Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże

Kod: 333862
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Czas gry [min]: 30
Liczba graczy: 3 - 6
Wiek: 8+
Zobacz opis produktu
Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże
Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Poruszy wyobraźnię

Kreatywne zajęcie na długie wieczory

Wybierz się w podróż w najdalsze zakątki wyobraźni! Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże to zestaw 84 unikalnych kart, przestawiających niesamowite grafiki pełne subtelnych szczegółów i zapierających dech w piersiach widoków. Niesamowicie kreatywny zestaw kart, który z całą pewnością poruszy Twoją wyobraźnię na najwyższe obroty. Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże Poruszy wyobraźnię kreatywna gra

To takie proste

Karty można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit. Na czym to polega? Dixit to narracyjna gra karciana, w której wymyślamy i odgadujemy skojarzenia do wieloznacznych, bogato ilustrowanych kart. W każdej rundzie jedna z osób zostaje Bajarzem - wybiera dowolną kartę z ręki i podaje hasło, które jej zdaniem odzwierciedla obrazek. Może to być pojedyncze słowo, całe zdanie, cytat lub fragment piosenki czy filmu. Kolejne osoby wybierają spośród swoich kart po jednej pasującej do słów Bajarza, a następnie wszystkie obrazki są tasowane. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, który obrazek był tym pierwszym.

Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże proste zasady

Wielogodzinna zabawa

To niezwykle uniwersalna zabawa, która pozwala nam rozwijać swoją kreatywność i lepiej poznawać naszych najbliższych. Próbując zgadnąć, co mieli na myśli inni gracze, uczymy się wczuwać się w ich tok myślenia. Rozgrywka jest bardzo prosta i nie wymaga przyswajania wielu zasad, dzięki czemu gra doskonale nadaje się dla osób początkujących. Pojedyncze pudełko z grą Dixit (zarówno wersje podstawowe, jak i dodatki) to 84 oryginalne karty, z których każda stanowi miniaturowe dzieło sztuki.

Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże Wielogodzinna zabawa

Nauka poprzez zabawę

Stworzone przez najpopularniejszych ilustratorów odzwierciedlają różne style graficzne i doskonale pobudzają wyobraźnię. Autorem gry jest Jean Louis Roubira, lekarz pracujący w szpitalu w Poitiers z młodymi pacjentami przeżywającymi trudności w środowisku szkolnym i poza nim. Po kilku rozgrywkach w Dixit zaobserwowano u nich znaczną poprawę formułowanych wypowiedzi oraz relacji z innymi ludźmi. Gra może służyć również jako narzędzie pedagogiczne i terapeutyczne.

Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże Nauka poprzez zabawę

Dołączona dokumentacja

Do produktu została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.

UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.


Dane techniczne

Parametry

Typ: Gra karciana
Czas gry [min]: 30
Liczba graczy: 3 - 6
Wiek: 8+
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm]: 280 x 120 x 45
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie: Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera: REBEL
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże
  Gra karciana REBEL Dixit 3 Podróże
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756