Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1

(82)
Kod: 534766
Porównaj
Ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Google TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Ciemnosrebrny
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 75
Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
Cena z kodem obowiązuje do 02.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R2905-020624
7 899 00
Cena z kodem obowiązuje do 02.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
263,30 zł x 30 rat 0%

i do września nie płacisz

8 497,00 zł
Cena przed kodem
8 497,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

8 497,00 zł
Cena przed kodem
8 497,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Stworzony do rozrywki

Kolor zapierający dech w piersiach

Oglądanie sportu na ekranie X90L to absolutna przyjemność. Sceny są jasne, aby uchwycić więcej szczegółów realnego świata, a niezwykle płynny ruch sprawi, że nigdy nie przegapisz żadnego fragmentu sportowej akcji. Procesor z inteligencją poznawczą XR serwuje tę ucztę nie tylko dla Twoich oczu, ale także dla Twoich uszu. To prawdziwa rewolucja w zakresie mocy i technologii przetwarzania.

Procesor Cognitive Processor XR rozumie, jak widzimy i słyszymy w prawdziwym życiu. Na przykład rozpoznaje, że będziesz skupiony na zawodniku z piłką, a dźwięk emocji tłumu powinien dobiegać ze wszystkich stron. Dzięki temu złożonemu poziomowi zrozumienia X90L odtwarza w Twoim salonie sceny, które są niezwykle realistyczne.

Fani sportu, mają wiele powodów do radości! Full Array LED wypełni jasnością i kontrastem każdą dyscyplinę sportową, sprawiając, że jej oglądanie stanie się czystą przyjemnością.

Telewizor SONY X90L - triluminos pro

Niesamowita jasność i ostrość obrazu

Full Array LED to duża ilość diod LED rozmieszczonych na całym ekranie, które działają strefowo, a każda strefa jest precyzyjnie kontrolowana w czasie rzeczywistym. Połączono to z technologią XR Contrast Booster 10, aby jasne obszary były jaśniejsze, a ciemne ciemniejsze. Koniec z brakiem szczegółów w cieniach lub w bardzo jasnych fragmentach scen, poznaj zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębia! Nawet jeśli oglądasz mecz w pełnym świetle dziennym, będziesz cieszyć się tą samą oszałamiającą jakością obrazu, z bogatą teksturą, która sprawia, że wszystko będzie naturalne i realistyczne.

Dynamiczne sceny sportu o dużej prędkości są w X90L płynne, wyraźne i pozbawione rozmycia. Ludzkie oko może dostrzec lekkie szarpanie obrazu, gdy klatki nie są do siebie dopasowane lub gdy spada jasność. Technologia XR Motion Clarity wykorzystuje inteligentne przetwarzanie ruchu dla szybko poruszających się obiektów w całym kadrze, utrzymując płynność i jasność obrazu. Oznacza to, że zobaczysz każdy sprint lub skok bez rozmycia, dokładnie tak, jakbyś był na miejscu zdarzenia.

Telewizor SONY X90L - ostrość obrazu

Kinowy dźwięk

Z X90L otrzymujesz nie tylko realistyczny obraz, ale także realistyczny dźwięk! Technologia Acoustic Multi Audio odtwarza dźwięk, który wydaje się pochodzić z miejsca, gdzie dzieje się akcja. To naturalne, że dźwięk dopasowany do tego, co dzieje się na ekranie, jest o wiele bardziej wciągający.

Dwa głośniki X-Balanced i dwa głośniki wysokotonowe pozycjonujące dźwięk zapewniają precyzyjne dopasowanie obrazu i dźwięku. Oznacza to, że usłyszysz wiernie wyścigowy bolid przemieszczający się na horyzoncie, dźwięk wiwatującego tłumu kibiców, poczujesz się też bliżej atmosfery panującej na stadionie.

Telewizor SONY X90L - kinowy dźwięk

Acoustic Center Sync

Możesz nawet podnieść poziom domowej rozrywki dzięki funkcji Acoustic Center Sync. Jej działanie polega na synchronizacji systemu audio telewizora z kanałem centralnym kompatybilnego soundbara Sony, dzięki czemu staje się on głośnikiem centralnym zestawu. Wzmacnia to pozycjonowanie źródeł dźwięku w obrębie każdej sceny, a także czystość dialogów, dzięki czemu komentarze są zawsze czyste, wyraźne i zawsze słyszane.

