Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha

Kod: 310067
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Zabawka
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wiek: 18 msc
Zobacz cały opis
Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
51 36
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis i dane

Zabawa, która rozwija

Rośnie razem z maluchem!

Spełnij marzenie Twojego dziecka i daj mu zasmakować sławy, dzięki temu Mikrofonowi Malucha – Śpiewaj i nagrywaj z serii „Ucz się i śmiej” od FISHER PRICE! Nieważne, czy maluch nagrywa swój własny głos, czy śpiewa razem ze Szczeniaczkiem radosne edukacyjne piosenki. Z tym mikrofonem w ręce bez wątpienia poczuje się jak prawdziwa gwiazda! To szalone karaoke połączone z radosną nauką! Gdy dziecko oddaje się muzycznej improwizacji ze Szczeniaczkiem, jednocześnie uczy się alfabetu, liczenia od 1 do 20, a także bardziej złożonych kolorów i przeciwieństw! „Głowa, ramiona, kolana i palce...” Ponadto „tańczące” kolorowe światełka przenoszą zabawę na jeszcze wyższy poziom.

zabawki wyglad ogolny

Cechy

Liczenie i kolory: Maluchy mogą śpiewać i liczyć do 20 razem ze Szczeniaczkiem! Dzieci poznają też bardziej złożone kolory, słuchając wesołych piosenek, bo mikrofon podświetla się w kolorze, o którym opowiada dany utwór! Alfabet i przeciwieństwa: Maluchy będą z radością wyśpiewywać alfabet razem ze Szczeniaczkiem. Ponadto znana melodia prowadzi dzieci przez piosenkę, która uczy je o przeciwieństwach!

zabawki wyglad ogolny

Dla najmniejszych

Jeśli młoda gwiazda piosenki zechce nagrać swój własny występ, wystarczy, że naciśnie przycisk ze Szczeniaczkiem i zacznie śpiewać! Do wokalu można dodać wesołe efekty dźwiękowe i rytmiczne podkłady perkusyjne! Nie zapomnij też o tańcu! Przygotuj kubełek popcornu, bo już za chwilę rozpocznie się występ młodej gwiazdy. Zabawa, która przeradza się we wczesną naukę.

zabawki wyglad ogolny

Zawartość zestawu

Zakupując Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha, otrzymujesz produkt podstawowy, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Parametry

Rodzaj Zabawka
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 18 msc
Materiał Tworzywo sztuczne
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
  Zabawka FISHER PRICE Mikrofon malucha
  51 36
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 51,36 zł
  51 36