Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal chromowana |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Obrotowa wylewka |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa wylewka |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Karta gwarancyjna |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 33.5 mm |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Stal chromowana |
| Wysokość korpusu [mm]: | 319 |
| Wysokość wylewki: | 260 mm |
| Zasięg wylewki: | 220 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Smeg Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Prosta 32 |
| Kod pocztowy: | 00-838 |
| Miasto: | Warszaw |
| Adres elektroniczny: | info@smeg.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.