Dzięki tej funkcji uzyskasz również lepszą kontrolę nad dźwiękiem, ustawienia telewizora i soundbara są łatwo dostępne i regulowane w jednym miejscu.

Telewizor SONY X90L - głośnik centralny

Wzornictwo One Slate

Smukła, aluminiowa ramka Seamless Edge nadaje telewizorowi X90L niezwykle elegancki i finezyjny wygląd, który wkomponuje się w każde wnętrze.

Minimalistyczne wzornictwo One Slate, łączące ekran i ramkę w jedną taflę, pomaga skupić uwagę na tym, co najważniejsze, czyli obrazie.

Telewizor SONY X90L - głośniki

3 sposoby ustawienia podstawy

3-pozycyjna aluminiowa podstawa telewizora oferuje najwyższą wygodę; wybierz pozycję standardową dla większych powierzchni, pozycję wąską, jeśli meble są mniejsze, lub pozycję soundbar, jeśli chcesz używać tego systemu audio.

*Wygląd telewizora i rozstaw podstawy może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

Telewizor SONY X90L - podstawa

Idealny do PlayStation 5

Idealny do PlayStation 5, X90L rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i włączona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb automatycznego niskiego opóźnienia w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką.

W scenach o wysokim kontraście będziesz w stanie zobaczyć najważniejsze szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach ekranu dzięki naszej technologii Auto HDR Tone Mapping. Ustawienia High Dynamic Range (HDR) zostaną automatycznie zoptymalizowane pod kątem konkretnego modelu telewizora BRAVIA podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5.

W rzeczywistości niezależnie od posiadanej konsoli istnieje wiele powodów, dla których jest to doskonały telewizor do gier.

Telewizor SONY X90L - ps5

Funkcje dla graczy

Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę (4K/120 kl./s) zapewniającej niemal natychmiastową akcję na ekranie, możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub wymagającego wysokiej wydajności.

Aby uniknąć zacinających się opóźnień i rozrywania ekranu, zastosowano zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) w HDMI 2.1. Oznacza to, że telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu, aby dopasować ją do zmiennej liczby klatek na sekundę urządzenia do gier, zapewniając płynniejszą rozgrywkę.

Telewizor SONY X90L - funkcje dla graczy

Dedykowane menu do gier

Jest też nowe dedykowane Menu Gier, dostępne natychmiast po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie! Tutaj, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ustawienia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoją wydajność w grach. Obejmuje to VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction, który lekko przyciemnia ekran w celu poprawy płynności obrazu, Black Equaliser, aby rozjaśnić ekran i ujawnić ukryte obiekty w grze i wiele innych.

Dodano także konfigurowalną funkcję celownika "Crosshair" w sześciu różnych stylach, która pomoże Ci udoskonalić celowanie.

Funkcja Custom Screen może być sekretem Twojego kolejnego zwycięstwa! Zmieniaj rozmiar ekranu, maksymalizując go, gdy chcesz zobaczyć więcej szczegółów w każdym fragmencie gry, lub minimalizując, gdy musisz skupić wzrok na przeciwniku.

Telewizor SONY X90L - menu

Google TV

Z Google TV uzyskasz dostęp do ponad 700 000 filmów i odcinków programów telewizyjnych ze wszystkich usług przesyłania strumieniowego, wszystko jest uporządkowane według tematów i gatunków odpowiadających Twoim osobistym zainteresowaniom.

Telewizor SONY X90L - google tv

Pilot z wbudowanym mikrofonem

Wyszukiwanie głosowe bardzo ułatwia życie i przyśpiesza odnajdywanie rozrywki, wystarczy poprosić o znalezienie konkretnego tytułu, przeszukać według gatunku, uzyskać spersonalizowane rekomendacje. X90L jest przygotowany do funkcji Asystenta. W przyszłości będziesz mógł sterować X90L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.*

*Funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Telewizor SONY X90L - pilot

BRAVIA CAM

X90L jest zgodny z BRAVIA CAM*. Od spotkań rodzinnych po ważne spotkania na dużym ekranie — poczujesz się, jakbyś przebywał z rozmówcami w tym samym pomieszczeniu.

