmami, serialami lub grami na konsoli, nie przeszkadzając przy tym pozostałym domownikom.

Telewizor SHARP FQ8EG - bluetooth

Stylowy projekt stworzony z materiałów najwyższej jakości

Odkryj ponadczasowy styl i doskonały, designerski projekt, które sprawią, że Twój nowy telewizor Sharp stanie się harmonijnym elementem wystroju Twojego wnętrza. Telewizor z serii FQ marki Sharp został stworzony z użyciem materiałów najwyższej jakości, z wykorzystaniem szlachetnego stopu aluminium w jego konstrukcji.

Telewizor SHARP FQ8EG - design

Centralny stand

Unikalność projektu Sharp FQ8EG podkreśla jego wyjątkowy stand. Ekran telewizora został umieszczony na centralnej podstawie, cechującej się niezwykłą smukłością, co sprawia wrażenie, że unosi się ponad powierzchnią, na której stoi.

Telewizor SHARP FQ8EG - podstawa

Smukła, bezramkowa obudowa

Konstrukcja bezramkowa wzmacnia wrażenia wizualne płynące z najwyższej jakości obrazu nowej serii FQ. Smukła forma sprawia, że telewizor doskonale wkomponuje się w wnętrze Twojego salonu lub sypialni.

Telewizor SHARP FQ8EG - ramki

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: 65-calowy telewizor SHARP FQ8EG, pilot, baterie, kabel zasilający, podstawa, dokumentacja.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Tak
Tuner: Analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.8/5
36 opinii
34 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (29)
5/5
Odziem78 18 kwietnia 2024
Bardzo dobry TV w tej cenie i w tym rozmiarze!!!!!
To już mój drugi telewizor firmy Sharp o tak dużych rozmiarach, pierwszy zakupiony w 2012 60 calowy LC-60LE740E który działa do dziś!!! Jak na tamte czasy był to model wypasiony 100hz odświeżanie, 4 port hdmi w tym arc, port vga, port conponent na 5 cinczy, 2 port euro... kosmos.. zapamiętywanie na danym porcie wybranego obrazu i dźwięku!! Zegar emitowany na dolnym ekranie przez cały czas emisji, dobre kolory super dźwięk przestrzenny 15 w ! Energooszczędny A+ !! Jak jest teraz tym razem? Mega!!!! Za tą kasę nie kupicie tak dobrego tv!! 4 port 4k z portem 2.1 hdmi w tym 2 dla konsol 120hz!!! Dobry dźwięk przestrzenny, bardzo wyraziste dialogi, szybka praca systemu Android, 2 piloty!!! Dobry obraz, nieprzekłamany jak np. u Samsunga .... fakt to tylko jest uzależnione od źródła emitowania obrazu?! Np. Polst daje słaby obraz, więc to nie wina tv, całe możliwości widać przy konsolach lub BD jedyne wady to brak zapisu na danym porcie dźwięku i brak zegara (jeśli ktoś lubi mieć cały czas podgląd na czas) ogólnie polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
MaćkoG 14 maja 2024
Bezkonkurencyjny No.1
Po przesiadce z leciwego 40' pierwsze co rzuca się w oczy to jego smukłość. Mimo 65' nie sprawia wrażenia wielkiej landary, a dzięki wbudowanym niczym soundbar głośnikom oraz delikatnej aluminiowej ramce sprawia wrażenie zdecydowanie droższego niż jest. Obraz jak wiele opinii już wskazywało jest po prostu ostry, nasycony kolorami nie przesadnie sztuczny i podbity przez AI a naturalny. TV oferuje tutaj wiele opcji dostosowania do własnych preferencji a odświeżanie 144Hz robi widoczną różnicę zwłaszcza przy dynamicznej zmianie scenerii oraz wysokim kontraście. Dźwięk jak na telewizor to jest klasa sama w sobie - gra głośno i da się go zróżnicować tonalnie - pewnie nie jest to zestaw kinowy ale na tle rynkowej konkurencji jest wyśmienicie. Soft i opcje dostępne działają błyskawicznie bez jakiejkolwiek zwłoki. Jeśli szukasz TV z dobrą matrycą i głośnikami w budżecie ok.4000 to wybór jest tylko jeden - Sharp.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 14 maja 2024
Rewelacyjny telewizor
Bardzo konkretny telewizor za bardzo rozsądne pieniądze. Obraz jest rewelacyjny, a dźwięk jest po prostu niesamowity. Telewizor jest niezwykle głośny przy maksymalnej ustawionej głośności ale przy tym nie trzeszczy i dźwięk jest bardzo wyraźny dlatego oglądanie koncertów lub premier filmowych jest bardzo satysfakcjonujące. Osobiście posiadałem dylemat pomiędzy 55 calowym, a 65 calowym telewizorem, ale przy 3 metrach od kanapy 65 cali sprawdza się rewelacyjnie. Kolory są żywe i soczyste, czernie są głębokie, nic nie jest rozmazane i oczy nie męczą się przy oglądaniu. Jest to mój pierwszy tak duży telewizor natomiast jeżeli szukasz 65 calowego telewizora, który zachwyci dźwiękiem, obrazem i pozwoli na niezwykłe filmowe doznania to z czystym sumieniem polecam telewizor SHARP 65FQ8EG.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
