Produkt archiwalny
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Fiesta ZRS 7803 Piaskowy 48x48
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0618.687 Onyx 50x78
Sugerowana cena producenta:
969 zł
Zlewozmywak dwukomorowy FRANKE Sirius S2D 620 143.0618.688 Onyx 50x86
Sugerowana cena producenta:
969 zł
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Sirius S2D 651-100 143.0618.681 Onyx 50x100
Sugerowana cena producenta:
969 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Fiesta ZRS 7803 Piaskowy 48x48
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneStylowa i praktyczna kuchnia
Poznajmy się!
W kuchni warto postawić na zlewozmywak, który jest funkcjonalny, wykonany w przyjaźni z ekologią i przede wszystkim spełni Twoje oczekiwania. Poznaj 1-komorowy zlewozmywak DEANTE Fiesta ZRS 7803 o okrągłym kształcie. Idealnie komponuje się z kamiennymi i drewnianymi blatami, nie tracąc połysku i zachowując swoją elegancką powierzchnię.
Syfon oszczędzający miejsce
W zlewozmywaku DEANTE Fiesta ZRS 7803 wykorzystano syfon „Space Saver". Dzięki specjalnej konstrukcji i teleskopowej budowie możesz dopasować ustawienia syfonu do własnych potrzeb.
Właściwości granitu
Warto zwrócić uwagę na budowę zlewozmywaka, który wykonany jest z naturalnego kompozytu granitowego, który jest połączeniem piasku kwarcowego oraz żywic. Dzięki temu Twój zlewozmywak jest odporny na wysoką temperaturę (250°C), przebarwienia, szok termiczny, uderzenia oraz zarysowania. Istnieje także możliwość podłączenia zlewozmywaka do zmywarki.
Zawartość zestawu
Kupując DEANTE Fiesta ZRS 7803, otrzymasz: zlewozmywak typu wpuszczanego, w kolorze piaskowym, o wymiarach komory: 420 x 420 x 180 mm oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Okrągły |
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Szerokość [cm]: | 48 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Piaskowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury, Podłączenie do zmywarki |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 48 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Komora 1: | 420 x 420 x 180 mm |
| Głębokość komory 1: | 180 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 10.40 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Podłączenie do zmywarki |
| Kolor: | Piaskowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Nie |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Fiesta |
| Wycięcie: | 430 x 430 mm |
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Okrągły |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 18 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Twarda 11/13 |
| Kod pocztowy: | 95-100 |
| Miasto: | Zgierz |
| Adres elektroniczny: | deante@deante.pl |