*Kamera jest sprzedawana oddzielnie. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

Telewizor SONY X90L - bravia cam

Rozwiązania Eko

Ten telewizor daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci obniżyć zużycie energii, a być może także rachunki za energię.

Pulpit Eko jest bardzo łatwy i intuicyjny w użyciu; im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. W rzeczywistości możesz dzięki niemu zaoszczędzić nawet do 32% energii! Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia telewizor, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosowuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który intuicyjnie wyłącza telewizor, gdy nie jest aktywny przez określony czas.

Oczywiście, podświetlenie Mini LED firmy Sony w modelu X90L zużywa mniej energii niż konwencjonalny telewizor z lokalnym przyciemnianiem Mini LED. Nasze podświetlenie Mini LED z diodami LED umieszczonymi na całym ekranie, jest sterowane strefowo z inteligentną precyzją, wykorzystując zaawansowaną technologię podświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii.

Telewizor SONY X90L - eko

Ekskluzywna platforma streamingowa

Korzystając z wiedzy filmowców i inżynierów oraz wykorzystując niesamowite technologie obrazu i dźwięku BRAVIA XR, jest to najlepsza aplikacja filmowa dla prawdziwych miłośników kina. Uzyskaj dostęp do biblioteki Sony Pictures Entertainment wypełnionej najnowszymi hitami i klasykami, oglądaj w Pure Stream (najwyższej jakości strumieniowania), aby uzyskać więcej szczegółów, kolorów i kontrastu niż gdziekolwiek indziej, ciesz się największą dostępną kolekcją filmów IMAX Enhanced i korzystaj z dostępu do studia za kulisami.

Dla posiadaczy telewizora BRAVIA XR X90L przygotowano do wyboru 10 filmów w jakości do 4K HDR, a także 24 miesiące nieograniczonego strumieniowania.

Aby funkcja Pure Stream mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa. Przepustowość łącza Ethernet telewizora jest ograniczona do 100 Mb/s, co wynika ze specyfikacji produktu. Aby korzystać z funkcji Pure Stream przy 80 Mb/s, trzeba więc podłączyć telewizor do routera sieci bezprzewodowej Wi-Fi zgodnego ze standardem IEEE 802.11 ac/n. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

Telewizor SONY X90L - bravia core

Złącze CI – co to takiego?

Złącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych za pomocą modułu CI, zastępującym dekoder. Dzięki temu przestrzeń wokół telewizora jest bardziej uporządkowana, bez dodatkowych urządzeń i kabli, obsługa odbywa się wygodnie za pomocą jednego pilota (od telewizora), a sieć nie jest obciążona dodatkowym urządzeniem, więc zużycie energii jest mniejsze.


Zawartość zestawu

W opakowaniu znajduje się: 75-calowy telewizor SONY X90L, podstawa stołowa, pilot, baterie, kabel zasilający, dokumentacja.


