Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904

Kod: 453054
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Czas gry [min]: 60 - 90
Liczba graczy: 1 - 4
Wiek: 8+
Zobacz cały opis
Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904
Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904
109 69
10,96 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis i dane

Czekają na Ciebie niekończące się magiczne przygody

Zapraszamy do świata Avelu

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 prezentuję świat, na którego niebie dzień i noc wiszą dziesiątki księżyców. Te magiczne ciała niebieskie zsyłają na mieszkańców magiczne dary. Dzięki nim czarodzieje splatają magię, druidzi pomagają rolnikom zadbać o plony, a dzieci mogą bawić się w napowietrznych strumykach. Jednak teraz nie ma na to czasu, do Avelu zbliżył się Kurodar, Czarny Księżyc, a jego złowroga magia przebudziła siły zła. W lasach, grotach i innych mrocznych miejscach zawsze czaiły się niebezpieczne stwory, ale teraz wyległy gromadnie, a ich pełen nienawiści wzrok skupiony jest na zamku. To od Was zależy, czy uda się uratować krainę przed ich niszczycielskimi zapędami! Gra przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Czekają na Ciebie niekończące się magiczne przygody Zapraszamy do świata Avelu

Gra dla całej rodziny

REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 to oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. Podczas rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy wiele niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Gra dla całej rodziny

Łatwe zasady

Każda rozgrywka w Avel rozpoczyna się od tworzenia własnej postaci. Uniwersalną ilustrację bohatera możesz pokolorować i ozdobić według własnego uznania. Nie zapomnij o stworzeniu jej unikalnego herbu i wybraniu najbardziej bohaterskiego z bohaterskich imion! A gdy wszyscy uczestnicy będą gotowi, możecie rozpocząć zabawę.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Łatwe zasady

Odkrywaj nieznane

Celem gry jest odkrywanie kolejnych zakamarków krainy, walka z potworami i rozwijanie swojej postaci, by jak najlepiej przygotować się do ostatecznego starcia z Monstrum, które pojawi się po upływie określonej liczby rund. Avel jest grą kooperacyjną, co oznacza, że wszyscy uczestnicy współpracują jako drużyna, a sukcesy jednego z Was są sukcesem całej grupy.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Odkrywaj nieznane

Zbieraj przedmioty

Sama gra składa się z rund, podczas których uczestnicy rozgrywają swoje tury. W ramach akcji możesz poruszać się po planszy, korzystać ze specjalnych akcji odwiedzanych miejsc, odpoczywać lub walczyć z potworami, wykonując rzuty kośćmi i korzystając z posiadanego ekwipunku. W ten sposób zdobywasz nowe przedmioty, które będą pomocne w kolejnych zmaganiach. Każde podejmowane działanie ma znaczenie dla sytuacji całej drużyny i będzie miało wpływ na realizowanie strategii, którą wybierzecie.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Zbieraj przedmioty

Pokonaj Monstrum

Gdy minie określona liczba rund, w grze pojawia się Monstrum. Od tej pory Waszym głównym celem jest pokonanie go, a także jego pobratymców, zanim zdołają dotrzeć do zamku.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Pokonaj Monstrum

Nie da się jej nie lubić

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 jest świetną propozycją, gdy chcemy połączyć przy wspólnym stole graczy w różnym wieku: zapewniają nie lada frajdę dzieciom, skutecznie angażują uczestników w przygodową zabawę i stanowią satysfakcjonującą rozgrywkę również dla dorosłych!

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Nie da się jej nie lubić

Nauka poprzez zabawę

Gra została zaprojektowana tak, by wspierać rozwój wielu dziecięcych umiejętności. Wybieranie przedmiotów w ciemno wspiera ćwiczenie zmysłu dotyku, tworzenie własnych postaci pobudza kreatywność, a sama rozgrywka uczy skutecznej współpracy i buduje w małych graczach poczucie sprawczości w związku z ważnymi decyzjami podejmowanymi na przestrzeni rozgrywki.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Nauka poprzez zabawę

Prezentuje się pięknie

Każda kolejna partia stanowi okazję, by na nowo odkryć ten pełen magii świat. Dołączony do gry almanach z historią Avelu i opisem potworów pomoże nam jeszcze lepiej wczuć się w klimat. Za piękną, klimatyczną oprawę graficzną odpowiada Bartłomiej Kordowski, ilustrator Domku!

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Prezentuje się pięknie

Zawartość pudełka

Do gry planszowej REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim, 15 kafli planszy, tor księżyca, żeton astrolabium, 3 znaczniki murów, żeton herbu Avelu, 27 żetonów monet, 3 żetony księżycowych pieczęci, 3 żetony pułapek, 4 planszetki bohaterów, 8 kości bohaterów, tarcza wytrzymałości Monstrum, 25 żetonów ekwipunku, 31 żetonów potworów, bloczek z ilustracjami bohaterów, 4 pionki bohaterów, 3 żetony kraterów almanach, dwustronna mapa gwiazdozbiorów, pomoc gracza, 5 kości potworów, 20 znaczników wytrzymałości, 10 znaczników obrażeń, 4 żetony akcji, 12 znaczników wykorzystania ekwipunku oraz worek na ekwipunek.

Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904 Zawartość pudełka

Dane techniczne

Parametry

Typ Gra planszowa
Czas gry [min] 60 - 90
Liczba graczy 1 - 4
Wiek 8+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera REBEL
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904
  Gra planszowa REBEL Kroniki Zamku Avel 2004904
  109 69
  10,96 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 109,69 zł
  109 69