Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Rock 80 kol. 01 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ALVEUS Rock 130 1203081 Beton 48x78
Zlewozmywak ALVEUS Rock 30 kol. 22 1213022 Piasek
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ALVEUS Rock 130 1203011 Biały 48x78
Zlewozmywak półtorakomorowy ALVEUS Rock 80 4218005 Twilight 47.5x59.5
Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Rock 80 kol. 01 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak ALVEUS Rock 80 kol. 01 Pearl
Rodzina zlewów Rock&Roll wykonana jest z wysokogatunkowego kompozytu Granital. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkcji i przy wykorzystaniu naturalnych składników powierzchnia kompozytu Granital pozostaje jedwabiście gładka i łatwa w utrzymaniu czystości i higieny.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granital |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 47.5 |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Perłowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 59.5 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 47.5 |
| Komora 1: | 320 x 400 x 160 mm |
| Komora 2: | 180 x 300 x 120 mm |
| Głębokość komory 1: | 160 mm |
| Głębokość komory 2: | 130 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 12.95 |
| Długi bok [cm]: | 59.5 |
| Krótki bok [cm]: | 47.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Perłowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Rock |
| Wycięcie: | 572 x 452 mm |
| Wykonanie: | Granital |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 30 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALVEUS SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | SŁONECZNA 155 A |
| Kod pocztowy: | 05-506 |
| Miasto: | LESZNOWOLA |
| Adres elektroniczny: | alveus@alveus.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.