Telewizor SONY X90L - tabela

ZOBACZ WIĘCEJ

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision, HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR
Kolor obudowy: Ciemnosrebrny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
82 opinii
82 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (46)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 31 stycznia 2024
SONY XR-75X90L 75" - Opinia
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY Po kilku tygodniach użytkowania jeszcze trudno ocenić w pełni produkt, ale już na tym etapie mogę powiedzieć, że jakość obrazu jest dobra, większość filmów ze streamingu to raczej nie 4K więc nie rzuca na kolana jak dedykowane prezentacje które sprzedawca włączy w sklepie, stąd dla tych którzy przesiadają się z Full HD raczej nie będzie to jakiś wielki efekt łał. 75" spory żeby go zamontować ale jak już wisi na ścianie to jest chwila zastanowienia czy nie można by było jednak brać 85", mowa, że będzie efekt kinowy to trochę przesada chyba, że ktoś go będzie miał w szafie na miotły to może ale z odległości 4-5m już taki duży nie jest. Jest zima więc testowany wyłącznie w nocy trudno powiedzieć jak będzie się sprawował przy dziennym świetle / słońcu. Google TV sprawny i żwawy, pytanie na jak długo, niestety smart tv podobnie jak telefony po kilku latach przestają być wspierane. Nie mogę powiedzieć nic o tym czy i jak działa procesor XR i "polepszanie" obrazu. Na koniec kilka słów o dźwięku, który póki co jest chyba największym rozczarowaniem, dialogi nie są takie wyraźne i trzeba robić głośniej nawet przy wybranej opcji "dialogi", dźwięk i muzyka natomiast bardzo płaska, mój 10 letni Samsung 40" (niższa średnia półka) gra dużo ładniej więc już rozważam dokupienie dodatkowego zestawu dźwiękowego. Czy warto? Mnie skłoniła promocja, czy drugi raz kupiłbym to samo, to jeszcze trudno powiedzieć, póki co pierwsze wrażenia (poza dźwiękiem) są pozytywne.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Monika111 4 lutego 2024
OPINIA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu telewizora Sony. Jakość obrazu jest niesamowita, kolory są bardzo realistyczne, a kontrast jest imponujący. Rozdzielczość 4K sprawia, że oglądanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych staje się prawdziwą przyjemnością. Design telewizora również przypadł mi do gustu - jest nowoczesny, elegancki i doskonale wpasowuje się w wystrój mojego salonu. Funkcje smart TV działają płynnie, a łatwość obsługi sprawia, że korzystanie z różnych aplikacji jest bardzo wygodne. Dodatkowo, dźwięk jest doskonałej jakości, co przekroczyło moje oczekiwania. Nawet bez dodatkowego systemu audio, dźwięk telewizora jest klarowny i mocny. Cieszę się, że zdecydowałem się na telewizor Sony, ponieważ firma ta zawsze kojarzyła mi się z wysoką jakością i innowacyjnością. To zdecydowanie był udany zakup, polecam go każdemu, kto poszukuje telewizora, który łączy doskonałą jakość obrazu i dźwięku z eleganckim designem.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mateusz 6 stycznia 2024
Sony XR75X90L
#OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY Marka Sony nigdy mnie nie zawiodła, kupując ten telewizor oczekiwałem wysokiej jakości i taką właśnie jakość dostałem, obraz ostry jak żyleta, procesor śmiga aż miło, wszystko chodzi płynnie i szybko, a to dla mnie bardzo ważne, telewizor smukły i prezentuje się bardzo ładnie w salonie, mnóstwo możliwości ustawień obrazu, upłynnianie obrazu bardzo przyjemne dla oka, nie ma smużenia i innych niepożądanych efektów przeszkadzających w oglądaniu, mały minus za zbyt jaskrawą poświatę przy białych napisach z hdr, natomiast jak na LCD bardzo dobra czerń, co do głośników, to po prostu są, w tak dużym telewizorze oczekiwałoby się czegoś więcej, ale soundbar rozwiązał sprawę.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 4 stycznia 2024
Sony XR-75X90L
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY. Dość długo szukałem TV. Głównymi kryteriami było raczej wysokie odświeżanie z uwagi na konsolę PS5. Nie powiem jak sprawdza się przy naziemnej bo najzwyczajniej w świecie jej nie oglądamy. Bez profesjonalnej kalibracji znakomicie spisuje się podczas gier na konsoli, filmy w wysokiej rozdzielczości z platform to miód dla oka. Filmy w wysokiej rozdzielczości odpalane z PC również bajka! Na plus oczywiście Google TV. Jedyne mankamenty to tylko 2 porty HDMI 2.1 oraz zbyt krótki przewód zasilający - jak już ktoś wcześniej tutaj wspomniał. Ogólnie polecam z czystym sumieniem, na pewno kupiłbym drugi raz, ale już bez zastanowienia 85".
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Piotr 26 stycznia 2024
Sony XR-75X90L
