Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Nauka poprzez zabawę

Oderwij dzieci od ekranów telefonów i pokaż im prawdziwą zabawę

Kicia Kocia, bohaterka popularnych książek dla dzieci, wraz z przyjaciółmi zawitała do świata gier! Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia na co dzień uczy maluchy, jak zachowywać się w codziennych sytuacjach, a teraz będą wspierać je w ćwiczeniu spostrzegawczości i refleksu podczas szukania par identycznych symboli. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia Nauka poprzez zabawę dla dzieci powyżej 4 roku życia

Proste zasady

Zadanie jest proste: spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie dowolne karty zawsze łączy jeden wspólny obrazek.

Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia Proste zasady

Graj na wiele sposobów

W grę karciana REBEL Dobble Kicia Kocia można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych z postaciami z książeczek o Kici Koci.

Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia Graj na wiele sposobów

Rozruszaj towarzystwo

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa.

Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia łatwość gry

Szybko zaczynamy zabawę!

Tylko Dobble tłumaczy się w minutę! Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy. Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek. Dzięki nawiązaniu do popularnej serii, a także mniejszej liczbie symboli na kartach, Dobble Kicia Kocia są w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych graczy.

Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia proset zasady

Dołączona dokumentacja

Do gry została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim.

UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.


Dane techniczne

Parametry

Typ Gra karciana
Czas gry [min] 10
Liczba graczy 2 - 5
Wiek 4+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm] 130 x 130 x 70
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera REBEL
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Gra karciana REBEL Dobble Kicia Kocia

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756