Samochód Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka HBD76

Kod: 432549
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Samochód
Typ: Strażacki
Seria: Matchbox
Skala: 1:64
Wiek: 3+
Zobacz opis produktu
Samochód Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka HBD76
Samochód Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka HBD76
116 44
11,64 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Stworzona z myślą o małych strażakach

Dla głodnych wyzwań maluchów

Zabawka Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka Światła i Dźwięki HBD76 przeniesie Cię do świata odważnych strażaków! To idealny prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia, które lubią niekonwencjonalną formę rozrywki. Tu nie ma miejsca na nudę. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby każda zabawa przynosiła maluchowi nowe doświadczenia.

ZABAWKA MATCHBOX PRAWDZIWE PRZYGODY REMIZA STRAŻACKA ŚWIATŁA I DŹWIĘKI HBD76 Stworzona z myślą o małych strażakach Dla głodnych wyzwań maluchów

Realistyczne odwzorowanie remizy strażackiej

Zabawka Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka Światła i Dźwięki wyróżnia się bardzo starannym wykonaniem. Powstała z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Czerwona remiza z dwoma miejscami na wóz strażacki umieszczona jest tuż obok wieży treningowej. Całość otacza droga, po której mogą poruszać się pojazdy. Realistyczne szczegóły i idealne odwzorowanie cech prawdziwej remizy okazało się strzałem w dziesiątkę! Zestaw prezentuje się niezwykle efektownie. To gratka dla małych miłośników oryginalnych zabawek.

ZABAWKA MATCHBOX PRAWDZIWE PRZYGODY REMIZA STRAŻACKA ŚWIATŁA I DŹWIĘKI HBD76 Realistyczne odwzorowanie remizy strażackiej

Gaś „pożary” jak prawdziwy strażak

Zabawka Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka Światła i Dźwięki posiada wieżę treningową, która uczyni Cię mistrzem w gaszeniu pożarów! Na jej szczycie pojawi się „płomień”, który możesz ugasić poprzez przejechanie wozem strażackim w odpowiednim miejscu. Podczas jeżdżenia po konstrukcji aktywuj najróżniejsze reakcje zabawki, takie jak dźwięki i światła, które sprawiają, że cała zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna. Niech Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy bohater.

ZABAWKA MATCHBOX PRAWDZIWE PRZYGODY REMIZA STRAŻACKA ŚWIATŁA I DŹWIĘKI HBD76 dziecko poczuje się jak prawdziwy bohater

Załóż własne miasto z Matchbox

Zabawka Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka Światła i Dźwięki posiada charakterystyczne punkty łączenia ze wszystkich czterech stron. Nie pojawiły się tam one bez powodu! Dzięki tym złączom możesz stworzyć swoje własne miasto. Wystarczy, że sięgniesz po inne zestawy marki Matchbox. Stacja benzynowa, lądowisko dla helikopterów, a może plac budowy? To Ty decydujesz, jaką infrastrukturę będzie miała Twoja miejscowość! Wystarczy odrobina wyobraźni, aby tworzyć najróżniejsze historie mieszkańców. Pozwól swojemu dziecku na nieszablonowe myślenie oraz ciekawą zabawę każdego dnia.

ZABAWKA MATCHBOX PRAWDZIWE PRZYGODY REMIZA STRAŻACKA ŚWIATŁA I DŹWIĘKI HBD76 Załóż własne miasto z Matchbox

Nie tylko dla maluchów

Zabawka Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka Światła i Dźwięki zawiera pojazd strażacki w skali 1:64. To gratka nie tylko dla małych odkrywców, ale także dorosłych kolekcjonerów. Taki zestaw może stanowić idealną przestrzeń do wspólnej zabawy dla dzieci oraz ich rodziców. Wyruszajcie na akcje, gaście pożary i twórzcie własne światy dzięki dostępnym oddzielnie zestawom Matchbox.

ZABAWKA MATCHBOX PRAWDZIWE PRZYGODY REMIZA STRAŻACKA ŚWIATŁA I DŹWIĘKI HBD76 Nie tylko dla maluchów

Dane techniczne

Parametry

Rodzaj: Samochód
Typ: Strażacki
Seria: Matchbox
Skala: 1:64
Płeć: Chłopiec
Wiek: 3+
Efekt dźwiękowy: Tak
Efekt świetlny: Tak
Zasilanie: Bateryjne
Akumulator / Bateria w zestawie: Tak
Rodzaj baterii: LR44
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Producent

 • Nazwa producenta/importera: MATTEL
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Samochód Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka HBD76
  Samochód Matchbox Prawdziwe Przygody Remiza Strażacka HBD76
  116 44
  11,64 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 116,44 zł
  116 44