Rodzaj: | Gra planszowa |
---|---|
Seria: | Opowieści z Pryncypii |
Czas gry [min]: | 45 |
Liczba graczy: | 1 - 4 |
Wiek: | 8+ |
Opowieści z Pryncypii: Królewna Łucja i obrońcy królestwa to ekscytująca gra narracyjna oparta na współpracy. Uczestnicy wcielają się w niej w chowańce – ich zadaniem będzie ocalenie i wychowanie następczyni tronu. Muszą ją chronić przed siłami zła, które pragną jej śmierci, ale przecież dziecku potrzeba czegoś więcej aniżeli tylko ocalenia! Chowańce wiedzą, że każda decyzja, którą podejmą, wpłynie na przyszłość powierzonej im dziewczynki oraz na to, jaką będzie władczynią, jeśli odzyska tron.
UWAGA! Do gry wymagana jest bezpłatna aplikacja.
Na czym to polega?
- Opowieści z Pryncypii składają się z kilku rozdziałów tworzących jedną historię. Decyzje podejmowane przez graczy mogą wpłynąć na jej przebieg w późniejszych rozdziałach.
- Jest to gra kooperacyjna, co oznacza, że uczestnicy muszą współpracować, by osiągnąć cel – w tym przypadku jest nim ukończenie kolejnych rozdziałów opowieści z jak najmniejszą liczbą punktów pecha.
- Każdy z graczy wciela się w jednego z chowańców o unikalnej zdolności, specjalnym zestawie umiejętności i własnej broni. W kolejnych rozdziałach nasi bohaterowie będą się rozwijali, zdobywając nowe przedmioty i umiejętności.
- Spora część akcji gry będzie się rozgrywała na kartach specjalnej księgi miejsc. To tam gracze będą naprzemiennie rozgrywać tury, w czasie których będą badać okolicę, oddziaływać na nią, szukać zasobów, a często także walczyć ze złem.
UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Rodzaj: | Gra planszowa |
---|---|
Czas gry [min]: | 45 |
Liczba graczy: | 1 - 4 |
Licencja: | Rebel |
Wiek: | 8+ |
Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
Wymiary opakowania [mm]: | 305 x 305 x 105 |
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
Seria: | Opowieści z Pryncypii |
Typ: | Dla dzieci |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.