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY - Jak na razie telewizor sprawdza się wzorowo. Wykorzystywany jest głównie do oglądania klasycznej TV jak i serwisów streamingowych. Jakość obrazu jest bardzo dobra zarówno podczas oglądania w dzień jak i w nocy. Dźwięk jak na wbudowane głośniki jest również dobrej jakości, na pewno o wiele lepszy niż w poprzednim TV. Funkcje smart działają sprawnie i bez opóźnień. Sam telewizor mimo dużej przekątnej nie przytłacza pomieszczenia dzięki minimalistycznej budowie. Bardzo pewnie stoi na nóżkach - co nie jest tak oczywiste dla innych modeli o tak dużej przekątnej.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Radek 4 lutego 2024
Sony XR-75X90L
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY. Po miesiącu użytkowania ogólnie jest ok. Początkowo chciałem kupić coś z marki Samsung ale okazało się, że nie wspierają Dolby Vision, na którym mi zależało. Jakość obrazu żyleta. Tak samo wielkość TV idealny do salonu. Dźwięk z samego TV pozostawia trochę do życzenia, natomiast mam soundbar. Po połączeniu z PS5 jest petarda. Największy problem był z obsługa podpinanego dysku przez USB - oryginalna aplikacja systemowa to dramat. Skanuje pliki kilka godzin. Na szczęście z pomocą przyszły darmowe aplikacje do odtwarzania, tak więc problem został rozwiązany.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 1 stycznia 2024
SONY XR-75X90L
#OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY. Świetny telewizor. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Doskonale się sprawdza przy oglądaniu filmów w 4K, transmisji sportowych i korzystaniu z platform streamingowych – wrażenia przy oglądaniu są super. Świetny obraz, żywe kolory, bardzo dobre czernie i kontrast. Zwraca też uwagę system, który działa błyskawicznie. W tej klasie cenowej moim zdaniem najlepszy wybór. Przeglądałem przed zakupem testy i porównywałem z konkurencją na tle której wypada lepiej. Ale w końcu trudno się dziwić przecież to SONY. Gorąco polecam !!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Aleksandra 7 stycznia 2024
Sony XR-75X90L
Telewizor Sony XR 75X90L to prawdziwe arcydzieło rozrywki. Jego imponujący ekran o rozmiarze 75 cali dostarcza niesamowicie ostre i realistyczne obrazy, dzięki technologii XR Triluminos Pro. Doskonała jakość dźwięku, wspierana przez system Acoustic Multi-Audio, sprawia, że oglądanie filmów czy granie staje się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo, funkcje smart TV i łatwa obsługa sprawiają, że korzystanie z tego telewizora to czysta przyjemność. Sony XR 75X90L to po prostu doskonały wybór dla miłośników najnowocześniejszej technologii w telewizji.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomek 6 stycznia 2024
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY - wspaniała jakość obrazu i dźwięku (zarówno głośników wbudowanych jak i przy wyjściu na zewnątrz - mój zestaw 7.1 nigdy nie pracował tak dobrze), konfiguracja i obsługa bajecznie intuicyjna, podpięcie pod 7.1 wymagało tylko przepięcia kabla, jedyny minus jaki zidentyfikowałem w ciągu tygodnia to brak odczytu zdjęć z dysku przenośnego (i tu 2 tezy do weryfikacji - zbyt duży zbiór pokatalogowanych zdjęć lub dysk zewnętrzny wymaga skonfigurowania jako zaufany dysk Sony) - gorąco polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Ryszard 13 stycznia 2024
TV Sony XR-75X90L
#OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY. Jest to mój drugi telewizor Sony Bravia i jestem bardzo zadowolony. Obraz posiada znakomitej jakości, szczególnie ta czerń w tej klasie jest super. Przestrzenne brzmienie jest niepowtarzalne, szczególnie w połączeniu z dokupionym Soundbarem Sony HT-G 700, który uruchamia się jednym pilotem. Plusem jest duża ilość aplikacji oraz drugi pilot z bezpośrednim dostępem do serwisów multimedialnych. Podsumowując jestem bardzo zadowolony, wszystko działa jak należy, polecam go wszystkim.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1

Inne produkty w kategorii:

Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
Telewizor SONY XR-75X90L 75" LED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Full Array HDMI 2.1
Cena z kodem obowiązuje do 02.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R2905-020624
7 899 00
Cena z kodem obowiązuje do 02.06.2024 r. do godz. 23:59.
Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
263,30 zł x 30 rat 0%

i do września nie płacisz

8 497,00 zł
Cena przed kodem
8 497,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę

i do września nie płacisz

8 497,00 zł
Cena przed kodem
8 497,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem:
R2905-020624
7 899 00
8 497,00 zł
Cena przed kodem
8 497,00 zł
Najniższa cena