Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Kubus KBG 160 125.0072.745 Orzechowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Etagon 700-U 525176 Kawowy
Sugerowana cena producenta:
2 250 zł
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem TEKA Diamond RS15 1B 1D 86 115100012 Biały 51x86
Sugerowana cena producenta:
2 449 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Claron 400-U 521573 z kor. InFino Stal polerowana 44 x 44
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Kubus KBG 160 125.0072.745 Orzechowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTradycja idzie w parze z nowoczesnością
Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny FRANKE Kubus KBG 160 125.0072.745, który jest idealny do niewielkiej kuchni. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dbają dwie komory o głębokości 46 cm. Materiał wykonania to wysokiej jakości Fragranit +. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka podwieszanego. Jest odporny na przebarwienia, zarysowania, promieniowanie UV, uderzenia, gwałtowne zmiany temperatur oraz powstawanie plam. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Wymiary komór to: 340 mm x 400 mm x 200 mm oraz 160 mm x 400 mm x 130 mm. Zlewozmywak kuchenny? Postaw na FRANKE!
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Kubus KBG 160 125.0072.745 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze orzechowym, zestaw odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Podwieszany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 46 |
| Szerokość [cm]: | 55.8 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Orzechowy |
| Funkcje: | Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 55.8 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 46 |
| Komora 1: | 340 x 400 x 200 mm |
| Komora 2: | 160 x 400 x 130 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 10.80 |
| Długi bok [cm]: | 55.8 |
| Krótki bok [cm]: | 46 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Orzechowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Podwieszany |
| Seria: | Kubus |
| Wycięcie: | 528 x 400 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |