Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Felisa 520324 Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Bateria GROHE Blue Pure Eurosmart 30583DC0 Stal nierdzewna
902 98 zł
1 049,99 zł
Cena przed obniżką
1 049,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Felisa 520324 Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Bateria obrotowa
Bateria kuchenna z kątem obrotu wylewki 140°, która wymaga otwór pod baterię o średnicy 35 mm, z głowicą ceramiczną. Posiada elastyczne węże przyłączeniowe o długości 450 mm i nakrętka 3/8” umożliwiają szybki i pewny montaż. Opatentowany regulator strumienia redukuje osadzanie się kamienia.
Sztuka gry kształtów
Wysoka bateria harmonijnie łącząca cylindryczne i proste formy. Długa, umieszczona wyżej wylewka ułatwia napełnianie garnków i wazonów.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw montażowy |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wysokość korpusu [mm]: | 248 |
| Wysokość wylewki: | 164 mm |
| Zasięg wylewki: | 200 mm |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.