Okap GLOBALO Lofetti 70.1 o szerokości 70 cm. Urządzenie posiada oświetlenie LED i tryb wyciągu i pochłaniacza. Maksymalna wydajność okapu wynosi 410 m3/h.
Okap GLOBALO Lofetti 70.1 może pracować w trzech stopniach prędkości oraz w stopniu intensywnym (boost). To pozwala na idealne dostosowanie jego aktualnej pracy do potrzeb i warunków panujących w kuchni (liczba wykorzystywanych palników, ilość powstającej pary). Maksymalna wydajność okapu wynosi 580 m3/h w trybie boost, co stanowi znakomity parametr w zestawieniu z niewielkimi rozmiarami urządzenia.
Okap GLOBALO Lofetti 70.1 może pracować w dwóch trybach, zależnie od preferencji użytkownika i warunków zabudowy. Jako wyciąg podłączony do kanału wentylacyjnego, okap odprowadza opary na zewnątrz. Może również działać w trybie pochłaniacza. Wówczas za pomocą filtra węglowego oczyszcza powietrze w obiegu zamkniętym (po przefiltrowaniu wdmuchuje je z powrotem do kuchni).
Niezbędną cechą do uznania okapu za dobry jest jego cicha praca. W okapie GLOBALO Lofetti 70.1 minimalna głośność wynosi zaledwie 61 dB. To niewiele w porównaniu z innymi okapami z tej półki cenowej. Niska głośność (przypominająca szumienie) zdecydowanie podnosi komfort użytkowania. Przy włączonym urządzeniu swobodnie można prowadzić rozmowy, dlatego znakomicie nadaje się do kuchni otwartych.
Stal nierdzewna w standardowym kolorze (inox) sprawia, że okap GLOBALO Lofetti 70.1 jest bardzo estetyczny, a przy tym trwały i odporny na zniszczenia oraz prosty w pielęgnacji. To jeden z popularnych materiałów stosowanych do produkcji urządzeń AGD, który Globalo z powodzeniem użytkuje od wielu lat. Stal znakomicie dostosowuje się do wnętrza o dowolnej aranżacji.
Energooszczędne oświetlenie LED 2×3 W w okapie GLOBALO Lofetti 70.1 to doskonałe udogodnienie, które ułatwia gotowanie i pozwala na zużycie mniejszej ilości prądu. Wygodne doświetlenie kuchenki jasnym i jednolitym światłem jest praktyczne i podnosi estetykę wnętrza sprawiając, że przyjemnie się w nim przebywa.
Szerokość [cm]: | 69.6 |
---|---|
Głębokość [cm]: | 25.8 |
Rodzaj okapu: | Wkład |
Tryb pracy: | Pochłaniacz, Wyciąg |
Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb standardowy): | 410 |
Poziom hałasu [dB]: | 61 |
Filtr przeciwtłuszczowy: | Aluminiowy |
Oświetlenie: | LED |
Sterowanie: | Elektroniczne |
Kolor (wykończenie): | Inox |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.