OBI 25 maja 2024
Świetny obraz i dźwięk
Ostatnio zakupiłem telewizor Sharp Aquos i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Oto kilka powodów, dlaczego uważam, że był to świetny zakup: Jakość obrazu Przede wszystkim jakość obrazu jest niesamowita. Dzięki technologii Quattron kolory są bardziej żywe i realistyczne. Oglądanie filmów w 4K Ultra HD to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza, gdy dodamy do tego wsparcie dla HDR. Każdy detal jest wyraźny, a kontrast naprawdę robi wrażenie. Dźwięk Telewizor ma wbudowany system dźwiękowy Harman Kardon, który znacznie przewyższa standardowe głośniki wbudowane w telewizory. Dźwięk jest pełny, z głębokim basem i wyraźnymi wysokimi tonami. Dzięki temu nie czuję potrzeby podłączania dodatkowych głośników.
Czy ta opinia była pomocna?
3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek 17 maja 2024
Opinia po 1.5 miesiąca od zakupu Sharpa
Witam przed zakupem tego tv też czytałem opinię użytkowników , czytałem recenzje i oglądałem film na YouTube i zgadza się telewizor naprawdę wykonany solidnie i prezentuje się super z jakości obrazu i dźwięku też jestem zadowolony , cały interfejs , aplikację płynność działania itd. naprawdę jest wszystko co potrzeba! Niestety irytujące jest piszczenie z za telewizora , w dzień tego tak nie słychać, ale późnym wieczorem oglądając film słychać te piszczenie nie jakoś mocno, ale słychać 🤷🏻‍♀️dlatego będę składał reklamację, ponieważ uważam , że czegoś takiego nie powinno być może trafił mi się taki egzemplarz, ale znalazłem opinię ludzi, gdzie mieli podobny problem.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek 23 kwietnia 2024
Znakomity zakup
Telewizor SHARP 65FQ8EG zakupiłem kierując się opiniami osób posiadających go, ale też na podstawie bardzo pozytywnych opinii specjalistów video testów. W moim przypadku przesiadka z 42 calowego ponad 10-letniego starego telewizora okazała się strzałem w 10. Telewizor mam na razie 2 dzień, ale jest to przepaść technologiczna. Ale fakt, tego się spodziewałem. Do tego ten telewizor posiada głośniki Harman Kardon, a tych nie trzeba nikomu reklamować. Telewizor jest składany w Polsce, co dla mnie też stanowi zaletę. Masa funkcji poprawiających obraz i dźwięk, 2 piloty (świetna sprawa) no i ten...obraz. telewizor jest pięknie wykonany. Znakomity zakup zarówno do tv jak i grania (144 Hz). Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
ŁUKASZ 29 kwietnia 2024
SHARP 65FQ8EG
Marka SHARP to dla mnie znana i od dawien dawna ceniona na całym świecie, a zakupiony przeze mnie telewizor to już kolejny następca z tej firmy, poprzedniki do dzisiaj działają i nigdy mnie zawiodły jak i pozostałe produkty firmy SHARP. Obecny zakup to rewelacja, telewizor technologicznie ma wszystko co powinien mieć telewizor w dzisiejszych czasach, SHARP 65FQ8EG polecam każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Leszek 8 maja 2024
SHARP 65FQ8EG 65
To mój pierwszy telewizor marki SHARP i muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczony jakością wykonania. Aluminiowa ramka robi bardzo dobre wrażenie. Obraz jest bardzo dobry, ostry z dobrym kontrastem i nasyceniem. Głośniki grają super. System chodzi bardzo szybko i sprawnie. Polecam, w tej cenie chyba nie ma lepszego tv w tym rozmiarze.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jakub 12 maja 2024
TV z super dźwiękiem
Jestem szczęśliwym posiadaczem tego modelu od 2 tygodni. Największe wrażenie robi dźwięk. Nie spodziewałem się, że głośniki od TV mogą tak ładnie grać. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy o dodatkowy subwoofer i tylnie głośniki. Jedynym minusem dla nasłonecznionych pomieszczeń może być niska jasność ekranu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krzysztof 19 maja 2024
Zgodnie z nazwą - obraz ostry jak brzytwa !
Kilkudniowa eksploatacja telewizora potwierdza trafność zakupu . Gustowny, minimalistyczny design pasujący do każdego wnętrza, wyśmienita jakość obrazu i dźwięku! Jedyny mały minus, nieistotny dla podjęcia decyzji o zakupie - to uboga instrukcja obsługi (a praktycznie jej brak) w wersji papierowej. Mimo to - gorąco polecam !
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Inne produkty w kategorii:

Telewizor SHARP 65FQ8EG 65" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SHARP 65FQ8EG 65" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
4 299 00
214,95 zł x 20 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 4299,00 zł
4 299 00