Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14

Kod: 432511
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Zabawka
  Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek: 3 m +
  Zobacz cały opis
  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14
  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  Zabawa, która rozwija

  Zachęta do raczkowania

  Jeż Lusterko to specjalna zabawka, która zachęci Twojego maluszka do raczkowania. Produkt od Fisher-Price został wyposażony w kółka, które umożliwiają wprawienie zwierzątka w ruch. Wystarczy, że lekko popchniesz Jeżyka, aby zainteresować nim swoje maleństwo. Kiedy zabawka będzie się oddalać, z pewnością przyciągnie uwagę Twojej pociechy i zarazem zachęci do raczkowania. Jeż Lusterko to idealny kompan zabawy, który towarzyszy dziecku w jego najważniejszych momentach. Maluszek może podążać za śladem zwierzątka i tym samym uczyć się raczkowania, a z czasem nawet chodzenia.

  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 raczkowanie chodzenie

  Zabawa w miejscu

  Jeśli Twoje maleństwo jeszcze nie raczkuje, Jeż Lusterko doskonale sprawdzi się również w umileniu czasu w trakcie leżakowania. W przypadku, gdy Twoja pociecha leży wygodnie na brzuszku lub siedzi, zabawka pozwala zaangażować oraz rozwijać jej zmysły. Jeżyk dysponuje miękkimi oraz delikatnymi kolcami, które można w każdej chwili głaskać. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo przyjemnego materiału, maluszek z pewnością będzie zadowolony. Dodatkowo zabawka Fisher-Price umożliwia również zabawę połączoną z nauką zręczności przy pomocy kolorowego kręciołka. Jeżyk został także wyposażony w drążek z kółeczkami do przesuwania.

  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 zabawa leżakowanie

  Od 3 miesiąca życia

  Produkt Fisher-Price został doskonale zaprojektowany, aby sprawdzić się w otoczeniu Twojego maluszka. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. Sprawia to, że Jeżyk może towarzyszyć maleństwu już na początku jego samodzielnego rozwoju. Dodatkowo produkt pozwala zagwarantować pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Dotykanie Jeża lub poruszanie się jego śladem to zajęcie, które nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia dla Twojego maluszka. Co więcej, produkt został skonstruowany z odpornych oraz miłych w dotyku materiałów. Dlatego zabawa z nim stanowi odpowiedni rodzaj rozrywki dla pociechy.

  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 od 3 miesiąca życia

  Jeszcze więcej radości

  Jeż Lusterko od marki Fisher-Price oferuje jeszcze więcej okazji do radosnego spędzania czasu. Ruch kółek zabawki powoduje uruchomienie grzechotki. Kolorowe kuleczki wewnątrz produktu odbijają się od siebie, co prowadzi do uzyskania wesołych dźwięków. Dzięki tej dodatkowej funkcji, Twój maluszek może równocześnie rozwijać zmysł słuchu, jak i ćwiczyć raczkowanie lub chodzenie. Maleństwo będzie podążać w ślad radosnych dźwięków grzechotki, co pozwoli na wzmocnienie skuteczności nauki połączonej z zabawą.

  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 kółka grzechotka

  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Zabawka
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 3 m +
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14
  Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756